Dodane przez sylwiamedwork24.pl 14 lipca 2012

opiekunka do starszego małżeństwa w Niemczech

Medwork24 jest polską firmą zajmującą się rekrutacją i delegowaniem opiekunek osób starszych do Niemiec. Aktualnie poszukujemy opiekunki dla małżeństwa

Miejsce pracy: okolice Lipska
Data rozpoczęcia pracy: 1/2 sierpnia 2012

Pani -81 lat, Alzheimer, częste bóle głowy
Pan - 82 lata, demencja, problemy ze snem

obydwoje noszą pampersy, poruszają się samodzielnie, 2 razy w tygodniu chodzą do dziennej placówki na 7 godzin
Opiekunka ma do dyspozycji swój pokój, łazienkę i internet

Obowiązki:
-pomoc w życiu codziennym
-spacery z pacjentem
-rozmowy
-sprzątanie( gotować nie trzeba)

Wymagania:
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
-dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
-życzliwość
-uczciwość

Oferujemy:
-wynagrodzenie 1200 euro netto na miesiąc
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-opłacamy składki ZUS
-terminowe wypłaty wynagrodzenia
-wyjazdy na 1 miesiąc

Kontakt:

Mail:sylwia@medwork24.pl

tel. 88-63-585-00 godzina 8-20