Luksemburg

19 września 2013 18:30
Trafiłam tym razem do pracy w Luksemburgu - nowy kraj, zupełnie inny język niemiecki. Domownicy rozmawiają po luksembursku - można wyłapać niemieckie słowa, ale inaczej brzmiące. 
Wszystkiego uczę sie na nowo, podobnie jak pierwszy raz byłam w Niemczech. Na razie szukam jakiegokolwiek kontaktu z kimś, kto zna ten kraj i ludzi. Może macie tu jakichś znajomych?
Jeśli ktoś jest w Niemczech blisko granicy z Luksemburgiem, to również bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam, Ewa  
10 października 2013 23:45
Witam,chciałabym spytać jak sie Pani udało trafić do Luksemburga,szukam pracy w poblizu granic z Luksemburgiem bądż w nim samym,ale bez skutku.Pozdtawiam
28 sierpnia 2015 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
Mam na imię Anna i jestem pierwszy raz na  stelli  w Luksemburgu.Pozdrawiam wszystkie opiekunki!
28 sierpnia 2015 20:15
Witam czy ktoś jest na steli w Luksemburgu? Jesli tak to proszę okontakt:)) może nawet jesteśmy w tym samym mieście to spotkamy się na kawce?
28 sierpnia 2015 20:15
Witam czy ktoś jest na steli w Luksemburgu? Jesli tak to proszę okontakt:)) może nawet jesteśmy w tym samym mieście to spotkamy się na kawce?
28 sierpnia 2015 22:38
Miło ,że jesteś i się witasz ,ale my witamy się w Powitajkach.Nie myśl ,że już na wejściu chcę Cię przestawić na inny tor ,ale pomału musisz się zapoznać gdzie co się pisze .Jest tu taki porządek i raczej trzeba go przestrzegać .Jest Modi który pilnuje wszystkich ,a ja tylko doradzam.
04 grudnia 2015 23:00
Witaj Ewa ,ja pracuje przy Luksemburgu ,własnie jadę na Święta.Pozdrawiam
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.