Nasze hobby #2

09 października 2013 23:17
Scarlet... Skarlet dziewczyno wiele wdziecznosci za przyslanie mi wspanialych tytulow....
Cudnie jest miec swiadomosc... ze mozna na siebie wzajemnie liczyc... dziekuje serdecznie
09 października 2013 23:17
Nie, zrezygnowalismy z tego. Jest w miasteczku LO profilowane - wiesz, to jest tak, ze niby dojazd jest krotki, ale autobusy sa o 14:30 i 15:30, wiedc nawet, jak wczesniej konczy - musi czekac. Internat - nie, ona psychicznie nie dalalby rady, jest bardzo przewrazliwiona na punkcie swoich dolegliwosci, ja sie nie dziwie. W internacie jest rzecza niemozliwa miec swoj pokoj i w dodatku z lazienka. Ona potrzebuje samotnosci w toalecie, ktora zreszta trwa rano prawie godzine, no i peruki ...
09 października 2013 23:20
Kikuniu,
odemnie tez masz coś.
 
Edytuję,
bo widzę ,ze odebrałaś szybciej niz ja napisałam.
09 października 2013 23:25
Joa... wielkie dzieki...
09 października 2013 23:28
scarlet

Kikuniu,
odemnie tez masz coś.
 
Edytuję,
bo widzę ,ze odebrałaś szybciej niz ja napisałam.

Nie moge sie nacieszc... tyle tytulow... bede pewnie przez nastepne miesiace... nie z Wami a z ksiazkami przesiadywac...
Buziaki przesylam...
09 października 2013 23:32
emilia

Nie, zrezygnowalismy z tego. Jest w miasteczku LO profilowane - wiesz, to jest tak, ze niby dojazd jest krotki, ale autobusy sa o 14:30 i 15:30, wiedc nawet, jak wczesniej konczy - musi czekac. Internat - nie, ona psychicznie nie dalalby rady, jest bardzo przewrazliwiona na punkcie swoich dolegliwosci, ja sie nie dziwie. W internacie jest rzecza niemozliwa miec swoj pokoj i w dodatku z lazienka. Ona potrzebuje samotnosci w toalecie, ktora zreszta trwa rano prawie godzine, no i peruki ...

Mam w rodzinie chlopaka 25-letniego chorujacego na to co Twoja mlodsza... z wiekiem jakby lepiej...
Studia wybral pod kierunkiem swojej choroby... wycisza sie i jestesmy wszyscy dobrej mysli... Ty badz rowniez:)))
09 października 2013 23:42
Dzieki, Kika, jest lepiej, ale to jest strasznie ciezkie, wiem, widze, jak ona sie szamoce, jest teraz dodatkowo w fazie rozbujania hormonalnego, dziewczyny w jej wieku maja chlopakow (czego wcale nie popieram!), brakuje jej, nie wiem, jak to okreslic, wlasciwej samooceny, ciagle czuje sie inna, no i ograniczenia, wydolnosc organizmu slaba, szczescie, ze mamy wyrozumialego lekarza, wiec zwolnienia z w-f wypisuje. Ona nie daje rady dwoch godzin w-f zaliczyc, bo skora sie robi sucha, jak papier. I zreszta wydolnosc ma faktycznie slaba, to normalne, ale mlodziez bywa okrutna.
09 października 2013 23:53 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Dzieki, Kika, jest lepiej, ale to jest strasznie ciezkie, wiem, widze, jak ona sie szamoce, jest teraz dodatkowo w fazie rozbujania hormonalnego, dziewczyny w jej wieku maja chlopakow (czego wcale nie popieram!), brakuje jej, nie wiem, jak to okreslic, wlasciwej samooceny, ciagle czuje sie inna, no i ograniczenia, wydolnosc organizmu slaba, szczescie, ze mamy wyrozumialego lekarza, wiec zwolnienia z w-f wypisuje. Ona nie daje rady dwoch godzin w-f zaliczyc, bo skora sie robi sucha, jak papier. I zreszta wydolnosc ma faktycznie slaba, to normalne, ale mlodziez bywa okrutna.

Z naszym chlopakiem jest podobnie... bardzo uzdolniony ale niesmialy do bolu... nie wierzy w siebie... trudno mu jest siebie zaakceptowac... a coz dopiero uwierzyc... ze ktoras z dziewczyn moglaby sie nim zainteresowac dla niego samego... bo jest swietnym kumplem... bo ma poczucie humoru... bo ma przepiekny glos... bo serce jego jest ogromne i ufajace...  
 
Dobranoc... spokojnego snu....
10 października 2013 00:02
Wiesz co, Kika? Moze by ich skontaktowac? Moze by sobie od serca pogadali? Jesli ma konto na FB ...
A dzis - dobrej nocy i milego czytania !
10 października 2013 07:46
kika1

Iwuniu badz dobra kolezanka i przeslij mi cos do poczytania... gdziekolwiek wejde ukazuje mi sie ostrzezenie...ze zabronione...
moze dlatego... ze z komputera niemieckiego korzystam... naprawde nie wiem o co tu chodzi...
Mam do ofiarowania "Potrawke z surojadki" syn ze swojego komputera kupil i przeslal mi meilem....
 

Hej ! Nie są to ksiązki wysokich lotów,ja tez za bardzo nie lubie,ale tylko to udało mi sie ściągnąc-http://chomikuj.pl/bigredheart/*e2*97*8f+Steel+Danielle
10 października 2013 07:50
emilia

Wysle, wysle, tylko spakuje, OK? Za chwilke, na razie rozsupluje z moja mlodsza problem wzoru z fizyki, rany, ja juz jestem na szczescie siwa, ale jeszcze moge wylysiec... Asik - Tobie tez wysle
 
Niestety, nie wiem, nie podawano, tylko, ze po dlugiej i ciezkiej chorobie, az trudno mi w to uwierzyc, zawsze tryskajaca humorem...
 

Emilia!!Wyślij mi też coś fajnego na e-maila plisssssss
10 października 2013 08:49
iwunia

E tam ,jeszcze nie masz pół wieku,hehhehe,fajnie...dzieki
 

Iwunia witam CIĘ mam dla CIEBIE coś do poczytania, dostałam to wczoraj jak juz spałam z instrukcją obsługi


http://www.sendspace.pl/file/f9b474c71314deab9c0aa30

 



mamo klikasz na niebieski napis pobierz

 



i scigasz

 



pamietaj nieb ieski nie czarny
Bo ja potrafię różne rzeczy ściągać a potem mam problem z kompem i ostatnio powiedział mi że te ilości MILKI czekolady nie wystarczą:)

10 października 2013 08:54
aniananowo

Iwunia witam CIĘ mam dla CIEBIE coś do poczytania, dostałam to wczoraj jak juz spałam z instrukcją obsługi


http://www.sendspace.pl/file/f9b474c71314deab9c0aa30

 



mamo klikasz na niebieski napis pobierz

 



i scigasz

 



pamietaj nieb ieski nie czarny
Bo ja potrafię różne rzeczy ściągać a potem mam problem z kompem i ostatnio powiedział mi że te ilości MILKI czekolady nie wystarczą:)

Dzieki!! bede próbować,,ja tam za bystra w tym necie nie jestem,ale poradze chyba!!!Miłego dnia....
10 października 2013 08:58
iwunia

Dzieki!! bede próbować,,ja tam za bystra w tym necie nie jestem,ale poradze chyba!!!Miłego dnia....

Dasz radę jak ja dałam to Ty tez dasz radę , jest proste trzeba tylko się przyjrzec dokładnie
10 października 2013 09:00
aniananowo

Dasz radę jak ja dałam to Ty tez dasz radę , jest proste trzeba tylko się przyjrzec dokładnie

I otwieraj to co w PDFIE:))) Mam nadzieję ,że pomogłam ja mam co czytać nie znam tych książek akurat