Dodane przez trefo 17 sierpnia 2015

Pilnie poszukujemy na zamianę – Opiekuna.

Miejsce pracy: Ostelsheim

Pilnie poszukujemy na zamianę – Opiekuna

od 01 września

na 8 tygodni

do starszej pani(ok.85 l.) w Ostelsheim( PLZ 75395 )

Wynagrodzenie miesięczne:

  • osoby z prowadzoną aktualnie działalnością gospodarczą w Polsce

    (nie zawieszoną !) - 1600 €

  • osoby pracujace na umowe zlecenia - 1250 €

Obowiązki

  • proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, itp...)

  • opieka pielęgnacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę,

    o jej dobre samopoczucie itp...)

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z podopiecznym

  • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku (nie musi być udokumentowane)

Firma oferuje

  • zatrudnienie na okres już od 1 do 2 miesięcy w zastępstwie za opiekunkę przebywającą na urlopie (szansa na wyjazd dla osób pracujących w Polsce, które nie mają możliwości podjęcia pracy na dłuższy okres)

  • pokrycie kosztów zakwaterowania, wyżywienia oraz dojazdu

  • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki/a

  • elastyczne terminy i zasady wyjazdów

  • stałą opiekę ze strony przedstawiciela firmy na terenie Niemiec

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: trefopl@gmail.com

lub o kontakt telefoniczny na numer 696 – 050 - 911

TREFO, Agencja Zatrudnienia Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr: 6518