Nasze hobby #2

09 października 2013 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

Asik ,prosze podziel sie wiadomosciami na temat -polineuropatii,wiem ze ,to Ty pisalas cos ale nie moge znalesc .Ja dopiero "raczkuje".Przepraszam ze , nie w temacie napisalam (chcialam zwrocic Twoja uwage ,:):) .

Ja też raczkuję i nieiwiele wiem :) Zakładam temat (uwaga!) Tam sie podzielimy wiadomosciami. Ja bede mogla tak po 22giej dopiero. Teraz to ja z doskoku :))
09 października 2013 20:47
aniananowo

Tylko nie wiem czy CI podpasują, ja tez nie wiem.Prosiłam go ,żeby wziął pod uwagę ,że to dla mnie i ,że ma nie zapomniec o moim wieku:))

E tam ,jeszcze nie masz pół wieku,hehhehe,fajnie...dzieki
 
09 października 2013 21:18
Asik

A mnie napisali ze tę stronę Chrome Google zablokowała :( I taki rysunek jak jakiś zamaskowany włamywacz z komputera wyłazi :( 

No mi teraz też się to pojawiło. A wcześniej korzystałam bez problemów. 
No ale tych stron z e-bookami jest pełno. Chociażby na chomikuj jest tego masa. 
09 października 2013 21:22
wichurra

No mi teraz też się to pojawiło. A wcześniej korzystałam bez problemów. 
No ale tych stron z e-bookami jest pełno. Chociażby na chomikuj jest tego masa. 

no właśnie sobie ściągnęłam z :Chomikuj" kilka sztuk,narazie mie wystarczy...
 
09 października 2013 22:03
Asik

A mnie napisali ze tę stronę Chrome Google zablokowała :( I taki rysunek jak jakiś zamaskowany włamywacz z komputera wyłazi :( 

Asik podobnie i ja mam... grozba ze atakuje strone i moge miec klopoty....  
 
Moze ktoras ma sciagniete ksiazki na swoim e-meilu... to prosze o przeslanie na moja skrzynke... jest w profilu... bede wdzieczna...
09 października 2013 22:11
Kika1: mam tylko zestaw Chmielewskiej, jak chcesz, moge wyslac.
09 października 2013 22:14
iwunia

no właśnie sobie ściągnęłam z :Chomikuj" kilka sztuk,narazie mie wystarczy...
 

Iwuniu badz dobra kolezanka i przeslij mi cos do poczytania... gdziekolwiek wejde ukazuje mi sie ostrzezenie...ze zabronione...
moze dlatego... ze z komputera niemieckiego korzystam... naprawde nie wiem o co tu chodzi...
Mam do ofiarowania "Potrawke z surojadki" syn ze swojego komputera kupil i przeslal mi meilem....
 
09 października 2013 22:18
emilia

Kika1: mam tylko zestaw Chmielewskiej, jak chcesz, moge wyslac.

Chetnie... masz moze jej biografie...
Bardzo Jej poczucie humoru cenilam...
Wiesz moze jaka smiercia zmarla... jeszcze niedawno z nia wywiad ogladalam... byla pelna energii... i wiele planow na nastepne 20 lat...
09 października 2013 22:18
emilia

Kika1: mam tylko zestaw Chmielewskiej, jak chcesz, moge wyslac.

Emilia, kochana...nie jestem Kika ale uwilbiam Chmielewska :))
09 października 2013 22:21
emilia

Kika1: mam tylko zestaw Chmielewskiej, jak chcesz, moge wyslac.

Emilio... wyslesz jeszcze dzisiaj???
09 października 2013 22:48
Wysle, wysle, tylko spakuje, OK? Za chwilke, na razie rozsupluje z moja mlodsza problem wzoru z fizyki, rany, ja juz jestem na szczescie siwa, ale jeszcze moge wylysiec... Asik - Tobie tez wysle
 
Niestety, nie wiem, nie podawano, tylko, ze po dlugiej i ciezkiej chorobie, az trudno mi w to uwierzyc, zawsze tryskajaca humorem...
 
09 października 2013 22:55
emilia

Wysle, wysle, tylko spakuje, OK? Za chwilke, na razie rozsupluje z moja mlodsza problem wzoru z fizyki, rany, ja juz jestem na szczescie siwa, ale jeszcze moge wylysiec... Asik - Tobie tez wysle
 
Niestety, nie wiem, nie podawano, tylko, ze po dlugiej i ciezkiej chorobie, az trudno mi w to uwierzyc, zawsze tryskajaca humorem...
 

Podziwiam Twoje zdolnosci... czekam cierpliwie... mlodsza jest wazniejsza od czegokolwiek... malo Was na blogach...
 
Emilio wszystko dotarlo... i biografie tez sa... radosci mi sprawilas wiele...
 
09 października 2013 23:08
emilia

Wysle, wysle, tylko spakuje, OK? Za chwilke, na razie rozsupluje z moja mlodsza problem wzoru z fizyki, rany, ja juz jestem na szczescie siwa, ale jeszcze moge wylysiec... Asik - Tobie tez wysle
 
Niestety, nie wiem, nie podawano, tylko, ze po dlugiej i ciezkiej chorobie, az trudno mi w to uwierzyc, zawsze tryskajaca humorem...
 

Czytalam przed paroma dniami ksiazke /innego autora/ niedawno wydana /tytulu nie moge sobie przypomniec/ w tle byla Joanna Chmielewska... wynikalo z tresci... ze w ubieglym roku w cieplych krajach wypoczywala... wiec duzym zaskoczeniem byla dla mnie wiadomosc o jej smierci... bo do takich podrozy kondycje trzeba miec bylo nie mala.... Zostawila pustke w polskiej kryminalno-humorystycznej literaturze... 
09 października 2013 23:08
Ciesze sie, ze wszystko dobrze. Malo nas - mlodsza nie ma czasu, teraz I licealna i stress, bo nagle wymagaja w szkole samodzielnego uczenia sie, czego przez tyle lat podstawowki i gimnazjum nie zdolano nauczyc. Szlag mnie trafia, nie dosc, ze dojazdy, ze ona potrzebuje duzo czasu na swoja "kosmetyke" dwa razy dziennie, to jeszcze po 3 sprawdziany dziennie ... Jest zmeczona i nie ogarnia wszystkiego.
Ja z kolei ciagle sie zbieram, ale jak to bywa - codziennie staram sie na skypie z rodzinka, jak juz spojrze pozniej na zegar, to czas spac.
Asik: do Ciebie tez wyslalam !
09 października 2013 23:11
emilia

Ciesze sie, ze wszystko dobrze. Malo nas - mlodsza nie ma czasu, teraz I licealna i stress, bo nagle wymagaja w szkole samodzielnego uczenia sie, czego przez tyle lat podstawowki i gimnazjum nie zdolano nauczyc. Szlag mnie trafia, nie dosc, ze dojazdy, ze ona potrzebuje duzo czasu na swoja "kosmetyke" dwa razy dziennie, to jeszcze po 3 sprawdziany dziennie ... Jest zmeczona i nie ogarnia wszystkiego.
Ja z kolei ciagle sie zbieram, ale jak to bywa - codziennie staram sie na skypie z rodzinka, jak juz spojrze pozniej na zegar, to czas spac.
Asik: do Ciebie tez wyslalam !

Myslalam ze corcia w internacie jest... jak duzo czasu potrzebuje... by do szkoly sie dostac...