Nasze hobby #2

05 sierpnia 2013 09:59
Moze kochane laseczki podzielimy sie zajeciami ktore robimy w wolnych chwilach ( o ile takie sa ) :) Co wy na to ?
05 sierpnia 2013 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
Wiolcia taki wątek już istnieje, poszukaj na forum, pozdrawiam.
05 sierpnia 2013 10:46
A to przepraszam :) Jestem od wczoraj na Forum i nie dokopalam sie jeszcze :)
09 października 2013 17:03
Halllo! Podajcie mi moze jakieś darmowe e-boki na pdf,przeczytałam juz wszystkie ksiązki i nie mam co czytac-plissss
09 października 2013 17:06 / 1 osobie podoba się ten post
Będe miała cos wieczorem, syn ma mi podesłac. Dam CI znać jak będa w moimm kompie:))
09 października 2013 17:17
iwunia

Halllo! Podajcie mi moze jakieś darmowe e-boki na pdf,przeczytałam juz wszystkie ksiązki i nie mam co czytac-plissss

09 października 2013 17:42
wichurra

   http://www.exsite.pl/darmowe_ebook_download/    

Wielkie dzieki Wichura!! Buziole...
 
09 października 2013 17:52
iwunia

Halllo! Podajcie mi moze jakieś darmowe e-boki na pdf,przeczytałam juz wszystkie ksiązki i nie mam co czytac-plissss

Tylko nie wiem czy CI podpasują, ja tez nie wiem.Prosiłam go ,żeby wziął pod uwagę ,że to dla mnie i ,że ma nie zapomniec o moim wieku:))
09 października 2013 18:25 / 4 osobom podoba się ten post
A ja nie wiem gdzie jest ten watek o hobby to napisze tutaj...Tylko,ze nie wiem czy to pod hobby podlega czy to juz choroba?
Lubie siedziec z papieroskiem przy kawusi przed komputeram i NIC nie robic!
09 października 2013 19:58
wichurra

   http://www.exsite.pl/darmowe_ebook_download/    

A mnie napisali ze tę stronę Chrome Google zablokowała :( I taki rysunek jak jakiś zamaskowany włamywacz z komputera wyłazi :( 
09 października 2013 19:58
Misia1710

A ja nie wiem gdzie jest ten watek o hobby to napisze tutaj...Tylko,ze nie wiem czy to pod hobby podlega czy to juz choroba?
Lubie siedziec z papieroskiem przy kawusi przed komputeram i NIC nie robic!

Coś pięknego:) Jeszcze sobie telewizorek włączyć i zerkać to tu, to tam. Tego mi tutaj brakuje, że oglądając film nie mogę sobie jeszcze dodatkowo grzebać po internecie:)
09 października 2013 20:00
Wlamywacz to tez poniekad hobby... ;) Jak sie juz czlowiek wciagnie to huuu...huuu....!
09 października 2013 20:11
Asik

A mnie napisali ze tę stronę Chrome Google zablokowała :( I taki rysunek jak jakiś zamaskowany włamywacz z komputera wyłazi :( 

Asik ,prosze podziel sie wiadomosciami na temat -polineuropatii,wiem ze ,to Ty pisalas cos ale nie moge znalesc .Ja dopiero "raczkuje".Przepraszam ze , nie w temacie napisalam (chcialam zwrocic Twoja uwage ,:):) .
09 października 2013 20:27
Asik

A mnie napisali ze tę stronę Chrome Google zablokowała :( I taki rysunek jak jakiś zamaskowany włamywacz z komputera wyłazi :( 

"Strona, ktora odwiedzasz zawiera zlosliwe oprogramowanie" - jako, ze ja Linuksa uzywam, to mi sie takie ostrzezenie wyswietlilo - bezkarnie.
09 października 2013 20:29
emilia

"Strona, ktora odwiedzasz zawiera zlosliwe oprogramowanie" - jako, ze ja Linuksa uzywam, to mi sie takie ostrzezenie wyswietlilo - bezkarnie.

No to "KICHA" a ja nie mam co czytac (słuchac) jak wyszywam :(