Piękne paznokcie

10 października 2013 20:05
Emilia,
to jest ten czerwony?

Ja od lat używam tylko tego, tak samo mleczko do ciała z tej serii.
Ręce mam jakbym nic nie robiła.
Odkryłam go jak pracowałam w hurtowni kosmetycznej.
Naprawdę godny polecenia, ale w DE go nie widzę?
10 października 2013 20:52
bonika

Jeli uszkodzona jest tzw. macierz paznokcia to jest to problem prawie nieodwracalny. Bruzdy i zlobienia pozostaja. Trzeba koniecznie przy wycinaniu skorek i odsuwaniu ich bardzo uwazac bo mozna te wlasnie macierz uszkodzic. Ja kiedys "sfrezowalam" sobie skorki z lenistwa i pozniej musialam czekac az Cale odrosna bo mialam takie nieciekawe wglebienia. le na uszkodzenie macierzy niewiele mozna pomoc. Zapewne na uszkodzenie ma rowniez wplyw wczesniejszy zly stan zdrowia i oczywiscie tak jak powiedzialam uszkodzenia mechaniczne.

Tak ale ja mialam na mysli tylko dzialanie odzywki na paznokiec nie mechanicznie uszkodzony,ale faktycznie od wycinania glebokiego skorek można sobie spaskudzic paznokcie,ale przewaznie robia to kobiety, ktore nie wiedza jak sie do tego zabrac i masakruja sobie latami plytke juz widzialam tekie przypadki,a wczoraj np bylam z moim dziadkiem u Pedicurzystki i kobietka nawet rekawiczek nie zalozyla,nie zmienila kapturka do frezarki ,a wczesniej miala klienta,ja bylam troche zszokowana,ja wiecej bym nie poszla dziadek chodzi do niej od lat,mimo tego ze sympatyczna kobieta to higiena na zero, a miala czas zeby to zrobic,
10 października 2013 21:00
emilia

Odkrylam ostatnio lekarstwo na moje rece i paznokcie. Wiekszosc prac w rekawiczkach robie, ale nie umiem myc garow, nawet w tych, ktore mam do obslugi Moniki, wiec tez mi sie takie pionowe bruzdy porobily, rece mialam strasznie suche i paznokcie do kitu. Wiele kremow testowalam, z Balea tez, a teraz mam Garnier handrepair - on jest do takich wlasnie zniszczonych, suchych rak i paznokci - dla mnie rewelacja, mam go od 10 dni, paznokcie sie wygladzily, rece - mieciutkie.

Baaardzo:) dobre kremy do rak i stóp są z Gehwol niemiecka firma, sa tez masci regenerujace do stop dla osob ktorym np pekaja piety robi sie taka kuracje wtedy ze skarpetami na noc,sa tez w aptekach w DE w Polsce tez kilka razy spotkalam, ale wiadomo nie ma jak kupione tutaj.Bardzo wydajne są tez.
10 października 2013 21:36
scarlet

Emilia,
to jest ten czerwony?

Ja od lat używam tylko tego, tak samo mleczko do ciała z tej serii.
Ręce mam jakbym nic nie robiła.
Odkryłam go jak pracowałam w hurtowni kosmetycznej.
Naprawdę godny polecenia, ale w DE go nie widzę?

Tak, czerwony, nie wiem, jak w DE, tu jest wszedzie, moze w jakich bardziej firmowych.
10 października 2013 22:27
Ja już przeszłam przez wiele kremów - czerwony Garniera też długo był moim ulubieńcem, później Neutrogena. Wszystkie te są dobre, ale w Niemczech odkryłam Vichy Nutriextra i ten jest moim zdaniem najlepszy. No ale że jest drogi, to teraz najczęściej używam Balea z 5% mocznika i też jestem bardzo z niego zadowolona.
11 października 2013 23:29
kattti82

Baaardzo:) dobre kremy do rak i stóp są z Gehwol niemiecka firma, sa tez masci regenerujace do stop dla osob ktorym np pekaja piety robi sie taka kuracje wtedy ze skarpetami na noc,sa tez w aptekach w DE w Polsce tez kilka razy spotkalam, ale wiadomo nie ma jak kupione tutaj.Bardzo wydajne są tez.

Kosmetyki firmy Gehwol to faktycznie bardzo dobre kosmetyki poniewaz sa to kosmetyki profesjonalne i stworzone z mysla o pedicure. Na popekane piety jest tzw. Schrundensalbe. W Polsce kupuje sie to w hurtowniach kosmetycznych (wieksze opakowania - oplacalne) ale apteki i wybrane sklepy maja tez w sprzedazy ale troche drogo ale warto bo faktycnie sa bardzo dobre. Kremy zawieraja duzo mocznika, ktory powoduje atrzymanie wilgoci w nakskorku. Warto sie pokusic i z pewnoscia nie uzywac byle jakich kremow (np. resztek) jak to robia niektore pnie. Polecam firme bo sprawdzona i sama nadal uzywam i pracuje czasem "na niej"
17 grudnia 2013 12:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mi na problemy z panzokciami, skorkami itd. pomagaj polski produkt - balsam do paznokci 2x5 Herba Studio. Jest to dosyć cięzko dostepne (najlepiej w aptekach popytac albo na internecie zamowic), ale dziala niesamowicie. skorki sa miekkie, nie rosna tak szybkoi paznokcie robia sie silniejsze. warto sprobowac, szczegolnie, ze drogie to nie bylo.
15 kwietnia 2014 16:27
Ja preferuje naturalne metody. Regularnie pita pokrzywa działa cuda. A na problemy ze skórkami..no cóż..trrzeba je po prostu regularnie usuwać. Ale broń Cię Panie Boże robić to metalowym pilniczkiem. Tylko zniszczysz płytkę. Najlepszy jest drewniany patyczek:) Można też moczyć dłonie w podgrzanej lekko oliwie z oliwek - super gładkie, milutkie. Po protsu piękne:)
22 maja 2015 10:26
Mam od zawsze problem z paznokciami- kruche, rozdwajajace, lamliwe. Od 3 tygodni stosuje odzywke eveline 8w1. Efekty sa powalajace. Paznokcie urosly, sa nieporownywalnie twarde I w ogole sie nie rozdwajaja. Moglabym powiedziec, ze ta odzywka, to rewelacja. Poczytalam sobie jednak opinie na jej temat I troche sie przerazilam. Czy ktoras z was stosowala ja przez dluzszy czas I jakie byly efekty. Opiniom w internecie nie zawsze wierze, ale lepiej dmuvhac na zimne
22 maja 2015 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
Stosowalam ja przez jakis czas. Raz w tygodniu pod lakier i nic sie nie stalo. Chociaz paznokcie mam mocne, ale tak dla utrzymania tego stanu ja stosowalam. Czesciej bym sie bala, bo jednak ten szkodliwy formaldehyd ma. I zdjecia w necie tez widzialam, jakie krzywdy moze wyrzadzic. Jezeli juz bym komus ja polecala, to ze wskazaniem by bardzo uwazal i nie stosowal tak czesto, jak producent zaleca.
22 maja 2015 10:48 / 2 osobom podoba się ten post
joannaxd

Mam od zawsze problem z paznokciami- kruche, rozdwajajace, lamliwe. Od 3 tygodni stosuje odzywke eveline 8w1. Efekty sa powalajace. Paznokcie urosly, sa nieporownywalnie twarde I w ogole sie nie rozdwajaja. Moglabym powiedziec, ze ta odzywka, to rewelacja. Poczytalam sobie jednak opinie na jej temat I troche sie przerazilam. Czy ktoras z was stosowala ja przez dluzszy czas I jakie byly efekty. Opiniom w internecie nie zawsze wierze, ale lepiej dmuvhac na zimne

Ja raz w tyg tez dwie warstwy nakladalam, i efekty byly, ale tak czesto jak na opakwoaniu to nawet mi sie nie chcialo tego robic... I moze lepiej nie.. Fakt faktem duzo pomaga, ale moze lepiej nie przedobrzac :D
22 maja 2015 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Ja już przeszłam przez wiele kremów - czerwony Garniera też długo był moim ulubieńcem, później Neutrogena. Wszystkie te są dobre, ale w Niemczech odkryłam Vichy Nutriextra i ten jest moim zdaniem najlepszy. No ale że jest drogi, to teraz najczęściej używam Balea z 5% mocznika i też jestem bardzo z niego zadowolona.

Ja uzywam balea, balsam do rak rumiankowy... No tez moge polecic, jestem bardzo zadowolona :)))
22 maja 2015 10:55 / 1 osobie podoba się ten post
Dzieki. Do tej pory stosowalam wedlug wskazan producenta, ale chyba rzeczywiscie zmniejsze czestotliwosc I ogranicze sie do jednego malowania w tygodniu.
22 maja 2015 12:27
Ewa_E

Od dłuższego czasu mam problemy z paznokciami. Nie dość, że nie mogę ich zapuscić bo jak się już uda to od razu się rozdwajają to na dodatek płytki paznokci wyglądaja jak harmonijka - pionowe zagłębienia i wybrzuszenia na przemian.
 
Czy, któraś z Was miała podobne problemy i sobie z nim poradziła?

raz na jakis czas z moimi paznokciami zaczynaja sie dziac cuda, jakies rowki, rozdwajanie sie, rozwarstwianie, lamanie itd. probowalam wielu rzeczy, ale tylko1 sposob mi sie sprwadza. suplement diety SILICA, i spilowywanie i zamalowywanie odzywkami/ utwardzaczami paznokci. po miesiacu z SILICA zazwszyczaj jest ogromna poprawa i utrzymuje sie kilka lat. poki znowu za duzo chemii medycy we mnie nie wpakuja ;)
22 maja 2015 12:30
emilia

Odkrylam ostatnio lekarstwo na moje rece i paznokcie. Wiekszosc prac w rekawiczkach robie, ale nie umiem myc garow, nawet w tych, ktore mam do obslugi Moniki, wiec tez mi sie takie pionowe bruzdy porobily, rece mialam strasznie suche i paznokcie do kitu. Wiele kremow testowalam, z Balea tez, a teraz mam Garnier handrepair - on jest do takich wlasnie zniszczonych, suchych rak i paznokci - dla mnie rewelacja, mam go od 10 dni, paznokcie sie wygladzily, rece - mieciutkie.

ja stosuje z EVELINE krem "Niewidzialne rekawiczki"- bardzo dobry.