Dodane przez Curaform 24 marca 2017

Opiekunka do Pana w Heidelberg - 321/01

Miejsce pracy: Niemcy, Heidelberg

Poszukujemy Pani z prawem jazdy i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 84 lata, 82 kg/175cm. Pan ma początek demencji, Parkinsona, jest po zawale, cukrzyca z insuliną. Rano i wieczorem przychodzą służby medyczne. Pan porusza się na wózku inwalidzkim. Umysłowo sprawny. Pampersowany. Samodzielnie je. Sympatyczny, nieagresywny.

Warunki pobytowe:  osobny pokój obok pokoju Podopiecznego, jest internet, osobna łazienka. Dom jednorodzinny w centrum miasta.  Przychodzi też pani do sprzątania domu.

OBOWIĄZKI:   Pomoc w pielęgnacji ciała, przypominanie o lekarstwach, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, gotowanie, zakupy, pranie, podlewanie kwiatów. Pan mieszka z żoną, która pracuje zawodowo. Zagwarantowany czas wolny codziennie 2 godz. popołudniu oraz ½ dnia na weekend. Jest rower do dyspozycji.

Wymagania: Pani 40+ z doświadczeniem w opiece, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym. Mile widziane prawo jazdy!

LOKALIZACJA : 69120 Heidelberg, miasto turystyczne w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia,

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 11.04.2017

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu:

Curaform sp.z o.o. Gliwice

Tel.: 32 33-93-105;  kom. 794 409 300

mail: e.labuz@curaform.pl