Kosmetyczni ulubieńcy

22 października 2013 01:08
sas-anka

poczytam sobie o tym kremie, dzięki:) ale z matematyki pała:P

ja nie pisalem ze na zasadzie wieku jestes w grupie 45+, napisalem to na podstawie twoich informacji :) wiek faktyczny a faktyczny stan skory to 2 rozne rzeczy ....
 
a co do matematyki to bylas blisko zawsze byla 2 :P
22 października 2013 01:13 / 1 osobie podoba się ten post
sugerujesz że wyglądam na więcej niż mam? oj... na cienki grunt wkraczasz  młodzieńcze ... a już chciałam Cię zaadoptować:)
22 października 2013 01:19
sas-anka

sugerujesz że wyglądam na więcej niż mam? oj... na cienki grunt wkraczasz  młodzieńcze ... a już chciałam Cię zaadoptować:)

Pieknosci (pozwole sobie)Ty moja :D :D ! Nigdy w zyciu nie odwazylbym sie kobiecie dodac lat wiecej niz ma... w tym temacie tez zdobylem pewne doswiadczenie i wiecej tego nie powtorze :P
22 października 2013 01:25 / 1 osobie podoba się ten post
dobra dobra.... teraz się tu nie podlizuj, masz młody przechlapane:P, koniec kropka dobranoc
22 października 2013 01:27
sas-anka

dobra dobra.... teraz się tu nie podlizuj, masz młody przechlapane:P, koniec kropka dobranoc

hahahahahahah i wez tu komus pomoz....meczy sie czlowiek i pisze a na koniec z liscia dostanie :). 
22 października 2013 09:00
1- Nivea, Dove, Amway- Body Series
2-Masło na wagę -Białe piżmo z Mydlarni Franciszka w Opolu( drogie ale dobre), Oliwka dla dzieci w żelu z Johnson& Johnson.
3- Używam zimą- Neutrogena.
4- Balea najlepsza , kiedyś żel chłodzący z Biedronki:P
5-nie używam
6- nie używam
7-Satinique- Amway ( tylko ten bo po nim mi szybko włosy rosną )
8-Aura Soma -rózowy płyn do mycia twarzy-
9- czasami uzywam takiej ściagajacej zelowej różnych firm ;)

22 października 2013 09:13
Ja ostatnio zakupilam olejek arganowy z Maroka w Mydlarnii u Franciszka i jest boski,nakladam go pod oczy i czesto na cala twarz mimo ze mam raczej mieszana nie blyszcze sie,ale nakladam go noc:)bron boze nie pod makijaz.
22 października 2013 09:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny ja w ogole polecam na zmarszczki,na oznaki starzenia sie mezoterapie iglowa u dermatologa.Efekty sa super najlepiej robione w seriach,mozna swoja skore pieknie odbudowac,krem dziala tylko na naskorek, a mezoterapia jest robona za pomoca cieniutkiej igielki i siega glebiej w skore:) Dermatolodzy robia mezoterapie witaminowa,z kwasem hialuronowym ta z kwasem jest najlepsza ,to nie sa bardzo tanie zabiegi ale efekty bomba,zreszta mozna zobaczyc w gazetach jak co poniektore nasze Polskie gwiazdy sie pozmienialy na korzysc i odmlodnialy:)Nie pisze o botoksie tylko o mezo
22 października 2013 09:20 / 1 osobie podoba się ten post
kattti82

Ja ostatnio zakupilam olejek arganowy z Maroka w Mydlarnii u Franciszka i jest boski,nakladam go pod oczy i czesto na cala twarz mimo ze mam raczej mieszana nie blyszcze sie,ale nakladam go noc:)bron boze nie pod makijaz.

Ja uzywam od dawna olej arganowy do twarzy i do ciała.Do ciała dobrze na ręcę trochę rozcienczyć go z wodą, tak mi kiedys podpowiedziała kosmetyczka i faktycznie jest lepiej.Lepiej się wchłania. Tu w DE uzywam go bardzo dużo , gdyż mam bardzo wysuszoną skórę i właśnie na taką suchę skórę, nie sam ale z wodą.
22 października 2013 09:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nakladam na troche zwilzona skore na twarzy.Fajna jest strona na necie zrobSobieKrem. tam mozna zakupic te olejki tez,mozna je mieszac np z kremami.Ja uwazam ze olejek olejkowi nie rowny w zaleznosci od tego na ile jest przetwozony i mieszany z innymi substancjami.Ja za ten moj od Franciszka zaplacilam 80zl a widzialam np juz za 30 ,czy tez popularne rozne odzywki badz maski do wlosow, na pewno maja mala zawartosc tego orginalnego,moze tez zaczne na rece uzywac bo wlasnie tez mam suche
22 października 2013 09:41
kattti82

Dziewczyny ja w ogole polecam na zmarszczki,na oznaki starzenia sie mezoterapie iglowa u dermatologa.Efekty sa super najlepiej robione w seriach,mozna swoja skore pieknie odbudowac,krem dziala tylko na naskorek, a mezoterapia jest robona za pomoca cieniutkiej igielki i siega glebiej w skore:) Dermatolodzy robia mezoterapie witaminowa,z kwasem hialuronowym ta z kwasem jest najlepsza ,to nie sa bardzo tanie zabiegi ale efekty bomba,zreszta mozna zobaczyc w gazetach jak co poniektore nasze Polskie gwiazdy sie pozmienialy na korzysc i odmlodnialy:)Nie pisze o botoksie tylko o mezo

A czy można mezoterapię wykonać przy cerze naczynkowej?
22 października 2013 09:56
Zalezy w jakim stanie zaawansowania masz naczynka.Jest mezoterapia beziglowa ,ktora mozna tez przy cerze naczynkowej wykonywac, ale moim zdaniem to pieniadze w bloto wyrzucone ,dlatego ze naczynka to b zlozony problem i juz bardziej polecam zamykanie naczynek u kosmetyczki w okresie tylko wiosna i tylko jesien.A co do mezoterapii iglowej to caly sukces lezy w rekach lekarza, musi miec dobra reke, bo krwiaczki sa czasem wpisane w ten zabieg, ale one znikaja po kilku dniach,zalezy jaka partia twarzy wiadomo pod oczami skora jest czesto pergaminowa i bol jest wiekszy i zalezy od ilosci podanej substancjii,lekarze czesto przed zabiegiem 30 minut znieczulaja Emla jesli osoba jest wrazliwa na bol.
22 października 2013 10:07
Po mezoterapii z kwasem hialuronowym powstaja na skorze takie babelki, ktore lekarz troche rozmasowuje , musi minac kilka godzin, aby skora wlasnie ten kwas pochlonela najlepszy efekt taki koncowy po 1,5 tygodnia.Zaden krem nie daje tego efektu wiec warto troszke przetrzymac aby pozniej ladnie wygladac:)
22 października 2013 11:06
Kattti-a jaki koszt tego zabiegu i czy to jednorazowo czy tez trzeba jakas serie brac zeby byly efekty.A beziglowa jest mniej skuteczna?
22 października 2013 11:14
kattti82

Zalezy w jakim stanie zaawansowania masz naczynka.Jest mezoterapia beziglowa ,ktora mozna tez przy cerze naczynkowej wykonywac, ale moim zdaniem to pieniadze w bloto wyrzucone ,dlatego ze naczynka to b zlozony problem i juz bardziej polecam zamykanie naczynek u kosmetyczki w okresie tylko wiosna i tylko jesien.A co do mezoterapii iglowej to caly sukces lezy w rekach lekarza, musi miec dobra reke, bo krwiaczki sa czasem wpisane w ten zabieg, ale one znikaja po kilku dniach,zalezy jaka partia twarzy wiadomo pod oczami skora jest czesto pergaminowa i bol jest wiekszy i zalezy od ilosci podanej substancjii,lekarze czesto przed zabiegiem 30 minut znieczulaja Emla jesli osoba jest wrazliwa na bol.

Dzięki Katti,nie mam wielu popękanych naczynek,teraz juz od dłuższego czasu nie pojawiają się nowe,ale skórę mam skłonną do podrażnień,może faktycznie pozamykam,te co juz są,tym bardziej,ze nie ma ich dużo.