Cz warto wyjsc za obcokrajowca

01 września 2013 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Zrób się na blondi, uśmiechaj jak najczęściej, noś spódnice i sukienki zamiast spodni, a Twoje szanse od razu wzrosną.
Jeśli tak się nie stanie, pozwalam Ci publicznie mnie obić!

Oj Romana, z moim 90 - 64 - 90 to ja w spodenkach  fajna laska jestem.... w sukienkach też, spódniczki mniej lubię....Preferuję jednak spodnie..., ale to nie zmienia faktów....))))
01 września 2013 16:44
romana

Zrób się na blondi, uśmiechaj jak najczęściej, noś spódnice i sukienki zamiast spodni, a Twoje szanse od razu wzrosną.
Jeśli tak się nie stanie, pozwalam Ci publicznie mnie obić!

Oj Romana, z moim 90 - 64 - 90 to ja w spodenkach  fajna laska jestem.... w sukienkach też, spódniczki mniej lubię....Preferuję jednak spodnie..., ale to nie zmienia faktów....))))
01 września 2013 16:55
A na ogłoszenia odpowiadasz? Samo czekanie to trochę mało...
01 września 2013 17:04
Jakie ogłoszenia masz na myśli, romano? Matrymonialne?
Raz byłam na portalu randkowym, zagranicznym, jako,że języki obce to dla mnie bułka z masłem, ale poza cwaniakami oraz erotomanami nic fajnego mi się nie trafiło. Konto zlikwidowałam. Ja jednak wolę real a nie wirtual. W wirtualu nie ma chemii, a chemia, choć trochę musi być. :)
01 września 2013 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
???))) - ja tej chemii zacznę szukać od poniedziałku...))))
01 września 2013 17:12
Zacznij juz dzis, Nowadanuto!
01 września 2013 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Zacznij juz dzis, Nowadanuto!

Niedziela dzień wolny... Dorotee - po drugie zle powiedziałam, zacznę znajdować od poniedziałku bo dość się już naszukałam...))))
01 września 2013 17:23
Czasem jest tuz obok, cierpliwie czeka , aby ja znalezc moze?
01 września 2013 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Jakie ogłoszenia masz na myśli, romano? Matrymonialne?
Raz byłam na portalu randkowym, zagranicznym, jako,że języki obce to dla mnie bułka z masłem, ale poza cwaniakami oraz erotomanami nic fajnego mi się nie trafiło. Konto zlikwidowałam. Ja jednak wolę real a nie wirtual. W wirtualu nie ma chemii, a chemia, choć trochę musi być. :)

Nooo! Nawet gazetka Kauflandu co tydzień ma taki dodatek. Może w tej masie erotomanów jest choć jeden co prawda erotoman, ale za to z dobrym charakterem i ciekawy człowiek... Właśnie wycinam te ogłoszenia dla kuzynki-wdowy. Andrejka i Hogata znają się na ludziach, to mogą zrobić za darmo odsiew. Ogólne dane możemy podać publicznie, a szczegóły telefoniczne już na maila.
Oj, coś czuję, że zaraz mnie ktoś pogoni...
01 września 2013 17:28
nowadanuta

Niedziela dzień wolny... Dorotee - po drugie zle powiedziałam, zacznę znajdować od poniedziałku bo dość się już naszukałam...))))

A tak wogle to Ty jaks tak zaczynasz prace badz knczysz kurs?
01 września 2013 17:32
To nie w temacie. Sorry.
01 września 2013 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
Romano, moderator też człowiek, a co jest ważniejsze w życiu od miłości? :)
Jakbyś coś dla mnie miała, to czemu nie? Ale gazetka z Kauflandu.....no nie wiem....
Zresztą, cholewcia, ja trochę nieśmiała jestem. Nie potrafiłabym tak napisać do kogoś z ogłoszenia.
Zobaczymy. :)
01 września 2013 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

A tak wogle to Ty jaks tak zaczynasz prace badz knczysz kurs?

Skończyłam kurs .... I na pewno będę go dobrze wspominać.., i mam zamiar znależć pracę z płacą bo innej nie chcę....))))
01 września 2013 17:57 / 7 osobom podoba się ten post
witajcie !!! znacie już moją historie ucieczki od męża który lubił mnie uderzyć i znęcał sie psychicznie , teraz mam z nim kontakt ale na skypie i sie już nie boje- ale bohterka ze mnie , jak wróce złoże pozew rozwodowy dosyć miałam czasu na przemyślenia , ale jest tu temat o miłości , więc mam tu przyjaciela , zakochałam sie w niemcu i mimo traumy jaką przeżyłam w polsce dałam szanse na miłość ,to pomaga mi przetrwać ten cieżki okres ponieważ uciekłąm na pierwszą w swoim życiu stelle ze słabą znajomością języka ( jest trochę teraz lepiej)i przedłużyłam kontrakt na 6 miesięcy , koleżanki na forum aż krzyczały że sie wypale i mam wracać ale sie bałam , teraz mam wsparcie i ciepło którego mi brakowało , na nowo poczułam sie kobietą nie wiem co z tego wyjdzie ale teraz szukam pracy tu w Niemczech na pflegedenst , dostałam wiatr w skrzydła i za to jestem wdzięczna .
01 września 2013 18:02 / 2 osobom podoba się ten post
koti

witajcie !!! znacie już moją historie ucieczki od męża który lubił mnie uderzyć i znęcał sie psychicznie , teraz mam z nim kontakt ale na skypie i sie już nie boje- ale bohterka ze mnie , jak wróce złoże pozew rozwodowy dosyć miałam czasu na przemyślenia , ale jest tu temat o miłości , więc mam tu przyjaciela , zakochałam sie w niemcu i mimo traumy jaką przeżyłam w polsce dałam szanse na miłość ,to pomaga mi przetrwać ten cieżki okres ponieważ uciekłąm na pierwszą w swoim życiu stelle ze słabą znajomością języka ( jest trochę teraz lepiej)i przedłużyłam kontrakt na 6 miesięcy , koleżanki na forum aż krzyczały że sie wypale i mam wracać ale sie bałam , teraz mam wsparcie i ciepło którego mi brakowało , na nowo poczułam sie kobietą nie wiem co z tego wyjdzie ale teraz szukam pracy tu w Niemczech na pflegedenst , dostałam wiatr w skrzydła i za to jestem wdzięczna .

Koti wysłałam Ci meila... :D  
Jakbyś potrzebowała jakieś pomocy to daj znać!!!
 
Powodzenia!!!!!!!!!