Dodane przez berlinopieka 24 lutego 2017

Opieka nad małżeństwem w Koblenz od 27.03!

Miejsce pracy: Koblenz

Firma Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osobę w charakterze opiekuna/ki osoby zależnej w Koblenz.

Do opieki: małżeństwo – pani Ingeborg (88 lat, 170 cm, 67 kg) i pan Artur (90 lat, 171 cm, 70 kg).

Stan zdrowia: pani Ingeborg: cierpi na początkową demencję, ma problemy z poruszaniem się (do dyspozycji balkonik oraz wózek inwalidzki), jest częściowo niekontynentna (pieluchy), sporadycznie potrzebuje pomocy w nocy. Do pomocy przychodzi Pflegedienst 3x w tygodniu. Pan Artur: cierpi na cukrzycę, ma problemy z poruszaniem się, jest częściowo niekontynentny (pieluchy), nie ma kłopotów z przesypianiem nocy. Codziennie przychodzi Pflegedienst w celu mierzenia poziomu cukru i podania zastrzyków.

Oczekiwane obowiązki: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu, poruszaniu się, przesadzaniu na wózek, pielęgnacji ciała, zmiana pampersów, gotowanie, prace zw. z utrzymaniem domu w porządku, pranie, prasowanie, zakupy.

Wymagania:

+ dobra znajomość jęz. niemieckiego

+ doświadczenie w opiece

+ odpowiedzialność i chęć do pracy, uczciwość

+ wysoka kultura osobista

Oferujemy:

+ legalną i bezpieczną pracę z oskładkowaniem; terminowość wynagrodzeń,

+ transport do miejsca pracy i z powrotem,

+ wsparcie przez cały okres zatrudnienia,

+ pomoc w nauce języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (534 302 296) lub przesłanie CV na adres: biuro@berlin-opiekunki.pl wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)”.

Kontakt:

Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej

ul. Przyjaciół Żołnierza 4/54

71-670 Szczecin

Tel.: 534 302 296, 794 404 484

www.berlin-opiekunki.pl

Firma Berlin- Agencja Pracy Tymczasowej jest zarejestrowana w rejestrze agencji prowadzących agencja zatrudnienia pod numerem 10296 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie.