Curaform Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
08 października 2014 17:00
herzen

To tak podsumowując czy ktos może się wypowiedziec konkretnie i realnie bo ogolnie jest tu takie masło maslane !? Umowa Zlecenie??? Od jakiej kwoty odprowadzają skłądki itp.

masz podstawy 200zlotych brutto, reszta to delegacje, Ja tak mialam, moze teraz sie cos zmienilo? nie wiem
08 października 2014 17:03
Ok czyli jest odprowadzane od najnizszej sredniej krajowej?
08 października 2014 17:20
To w sumie jak nic ok teraz juz rozumiem ,czyli nie ma co sobie głowy zaprzątać ...
20 listopada 2014 12:30 / 1 osobie podoba się ten post

Współpracuję z tą firmą od 3 miesięcy i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Pieniądze są zawsze na czas, bardzo dobry kontak z firmą, dzwonią co jakis czas żeby dowiedzieć się czy nie ma żadnych problemów itp. Opłacają autokar nawet jeśli to urlop na życzenie ;) Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy i jak najbardziej polecam.


 


Ja również witam na forum Moderator

20 listopada 2014 12:33 / 3 osobom podoba się ten post
Krysza

Współpracuję z tą firmą od 3 miesięcy i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Pieniądze są zawsze na czas, bardzo dobry kontak z firmą, dzwonią co jakis czas żeby dowiedzieć się czy nie ma żadnych problemów itp. Opłacają autokar nawet jeśli to urlop na życzenie ;) Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy i jak najbardziej polecam.


 


Ja również witam na forum :-) Moderator

od trzech miesięcy to raptem jedna lub dwie stelle w porywach....., o czym tu się rozpisywać
 
20 listopada 2014 12:40 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

od trzech miesięcy to raptem jedna lub dwie stelle w porywach....., o czym tu się rozpisywać
 

Wiem, że nie jest to długa współpraca ale naprawde jestem zadowolona z firmy i chciałam podzielić sie swoja opinią. Teraz przedłuzyłam umowę o kolejne 3 miesiące i mam nadzieje, że nic sie nie zmieni.
20 listopada 2014 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
ja z ta firma koncze po roku wspolprace, stelle maja do niczego mieszaja w zmianach nie polecam
20 listopada 2014 14:29
200 zł jak jesteś w Polsce,to masz odprowadzane składki..
20 listopada 2014 14:31 / 2 osobom podoba się ten post
Krysza

Wiem, że nie jest to długa współpraca ale naprawde jestem zadowolona z firmy i chciałam podzielić sie swoja opinią. Teraz przedłuzyłam umowę o kolejne 3 miesiące i mam nadzieje, że nic sie nie zmieni.

porozmawiamy jak popracujesz rok, albo dłużej
20 listopada 2014 14:49 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

porozmawiamy jak popracujesz rok, albo dłużej

No zobaczymy ile wytrzymam :) Wracam w lutym na chwile do Polski to dam znać czy coś się zmieniło.
20 listopada 2014 15:35 / 8 osobom podoba się ten post
Krysza

No zobaczymy ile wytrzymam :) Wracam w lutym na chwile do Polski to dam znać czy coś się zmieniło.

Dałbym sobie rękę uciąć że już jesteś w Polsce.

20 listopada 2014 16:06 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Dałbym sobie rękę uciąć że już jesteś w Polsce.

Dobre. :D
20 listopada 2014 16:09
Lawenda

Dobre. :D

pewnie, że dobre DDDD
niech coś więcej napisze
20 listopada 2014 16:15 / 3 osobom podoba się ten post
agamor

pewnie, że dobre DDDD
niech coś więcej napisze

Oh, nie musi. :)
Zrobił to tak subtelnie, z angielskim humorem, taki prztyczek w nos, ale delikatny,że nie trzeba tego psuć wyjaśnianiem. I tak wszyscy wiedzą już,że ta osoba pisze z Polski, a zatem zapewne jest pracownikiem wiadomej firmy.
:)
 
20 listopada 2014 16:57 / 4 osobom podoba się ten post
agamor

pewnie, że dobre DDDD
niech coś więcej napisze

Najlepsze jest to, ze osoba piszaca pochwalne peany, pomimo wszystko brnie nadal, nie zwazajac na kierowane do niej slowa.
Kompromitacja na calej linii. .-))