Dodane przez HRInvestment 24 marca 2017

Nowe miejsce. Opiekunka do mobilnej Pani

Miejsce pracy: ok. Kolonii

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Opis stanowiska

Poszukujemy Opiekunki do Pani mieszkającej w miejscowości Nideggen, 60 km na południowy zachód od Kolonii. Podopieczna ma 92 lata, jest drobnej postury. Pani cierpi na demencję, nie jest jednak agresywna, lecz bardzo miła i serdeczna. Ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Podopieczna słabo słyszy. Seniorka cierpi na artrozę, porusza się ze wsparciem. Jest osobą niezwykle zdyscyplinowaną i stara się nie używać rollatora. Pani potrzebuje pomocy w toalecie, ubieraniu, nosi pieluchomajtki, należy też pilnować ilości przyjmowanych przez Panią płynów. Seniorka przez pewien czas miała problemy ze snem, teraz jednak noce przesypia spokojnie. Podopieczna ma córki, które nie chcą, by Mama przebyła sama, chociaż Podopieczna twierdzi, że świetnie daje sobie radę. Opiekunka powinna zachęcać Podopieczną do wspólnych działań – gotowania, spacerów, składania prania itp. Seniorka mieszka w 120-metrowym domku jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój, własna łazienka, telewizor, dostęp do Internetu.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy mile widziane

- doświadczenie w opiece osób starszych

- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Nasza oferta

- praca na umowę zlecenie

- 1300 euro miesięcznie + 150 euro zwrot kosztów podróży

- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego

- opieka koordynatora

Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje pracy, zapraszamy do kontaktu !

- Wyślij swoje zgłoszenie na adres : opieka@hrigroup.pl

- Zadzwoń pod numer: (71) 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93

- Wyślij wiadomość SMS na numer 539 955 700 o treści OPIEKUNKA Oddzwonimy!

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagania określone w ogłoszeniu.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Agencja Pośrednictwa Pracy

HR Investment Sp. z o.o.

ul. Stalowa 9

41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:

ul. Wagonowa 5-7

53-609 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755