Nasze hobby #2

20 grudnia 2018 16:40
justak

Sudoku - też lubię tą zabawę. Fajny sposób na wspólne spędzanie czasu :)

jak lubisz to może skorzystaj z aplikacji na telefon sudoku. dość przydatne kiedy nie ma w zasiegu ręki tych papierowych. Córka mi to założyła i czasem sobie rozwiązuję.
19 stycznia 2019 16:14 / 1 osobie podoba się ten post
Od dawna robiłam frywolitki, głównie gwiazdki na choinkę, ale chciałam nauczyć się też je robić szydełkiem. No i tydzień przed wyjazdem kupiłam szydełko, nicie mam, wzięłam jakąś starą gazetę z wzorami. Założenie jest takie, że skoro nudzę się przez te dwie godziny siedzenia z pdp. przy kawie i serialach, to mogę zacząć robić coś, co sprawi mi przyjemność. No i dziś zaczęłam. Coś w rodzaju kwiatka zrobiłam- na razie, żeby przypomnieć te oczka, itd. Babcia się rozochociła i też wyciągnęła koszyczek- robiła coś tam kiedyś, na pewno skarpety. Po jakimś czasie stwierdziła, że wzrok nie ten i odłożyła. A ja już będę coś próbowała ze wzoru zrobić. Na razie to takie "rzadkie", ścisło mi nie wychodzi. Ale mam prawie dwa miesiące codziennego praktykowania
25 kwietnia 2019 11:49

wiecie ja uwielbiam robić sztuczki z bańkami mydlanymi :D teraz jest ciepło to codzinnie się uczę robić coś nowego :D Ale na początku było bardzo ciężko, myślałam,że to ze mną jest coś nie tak i nawet bańki nie umiem zrobić haha a powiem wam,że to wina płynu była. Chyba z 6 rodzajów później wytestowałam (link usunięty) jest najlepszy :D wgl to również jest świetnym pomysłem dla prezent dla dziecka :D 

04 maja 2019 12:29
tomol9548

wiecie ja uwielbiam robić sztuczki z bańkami mydlanymi :D teraz jest ciepło to codzinnie się uczę robić coś nowego :D Ale na początku było bardzo ciężko, myślałam,że to ze mną jest coś nie tak i nawet bańki nie umiem zrobić haha a powiem wam,że to wina płynu była. Chyba z 6 rodzajów później wytestowałam (link usunięty) jest najlepszy :D wgl to również jest świetnym pomysłem dla prezent dla dziecka :D 

Bardzo ciekawe hobby :) 
18 lipca 2019 11:20
Ostatnio bardzo zafascynowałam się czytaniem przeróżnych książek. Bardzo polecam i pozdrawiam :)
18 lipca 2019 15:11 / 1 osobie podoba się ten post
tomol9548

wiecie ja uwielbiam robić sztuczki z bańkami mydlanymi :D teraz jest ciepło to codzinnie się uczę robić coś nowego :D Ale na początku było bardzo ciężko, myślałam,że to ze mną jest coś nie tak i nawet bańki nie umiem zrobić haha a powiem wam,że to wina płynu była. Chyba z 6 rodzajów później wytestowałam (link usunięty) jest najlepszy :D wgl to również jest świetnym pomysłem dla prezent dla dziecka :D 

22 listopada 2019 17:39 / 3 osobom podoba się ten post
Uwielbiam tułaczkę, podziwiam naturę i uwieczniam ją w aparacie
22 listopada 2019 18:15 / 2 osobom podoba się ten post
Engel

Uwielbiam tułaczkę, podziwiam naturę i uwieczniam ją w aparacie

ich auchnaturystów też fotografuje  żart
24 listopada 2019 15:12 / 3 osobom podoba się ten post
A jaki aparat byście poleciły dla amatora? Taki nie za drogi ale robiący ładne zdjęcia :)
24 listopada 2019 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

A jaki aparat byście poleciły dla amatora? Taki nie za drogi ale robiący ładne zdjęcia :)

Nie jestem w temacie
Może ktoś, coś...?
24 listopada 2019 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

A jaki aparat byście poleciły dla amatora? Taki nie za drogi ale robiący ładne zdjęcia :)

No niestety i ja też Tobie nie pomogę. Aparat leży w domu i już że 2 lata w ogóle nie używany. Przeważnie srajfon w dłoni i pykam fotki. 
26 listopada 2019 16:59
A ja lubię bawić się z psem. Rzucam piłki a on łapie. Git 
04 stycznia 2020 18:28 / 1 osobie podoba się ten post
Nie zdradze mojego hobby. 
Czuje oko wielkiego brata i nic nie powiem.  
26 lipca 2020 16:10 / 4 osobom podoba się ten post
Moje hobby się wciąż nie zmieniło... ;)
26 lipca 2020 16:48 / 1 osobie podoba się ten post
giunta3

Moje hobby się wciąż nie zmieniło... ;)

Super, brawo za odwagę