Trwały makijaż!

14 lipca 2013 13:43
Coś nudno tutaj. Tematy się wyczerpały więc może coś o makijażu permamentnym i nie tylko...Co myślicie o tym??? Większośc z nas coś sobie kiedyś upiększała, rzęsy, brwi,oczy czy usta....
Ja mam brwi zrobione makijażem permamentnym. Wstaję i jestem już pomalowana...
Dobrze że coś takiego jest. Na pewno są też tego przeciwniczki... 
 
14 lipca 2013 13:49
alexia

Coś nudno tutaj. Tematy się wyczerpały więc może coś o makijażu permamentnym i nie tylko...Co myślicie o tym??? Większośc z nas coś sobie kiedyś upiększała, rzęsy, brwi,oczy czy usta....
Ja mam brwi zrobione makijażem permamentnym. Wstaję i jestem już pomalowana...
Dobrze że coś takiego jest. Na pewno są też tego przeciwniczki... 
 

Aleksia bardzo mnie zainteresowaly te brwi robilas to w kraju czy za granica?i ile to kosztuje?bo to cos dla mnie latam na henne brwi i rzes bo ostatnio wiecznie zchusteczka latam i mi to odpowada ale na stale to i jeszcze lepiej dzieki za odpis pozdrawiam
14 lipca 2013 13:50
alexia

Coś nudno tutaj. Tematy się wyczerpały więc może coś o makijażu permamentnym i nie tylko...Co myślicie o tym??? Większośc z nas coś sobie kiedyś upiększała, rzęsy, brwi,oczy czy usta....
Ja mam brwi zrobione makijażem permamentnym. Wstaję i jestem już pomalowana...
Dobrze że coś takiego jest. Na pewno są też tego przeciwniczki... 
 

Aleksia bardzo mnie zainteresowaly te brwi robilas to w kraju czy za granica?i ile to kosztuje?bo to cos dla mnie latam na henne brwi i rzes bo ostatnio wiecznie zchusteczka latam i mi to odpowada ale na stale to i jeszcze lepiej dzieki za odpis pozdrawiam
14 lipca 2013 13:54
Robiłam w kraju.W każdym mieście są gabinety.Ceny różne.Od 500 zł.Utrzymuje się przez 3-5 lat.Pozdrawiam.
14 lipca 2013 13:58
alexia

Robiłam w kraju.W każdym mieście są gabinety.Ceny różne.Od 500 zł.Utrzymuje się przez 3-5 lat.Pozdrawiam.

A boli?
14 lipca 2013 13:58
Alexia dziekuje poszukam u mnie w mojej dziurze albo pojade na Rybnik lub Gliwice jak szalec to szalec po odkladam na swe urodziny kase
14 lipca 2013 13:59
Tez robilam,udalo mi sie na oferte z zakupow grupowych 170 kreska gorna i dolna/mowa o oku oczywiscie/jestem zadowolona,wreszcie nic sie nie rozmazuje.na poczatku moze troch byc szok bo wyglada dosc intensywnie,ale po tyg blednie i jest ok.utrzymuje sie-ta jak pisze alexia,ale wymaga korekty co jakis czas.
14 lipca 2013 14:01
Troszeczkę mnie bolało, coś takiego jak zastrzyk, jednych boli drugich nie...
W Gliwicach jest kilka...Poszukaj dobrego gabinetu...
14 lipca 2013 14:02
mleczko47

A boli?

Nie tyle boli co troche wkurza,czujesz tak jakby drapanie.ale da sie wytrzymac
14 lipca 2013 14:03
Marta

Nie tyle boli co troche wkurza,czujesz tak jakby drapanie.ale da sie wytrzymac

Tak, to prawda.
14 lipca 2013 14:07
Marta

Nie tyle boli co troche wkurza,czujesz tak jakby drapanie.ale da sie wytrzymac

To chyba sobie trzasne.A co tam,starsza pani z ladnymi brwiami tez moze byc.
14 lipca 2013 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

To chyba sobie trzasne.A co tam,starsza pani z ladnymi brwiami tez moze byc.

Wiesz co, małolata, to ze snu wyrwana wygląda cudnie, a my, w słusznym wieku, zeby wyglądać przyzwoicie musimy się napracować (i wykosztować). Dobre brwi to jak oprawa obrazu. Wiem co mówię, bo sama ich  ładnych nie mam......
14 lipca 2013 14:14
mleczko47

To chyba sobie trzasne.A co tam,starsza pani z ladnymi brwiami tez moze byc.

No oczywiście, jak najbardziej. Młodość sama w sobie jest ładna. My w starszym wieku możemy sobie coś tam poprawić jeśli się da i jest taka możliwość to dlaczego nie?
14 lipca 2013 14:15
alexia

Coś nudno tutaj. Tematy się wyczerpały więc może coś o makijażu permamentnym i nie tylko...Co myślicie o tym??? Większośc z nas coś sobie kiedyś upiększała, rzęsy, brwi,oczy czy usta....
Ja mam brwi zrobione makijażem permamentnym. Wstaję i jestem już pomalowana...
Dobrze że coś takiego jest. Na pewno są też tego przeciwniczki... 
 

Moze forumowe rodzynki sie wypowiedza w tym temacie ; )
14 lipca 2013 14:21
Sówka

Moze forumowe rodzynki sie wypowiedza w tym temacie ; )

Rodzynki same w sobie sa urocze i bez makijazu.