Kosmetyczni ulubieńcy

22 października 2013 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
wiewiorka

Kattti-a jaki koszt tego zabiegu i czy to jednorazowo czy tez trzeba jakas serie brac zeby byly efekty.A beziglowa jest mniej skuteczna?

To roznie,zalezy w jakim stanie masz skore teraz:),ta mezoterapia uzupelnia kwas hialuronowy w skorze, ktory z wiekiem ulega degradacjii,wiadomo inaczej u dojrzalej babki a inaczej u np 30 jak ja.Najlepiej pojsc do lekarza i sie skonsultowac.Ceny od ok 200 w gore zalezy jaka ilosc skladnika czy 1ml czy wiecej ale to sa zabiegi ktore sie powtarza.
22 października 2013 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
dzieki-jak to tak jak na fotce,to super.
22 października 2013 11:36
tina 100%

Dzięki Katti,nie mam wielu popękanych naczynek,teraz juz od dłuższego czasu nie pojawiają się nowe,ale skórę mam skłonną do podrażnień,może faktycznie pozamykam,te co juz są,tym bardziej,ze nie ma ich dużo.

Jasne ,ja zawsze jestem zdania ze trzeba na sobie przetestowac:),bo kazda ma inna skore i inna reakcje,a przy naczynkowej to tez odzywianie wazne ,witamina c i wlasnie kosmetyki do pielegnacjii
22 października 2013 11:38 / 1 osobie podoba się ten post
wiewiorka

dzieki-jak to tak jak na fotce,to super.

Babka na zdjeciu ma jeszcze wypelniacz wstrzykniety na te zmarszki kolo nosa, zmarszczki nosowo wargowe:)
22 października 2013 11:44
O kurna,to juz nie dla mnie.Ale taka mezoterapia bezigielkowa-mozna sie skusic.
22 października 2013 11:51
kattti82

Jasne ,ja zawsze jestem zdania ze trzeba na sobie przetestowac:),bo kazda ma inna skore i inna reakcje,a przy naczynkowej to tez odzywianie wazne ,witamina c i wlasnie kosmetyki do pielegnacjii

Chyba instynkownie lubię bardzo pomidory,jem ich dużo,zawierają spore ilości witC,czasem jak mi się przypomni łykam Rutinoscorbin.Ostatnio używam kremu Pharmaceris do cery naczynkowej,bardzo dobrze się sprawdza.Czasem zrobię sobie dziurę w portfelu,robiąc kurację Advanced Night Repair Estee Lauder,nigdy to serum nie podrażniło mi skóry,wręcz leczyło już istniejące podraznienia.Kremów z firmy Loreal,nie mogę kompletnie używać,zaraz twarz mnie piecze.A tych naczynek to chyba dorobiłam się nie dbając o ochronę twarzy przed mrozem.Teraz zimą bez kremu ochronnego i makijażu zimą z domu nie wychodzę.Nie powiem,stan cery się poprawił,ale i tak muszę uważać.Właśnie muszę się wybrać do kosmetycznego gabinetu,aby uzyskać profesjonalną poradę,pewnie też pomogą mi dobrac kosmetyki do pielegnacji.
22 października 2013 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
Kobieta jest najpiekniejsza kiedy jest naturalna... Nie badz prosze zla ale kiedy slysze ze 30latka robi sobie takie rzeczy tylko po to by dobrze wygladac to jest mi przykro. Dlaczego? Pytanie raczej powinno brzmiec dla kogo ona to robi? Jesli dla siebie tzn. ma kompleksy( moja opinia), jesli dla np: facetow to juz wam odpowiadam ze zaden facet nie lubi tony tynku na twarzy, nie lubi kiedy kobieta przesadza z perfumami, lubi za to kobiety zadbane( nie mylic z operacjami, liftingami i innymi tego typu), nie przesadzajace z chemia, i co najwazniejsze Facet wrecz KOCHA i UBOSTWIA kobiete naturalna, tak bylo jest i bedzie i zaden perfum, tynk czy operacja u nas tego nie zmieni. Nawet sobie sprawy nie zdajecie co czuje facet kiedy was caluje i czuje smak sminki, pudru a jego nozdrza wypala zbyt intensywny zapach perfum, przez ktory feromony nawet nie maja szans by zadzialac. Ja osobiscie lubie kiedy kobieta stosuje jakis naprawde delikatny makijaz, wode toaletowa o delikatnym zapachu i nie przesadza z tym wszystkim. Takze moje drogie w tym temacie posluchajcie co ma mezczyzna do powiedzenia. Jestem czysto ciekaw ile kobiet poruszylo taka sprawe ze swoim mezczyzna by dowieciec sie co on tak naprawde o tym sadzi. I blagam na kolanach nie obrzucajcie mnie blotem tylko za moje zdanie. Pozdrawiam :)
22 października 2013 11:57 / 1 osobie podoba się ten post
OpiekunDE-nie przesadzasz czasem,wszedzie widzisz chemie(jedzenie,kosmetyki)Wszystko dla ludzi,byle z umiarem.
22 października 2013 12:05
Napalilam sie troche na ten zabieg mezoterapii niestety wyczytalam ze przeciwwskazaniem jest cukrzyca : (
22 października 2013 12:06
opiekunDE

Kobieta jest najpiekniejsza kiedy jest naturalna... Nie badz prosze zla ale kiedy slysze ze 30latka robi sobie takie rzeczy tylko po to by dobrze wygladac to jest mi przykro. Dlaczego? Pytanie raczej powinno brzmiec dla kogo ona to robi? Jesli dla siebie tzn. ma kompleksy( moja opinia), jesli dla np: facetow to juz wam odpowiadam ze zaden facet nie lubi tony tynku na twarzy, nie lubi kiedy kobieta przesadza z perfumami, lubi za to kobiety zadbane( nie mylic z operacjami, liftingami i innymi tego typu), nie przesadzajace z chemia, i co najwazniejsze Facet wrecz KOCHA i UBOSTWIA kobiete naturalna, tak bylo jest i bedzie i zaden perfum, tynk czy operacja u nas tego nie zmieni. Nawet sobie sprawy nie zdajecie co czuje facet kiedy was caluje i czuje smak sminki, pudru a jego nozdrza wypala zbyt intensywny zapach perfum, przez ktory feromony nawet nie maja szans by zadzialac. Ja osobiscie lubie kiedy kobieta stosuje jakis naprawde delikatny makijaz, wode toaletowa o delikatnym zapachu i nie przesadza z tym wszystkim. Takze moje drogie w tym temacie posluchajcie co ma mezczyzna do powiedzenia. Jestem czysto ciekaw ile kobiet poruszylo taka sprawe ze swoim mezczyzna by dowieciec sie co on tak naprawde o tym sadzi. I blagam na kolanach nie obrzucajcie mnie blotem tylko za moje zdanie. Pozdrawiam :)

To po co kupujecie nam perfumy?:)) skoro ich nie lubicie?
22 października 2013 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
Opiekunie,my to dla siebie robimy!!!Nikt Cię nie zamierza mieszać z błotem,ale uogólniasz troszeczkę.
22 października 2013 12:11
wichurra

Natchniona filmikami z yotuba, w których kobiety namiętnie recenzują, pokazują, testują kosmetyki, pomyślałam, że może i u nas taki temat się przyjmie. Większość z nas to kobiety i temat jest nam bliski. Pomyslałam, żeby podzielić się naszymi ulubieńcami w różnych kategoriach - tak z ciekawości, ale też może skorzystamy od siebie nawzajem. Mile widziane będzie również uzasadnienie:)
Proponuję podawać po jednym, dwa produkcie w następujących kategoriach.
 
1. Żel pod prysznic
2. Balsam/masło/mleczko do ciała
3. Krem do rąk
4. Krem do stóp
5. Krem na dzień do twarzy
6. Krem na noc do twarzy
7. Szampon do włosów
8. Coś do mycia twarzy - mydło, żel itp. 
9. Maseczka do twarzy
 
Można by jeszcze kilka kategorii stworzyć, ale te chyba są najbardziej popularne. 
Co Wy na to?

Założyłam temat, a sama się nie wypowiedziałam.
 
1. Żele Balea za 0,65 centów - tanie, myją i dobrze się pienią - niczego więcej nie oczekuję. 
2. Ostatnio masła do ciała Fruttini i Balea Softölbalsam z 40% olejków
3. Ulubiony to Vichy Nutri extra, ale że jest drogi to częściej używam polecony mi tutaj na forum Balea z 5% mocznika - tylko niewiele gorszy, a 4 razy tańszy. Ten, co OpiekunDe lubi - Lipikar z LRP dostałam własnie od córki dziadka i też go przetestuję:)
4. Kremu do stóp używam w sumie rzadko - stosuję tak treściwe masła do ciała i balsamy, że i na stopy to styknie. Ale jak już krem do stóp, to też Balea 10% mocznika - też przez Was polecony:)
5. Tutaj nie mam ulubieńca - obecnie stosuję La Roche Posay Hydreane Legere i jest fajny, no ale on tylko nawilża, a ja bym coś przeciwzmarszczkowego chciała. Przeszłam już tyle różnych kremów i niektóre były ok, ale żaden mnie na tyle nie zachwycił, żebym chciała do niego wracać - cały czas szukam:)
6. Krem na noc - Avene Triacneal na strefę T i pod oczy - świetnie usuwa wągry i ma najwyższe dostępne bez recepty stężenie retinolu, więc jest świetnym kremem przeciwzmarszczkowym. Na policzki - Active C - La Roche Posay - skóra się tochę rozświetla, ale też jeszcze będę testowała inne kremy. Ale ten jest ok. No i na szyję i dekolt używam ujędrniających kremów z AA.
7. Szampony też z Balea za 0.65 - najchętniej o zapachu kokosa dla włosów farbowanych.
8. Do twarzy mój chyba największy ulubieniec ze wszystkich kosmetyków w ogóle - La Roche Posay - Effaclar - czuję po nim cudowną czystość. 
9. Maseczki to różne, ale najchętniej wracam do maseczek Ziaji z glinkami. 
22 października 2013 12:13
opiekunDE

1. Dove seria nawilzajaca
2. La Roche Posay balsam do ciala
3. La Roche Posay Lipikar
4. nalezy sprecyzowac
5. ---II--- Toleriane ma malo skladnikow uczulajacych
6. nie uzywam 7. Joico lub, Kaerastase zalezy od typu (mam wyksztalcenie)
8. szare mydlo lub zel pod warunkiem uzywania szczoteczki do twarzy La roche posay
9. kefir, lub maslanka ale tez wypadalo by sprecyzowac, ew. bialko jajka i husteczki(peel off)

Co to za szczoteczka do twarzy? Nie widziałam czegoś takiego na półkach z LRP. 
22 października 2013 12:27 / 2 osobom podoba się ten post
aniananowo

To po co kupujecie nam perfumy?:)) skoro ich nie lubicie?

Bo to jeden z prezentow ktory na was dziala... dla niektorych bizuteria renomowanych marek(ona tez dziala! :) ) jest za droga :P hahahahahah jest jeszcze 3 opcja, ktora zawsze moze zadzialac...''Kochanie zabieram Cie na zakupy - ja za wszystko place :)''
 
Dla rozladowania emocji to napisalem heheheheh
22 października 2013 12:30
wichurra

Założyłam temat, a sama się nie wypowiedziałam.
 
1. Żele Balea za 0,65 centów - tanie, myją i dobrze się pienią - niczego więcej nie oczekuję. 
2. Ostatnio masła do ciała Fruttini i Balea Softölbalsam z 40% olejków
3. Ulubiony to Vichy Nutri extra, ale że jest drogi to częściej używam polecony mi tutaj na forum Balea z 5% mocznika - tylko niewiele gorszy, a 4 razy tańszy. Ten, co OpiekunDe lubi - Lipikar z LRP dostałam własnie od córki dziadka i też go przetestuję:)
4. Kremu do stóp używam w sumie rzadko - stosuję tak treściwe masła do ciała i balsamy, że i na stopy to styknie. Ale jak już krem do stóp, to też Balea 10% mocznika - też przez Was polecony:)
5. Tutaj nie mam ulubieńca - obecnie stosuję La Roche Posay Hydreane Legere i jest fajny, no ale on tylko nawilża, a ja bym coś przeciwzmarszczkowego chciała. Przeszłam już tyle różnych kremów i niektóre były ok, ale żaden mnie na tyle nie zachwycił, żebym chciała do niego wracać - cały czas szukam:)
6. Krem na noc - Avene Triacneal na strefę T i pod oczy - świetnie usuwa wągry i ma najwyższe dostępne bez recepty stężenie retinolu, więc jest świetnym kremem przeciwzmarszczkowym. Na policzki - Active C - La Roche Posay - skóra się tochę rozświetla, ale też jeszcze będę testowała inne kremy. Ale ten jest ok. No i na szyję i dekolt używam ujędrniających kremów z AA.
7. Szampony też z Balea za 0.65 - najchętniej o zapachu kokosa dla włosów farbowanych.
8. Do twarzy mój chyba największy ulubieniec ze wszystkich kosmetyków w ogóle - La Roche Posay - Effaclar - czuję po nim cudowną czystość. 
9. Maseczki to różne, ale najchętniej wracam do maseczek Ziaji z glinkami. 

Masz u mnie plusa za effaclar i jego satynowa jedwabistosc i  zaje**bistosc :) no i zero blysku