Fryzury

13 lutego 2014 16:21
Ok, kupię farbę i sama dokonam zabiegu :> a włosy zetnę jak już będę w Pl
XD
17 lutego 2014 18:03
Hej musze sie podpytac :) Dzis rano byla u dziadkow znajoma fryzjerka (przychodzi co miesiac) zawsze sobie rozmawialysmy i dzisiaj podczas rozmowy chlapnelam ze moja fryzjerka byla na urlopie i nie bylam u niej podczas mojego urlopu, a ta zaproponowala ze mnie zetnie. Pokazalam jej fotke na kompie jak chce, wyszlo super i zaplacilam 10e, to chyba bardzo malo????w Polsce wiecej place za takie obciecie...jak to jest z tymi domowymi fryzjerami??
17 lutego 2014 18:18
Esmeraldo mało wzięła i powinnaś się cieszyć skoro jesteś zadowolona z fryzurki :)
17 lutego 2014 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
judora

Esmeraldo mało wzięła i powinnaś się cieszyć skoro jesteś zadowolona z fryzurki :)

Ciesze sie bardzo :))) Dokupilam tez farbe w Edece i wieczorkiem bede dzialac :)))) A co mam jeszcze ponad dwa miesiace tu byc wiec musze sprawiac sobie chwile radosci :)))
17 lutego 2014 22:14
esmeralda

Hej musze sie podpytac :) Dzis rano byla u dziadkow znajoma fryzjerka (przychodzi co miesiac) zawsze sobie rozmawialysmy i dzisiaj podczas rozmowy chlapnelam ze moja fryzjerka byla na urlopie i nie bylam u niej podczas mojego urlopu, a ta zaproponowala ze mnie zetnie. Pokazalam jej fotke na kompie jak chce, wyszlo super i zaplacilam 10e, to chyba bardzo malo????w Polsce wiecej place za takie obciecie...jak to jest z tymi domowymi fryzjerami??

10 euro to faktycznie mało, normalnie w salonie to byś zapłaciła grubo ponad 30.
17 lutego 2014 22:27
esmeralda

Hej musze sie podpytac :) Dzis rano byla u dziadkow znajoma fryzjerka (przychodzi co miesiac) zawsze sobie rozmawialysmy i dzisiaj podczas rozmowy chlapnelam ze moja fryzjerka byla na urlopie i nie bylam u niej podczas mojego urlopu, a ta zaproponowala ze mnie zetnie. Pokazalam jej fotke na kompie jak chce, wyszlo super i zaplacilam 10e, to chyba bardzo malo????w Polsce wiecej place za takie obciecie...jak to jest z tymi domowymi fryzjerami??

Tanio:)Ciesz się:)
19 września 2017 20:05
Stawiam włosy na żel.
19 września 2017 21:30
Darko

Stawiam włosy na żel.

A ja stawiam na Tolka Banana ....
19 września 2017 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

A ja stawiam na Tolka Banana ....

Używam Taft :D