Dodane przez sylwiamedwork24.pl 14 lipca 2012

opiekunka do starszej pani w Niemczech

Medwork24 jest polską firmą zajmującą się rekrutacją i delegowaniem opiekunek osób starszych do Niemiec. Aktualnie poszukujemy opiekunki dla starszej Pani

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu
Data rozpoczęcia pracy: koniec lipca 2012

Pani ma 158 cm i 55 kg, jest po lekkim udarze, ma demencję, osteoporozę, reumatyzm, cukrzycę, porusza się samodzielnie, czasem za pomocą rolatora, nosi pampersy
Codziennie przychodzi Pflegedienst.
Pani jest przyjazna, lubi wychodzić na spacery, na kawę. Pani mieszka sama w mieszkaniu 80 m kw.

Obowiązki:
-pomoc w życiu codziennym
-spacery z pacjentem
-rozmowy
-przygotowywanie posiłków
-sprzątanie
-zakupy

Wymagania:
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
-dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
-życzliwość
-uczciwość

Oferujemy:
-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-opłacamy składki ZUS
-wynagrodzenie 1000/1050 euro netto na miesiąc
-terminowe wypłaty wynagrodzenia
-wyżywienie darmowe w domu podopiecznego
- pobyt na 2 miesiące

kontakt:

mail:sylwia@medwork24.pl

tel. 88-63-585-00 godzina 8-10