HR Investment Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
1 / 5
29 listopada 2013 18:18
Pola1122

Czy w tej agencji umowę podpisuje się na dane zlecenie czy na określony czas?

To pewnie zależy od wielu czynników. Ja podpisywałam na rok i na ten czas dostałam kartę EKUZ. Jak nie miałam odpowiedniej oferty, a znalazłam na dany czas pracę w innej firmie, rozwiązaliśmy umowę za odpowiednim wypowiedzeniem bez żadnych konsekwencji.
29 listopada 2013 18:21
ok dzięki
29 listopada 2013 18:49
Pola1122

Czy w tej agencji umowę podpisuje się na dane zlecenie czy na określony czas?

Umowa jest na rok jednak nikt nie bedzie ci robil problemow jak zrezygnujesz wczesniej.Co do kasy to zalezna jest od zlecenia.Zlecenia dostajesz na okreslony czas i za okreslona w zleceniu stawka.Ten czas jesli rodzina cie zaakceptuje Ty okreslasz.Staraja sie dopasowac do Twoich terminow.Po roku juz nie bedziesz mogla pracowac w tej firmie na ponownej umowie zleceniu.To jednak nie problem bo maja druga spolke Work Investment i ona podpisze z toba nowa umowe na nastepny rok.Oczywiscie jak Ty sie zgodzisz i jak firma bedzie chciala z Toba dalej wspolpracowac.Nie jest zle.Placa regularnie w zlotych lub w eoro.Ty wybierasz walute
30 listopada 2013 08:04

Dzięki wyśle do nich zgłoszenie po Świętach, wtedy wypytam i się zobaczy. Są jakieś bonusy za polecenie nowej opiekunki?(możnaby mnie polecić)


 


Na forum są bonusy za polecanie i rekrutowanie w niedozwolonych miejscach - bany. Moderator

13 grudnia 2013 15:33
dziewczyny wspolpracujace z ta firma czy wdniu dzisiejszym dostalyscie wynagrodzenie juz? w umowie pisze do 15 kazdego m-ca wiec pytam bo niby juz powinny byc
 
 
 
 
po raz 2 dzisiaj pisze w tym temacie bo wcale sie temat nie pojawil  
17 grudnia 2013 16:33
magdalena_k

dziewczyny wspolpracujace z ta firma czy wdniu dzisiejszym dostalyscie wynagrodzenie juz? w umowie pisze do 15 kazdego m-ca wiec pytam bo niby juz powinny byc
 
 
 
 
po raz 2 dzisiaj pisze w tym temacie bo wcale sie temat nie pojawil  

Nie mam problemow z wyplatami.Zawsze sa na czas.W grudniu rowniez 
17 grudnia 2013 19:14
juz wiem co bylo problemem lezal po mojej stronie, po drobnej korekcie juz sa na koncie
18 marca 2014 08:23
dziewczyny firma jest wyplacalna(ja mialam w grudniu maly problem ale on lezal po mojej stronie poprostu zle podalam nr konta po korekcji w ten sam dzien byly juz pieniazki na koncie),dodatkowe ubezp, zwrot koszto podrozy,umowe dostalam na pol roku
18 marca 2014 10:46
Dzisiaj w ofertach [pracy pojawiły się od nich dwie .Warunki  wymagane jak wszędzie za to podejrzanie wysokie wynagrodzenie jak dla języka komunikatywnego(przynajmniej na tle innych firm) .Jeśli u nich pracujesz to pewnie jesteś zorientowana czy to realne wynagrodzenie czy jakiś lep na muchy.
25 marca 2014 21:25
To nie jest wyjątkowe wynagrodzenie - w Aterimie za komunikatywny język dostaniesz tyle samo, lub niewiele mniej. Piszę to z osobistego doświadczenia, nie było brane pod uwagę nic innego, sam niemiecki. Wiem też, że agencje z Górnego Śląska stosują podobne stawki.
02 kwietnia 2014 13:22
Isaura

Dzisiaj w ofertach [pracy pojawiły się od nich dwie .Warunki  wymagane jak wszędzie za to podejrzanie wysokie wynagrodzenie jak dla języka komunikatywnego(przynajmniej na tle innych firm) .Jeśli u nich pracujesz to pewnie jesteś zorientowana czy to realne wynagrodzenie czy jakiś lep na muchy.

za niskie nie dobrze wysokie jeszcze gorzej bo pewnie podejrzane Eh......... nie dogodzisz
 
 
 
 
ja dzisiaj dostalam poczt karte EKUZ
09 maja 2014 09:04
Czy jezdzicie z tej Firmy?? Czy ta Firma nie jest powiazana z ta druga investmentn??
Czy jestescie zadowolone z tej Firmy Pytam, bo zastanawiam sie nad podjeciem wspolpracy.
13 maja 2014 18:20
Widzialyscie na naszej stronie ofert pracy ? Dali oferte zmiany co2 tygodnie
13 maja 2014 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
beata

Widzialyscie na naszej stronie ofert pracy ? Dali oferte zmiany co2 tygodnie :-) :-) :-)

tez sie zastanawiam co to musi byc za ciekawe miejsce:)
15 maja 2014 19:10
Czy w tej firmie tez zdarzaja sie poslizgi z wyplatą?