Ogrodnictwo

10 czerwca 2019 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja i piwonie, i konwalie, i róże i jeszcze inne lubię też :kwiatek dla ciebie2:

I kiełbaskę też lubię oraz tatara 
10 czerwca 2019 11:20
Nie miałam tego pisać w OGRODNICTWIE 
10 czerwca 2019 11:41 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I kiełbaskę też lubię oraz tatara :-)

Oczywiście, że tak
01 lipca 2019 12:58 / 3 osobom podoba się ten post
Wróciłam z wystawy kwiatów i  krzewów ozdobnych nic nie kupiłam, nie da rady, jest za gorąco na grzebanie w ziemi . Obawiam się, że nawet te krzewy w donicach odchorują przesadzanie . Szczerze to mam już bardzo mało miejsca na krzewy,chcę miec chociaż kawałeczek na warzywka .
 
 
  musz wklejać pojedynczo



  to mój ubiegłoroczny nabytek .
01 lipca 2019 13:01 / 2 osobom podoba się ten post
To zdjęcia z  czerwca . Obecnie krzewy są rozrosnieta, aż się obawiam rachunku za wodę 
04 września 2019 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
taką róże dzisiaj szczepiłam . To stara odmiana jeszcze przedwojenna . Pachnie, nie choruje ,długo stoi we flakonie .
04 września 2019 21:29 / 2 osobom podoba się ten post
Piękny masz ten ogród 
Uwielbiam te pachnące róże. 
Moja Pdp też ma ,ale nie żółte. Cudownie pachną różowe, od razu mam ochotę na pączki z konfiturą z płatków róży 
05 września 2019 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piękny masz ten ogród :-)
Uwielbiam te pachnące róże. 
Moja Pdp też ma ,ale nie żółte. Cudownie pachną różowe, od razu mam ochotę na pączki z konfiturą z płatków róży 

Niestety to nie ta róża . Konfiturę robi sie z innych róż 
05 września 2019 20:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Niestety to nie ta róża . Konfiturę robi sie z innych róż :-)

Nie wywołuj wilka z lasu- ciesz się , że masz jeszcze kwiatki całe 
18 listopada 2019 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
Pada deszcz, cieplutko jak w maju . Wystawiłam kwiaty na taras i mokną . Mój kaktus bożonarodzeniowy zaczyna kwitnąc . Coś nie tak z przyrodą to i domowe fiksują . Zrobie fotkę, pózniej wstawię . Całe lato stał na podwórku, nie mogłam go wnieść do domu, bo nie mieścił się w drzwi . Obciełam go, a on i tak zakwitł przedwcześnie . He he, ciesze się .
18 listopada 2019 10:52 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Pada deszcz, cieplutko jak w maju . Wystawiłam kwiaty na taras i mokną . Mój kaktus bożonarodzeniowy zaczyna kwitnąc . Coś nie tak z przyrodą to i domowe fiksują . Zrobie fotkę, pózniej wstawię . Całe lato stał na podwórku, nie mogłam go wnieść do domu, bo nie mieścił się w drzwi . Obciełam go, a on i tak zakwitł przedwcześnie . He he, ciesze się .

Ja też mam takiego kaktusika ale niestety jeszcze ani mu w głowie tzn w liściach żeby kwitnąć Ma jeszcze 2 tygodnie czasu bo on w grudniu kwitnie.
18 listopada 2019 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Ja też mam takiego kaktusika ale niestety jeszcze ani mu w głowie tzn w liściach żeby kwitnąć :yo:Ma jeszcze 2 tygodnie czasu bo on w grudniu kwitnie.

Mój kwitnie dwa razy w roku raz wyglada jak kula kolorowa, a drugi raz mniej obficie . Taki dziwoląg 
18 listopada 2019 10:57 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mój kwitnie dwa razy w roku raz wyglada jak kula kolorowa, a drugi raz mniej obficie . Taki dziwoląg :-)

O widzisz to mój jakiś buntownik i tylko w grudniu.Ale na razie żadnych zawiązków kwiatu nie ma. Muszę go jakimś zasilaczem potraktować
18 listopada 2019 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

O widzisz to mój jakiś buntownik i tylko w grudniu.Ale na razie żadnych zawiązków kwiatu nie ma. Muszę go jakimś zasilaczem potraktować:-)

Mój jest zasilany, z  dwóch powodów to robię, raz, że bardzo obficie kwitnie, po drugie juz go przesadzić nie mogę . Zniszczyłabym go na amen . To krucha roslinka i delikatna . Zasilam nawozem do kaktusów . Dzisiaj dałam mu po pić z nawozem do kwitnących.
18 listopada 2019 11:24 / 2 osobom podoba się ten post

a to moja kliwia . Nad podziw wyrosła i bardzo pieknie kwitnie .