Oferta pracy - HRInvestment - PRACA OD ZARAZ ! OPIEKUNKA DO PANI w Monchengladbach

PRACA OD ZARAZ ! OPIEKUNKA DO PANI w Monchengladbach

Miejsce pracy: Monchengladbach

HR Investment Sp. z o. o.  jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPIEKUNKA DO PANI OD ZARAZ !

Mönchengladbach

Zakres obowiązków:

- Opieka nad Panią 69 lat. Podopieczna ma zaawansowanego raka płuc, Parkinsona. Według opinii lekarzy Podopiecznej zostało 3-4 miesiące życia. Pani głównie jest osobą leżącą, ale z toalety korzysta jeszcze sama. We wszystkim trzeba jej pomagać i prowadzić dom. Córka mieszka w Austrii.

- Zabiegi pielęgnacyjne, dotrzymywanie towarzystwa

- Prace domowe- gotowanie, zakupy, sprzątanie

Dodatkowe informacje:

- praca od ZARAZ

- praca legalna na umowę zlecenie

- 1200 euro netto miesięcznie + 150 euro zwrot za koszty podróży

- przerwy do ustalenia na miejscu

- podopieczna mieszka sama

Wymagania:

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece osób starszych

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt!

Osoby zainteresowane prosimy  o wysłanie CV na adres e-mail:  opieka@hrinvestment.pl (Proszę podać  nazwę stanowiska + nazwę miejscowości) lub o  kontakt telefoniczny na numer  0-71 723 32 06

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.

ul. Stalowa 9

41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:

ul. Powstańców Śląskich 125/7
53-317 Wrocław

Tel.71/ 723 32 06

Tel.71/ 711 36 87

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"