Kosmetyczni ulubieńcy

10 grudnia 2018 09:42 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Masz rację! Zrobię sobie prezent na święta, a co! Należy mi się coś od życia :) 

Zawsze , wszędzie i o każdej porze roku
10 grudnia 2018 16:10 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Poszukaj Tina w Szwajcarii, ciekawa jestem czy masz taki sklep gdzieś w okolicy? A jak wejdziesz to przepadniesz jestem pewna:super1:

Mam Berno kilka km od szteli. Perfumerii całkiem sporo. Będę patrzeć na pewno.
10 grudnia 2018 16:28
Dziewczyny poradzicie jakiś dobry podkład do mieszanej na zimę? I coś do zmatowienia (trza wyglądać na święta).
10 grudnia 2018 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Dziewczyny poradzicie jakiś dobry podkład do mieszanej na zimę? I coś do zmatowienia (trza wyglądać na święta).

Są takie fajne musy w małych słoiczkach. Różne firmy a efekt prawie ten sam. Według mnie są ok.
10 grudnia 2018 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

Bebe ma dobre pomadki do ust. Dziewczyny ktora uzywa serum Avene do twarzy, warto kupic? Pilnie potrzebuje informacj z pierwszej reki.

Mogę Ci tylko powiedzieć, że używam obecnie kremu nawilżającego Avene i bardzo mi służy. Firma uchodzi za dobrą. 
10 grudnia 2018 21:58
wichurra2

Mogę Ci tylko powiedzieć, że używam obecnie kremu nawilżającego Avene i bardzo mi służy. Firma uchodzi za dobrą. 

Dziekuje, ze sie odezwalas. Chce kupic Psysio lift od Avene, nawilzajacy maja teraz w promocji swiatecznej. Wroce ze zlecenia i poprosze o probki w aptece czasem maja. Wyczytalam w opiniach, ze tak mozna sprobowac bez wydawania w ciemno 
11 grudnia 2018 09:21 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Zawsze , wszędzie i o każdej porze roku:oklaski:

Już sobie zamówiłam :) 
20 marca 2019 10:32 / 1 osobie podoba się ten post
A na długie ładne rzęsy wazelina biała z Ziaji na prawdę skuteczna, mam to sprawdzone, co wieczór smaruje rzesy i brwi ale cieniutko.Ol rycynowy też dobry ale ja jakoś przy wazelinę obstaje 
15 kwietnia 2019 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Niestety zakochałam się w naturalnych ręcznie robionych kosmetykach firmy '' Lush'' piszę niestety, bo raz są drogie, dwa w Polsce jeszcze nie ma sklepów, kupiłam je w Barcelonie i teraz czekam jak znów pojadę. Kule do kąpieli to tęczowa rozkosz i cuda robią ze skórą, balsamy wchłaniają się błyskawicznie i pachną cudnie, peelingi z naturalnych pestek, soli, cukru, płatków, kawy i herbat no bajka. Kremy do rąk -lepszych nie miałam, a mydła można samemu skomponować na miejscu zresztą jak skład wszystkich pozostałych kosmetyków w zależności co kto lubi. W Niemczech już są ale pewnie w dużych miastach, jak będziecie miały okazję koniecznie zajrzyjcie, nie dość że widowisko niezapomniane to zapach po prostu powala. Dają mnóstwo próbek i jest w czym wybierać i zabawa przednia.

Lush sa rewelacja balsam, peeling a ostatnio szampon I odzywke w kostce zaczelam uzywac i wlosy moje je polubily
13 września 2019 15:16

Ja jestem zadowolona z tej zielonej serii (link usunięty)
Jednak mój mąż nie lubi tego zapachu, więc stosuję na zmianę z innymi kosmetykami. 

17 września 2019 13:07 / 1 osobie podoba się ten post
A ja smaruję powieki olejkiem rycynowym i też ładnie rosną po nim rzęsy
27 listopada 2019 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
A ja powiem tak:, zasada nr1 w kosmetologi
To co służy innym nie musi służyć tobie.
Warte zapamiętania. 
I odwrotnie. 
Ot krótko 
29 października 2022 09:38 / 2 osobom podoba się ten post
Cześć. Chyba dobry topik ? Prosze doradźcie w kwestii - sprawdzony krem do twarzy..... szukam czegoś po czym nie będzie gorzej niż jest ?? co używacie??? 
29 października 2022 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

Cześć. Chyba dobry topik ? Prosze doradźcie w kwestii - sprawdzony krem do twarzy..... szukam czegoś po czym nie będzie gorzej niż jest ?? co używacie??? 

Magmab, przeczytaj co przed Tobą napisała Clio ?
29 października 2022 10:12 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Magmab, przeczytaj co przed Tobą napisała Clio ?

Znam tą zasade - przed wyborem kosmetyku i tak kieruje się własnymi preferencjami i "skórnymi" potrzebami ale chciałam popytać co używacie moze znajde inspiracje itp. Ale ok nie będę pytać, nie było tematu. Dzięki