Na listopadowy wieczór

04 listopada 2013 23:40 / 1 osobie podoba się ten post
margaretka82

ja zezeram czekolade kokoskową i oponka nie ustapi -nie ma szans :D

Moja rumowa :0
04 listopada 2013 23:41 / 1 osobie podoba się ten post
Ja juz pozarlam milke OREO
04 listopada 2013 23:41
gadu gadu a walizki na peronie :D ja spadam szalone dlugowlose Białoglowy :D
04 listopada 2013 23:45 / 2 osobom podoba się ten post
Oprocz tego ze jestem gruba i brzydka mam wlosy (umalowane na blond)do tylka,i na zlosc wszystkim ich nie scinam
04 listopada 2013 23:45 / 1 osobie podoba się ten post
margaretka82

gadu gadu a walizki na peronie :D ja spadam szalone dlugowlose Białoglowy :D

Wsiądź do wlaściwego pociągu :))  Dobrej drogi Margaretka!  :)
05 listopada 2013 00:01
Wsiąść do pociągu byle jakiego..........
05 listopada 2013 08:30 / 2 osobom podoba się ten post
Wiesiula

Wczoraj wieczorem siedzac w pizamce i czekajac na kolejne pipi mojej podopiecznej zaczelam w glowie rysowac swoj portret ... 
przyszlo mi to do glowy, kiedy przypomniala mi sie obejrzana kiedys reklama Dove, o tym jak my sie widzimy,a jak widza nas inni.
 
opowiem Wam jak Ja siebie widze....
 
Jestem niewysoka trzydziestoparolatka o ksztaltach z lekka rubensowskich ....
Raz mam ciemne wlosy, raz mam rude a kiedy indziej przez chwile jasne. Zazwyczaj  krotkie, wystrzepione - teraz sa takie do ucha i juz mnie mecza.... lecz czego sie nie robi dla usmiechu meza ( przez chwile ) 
Mam okragla buzie, pyzate policzki, robi mi sie taki trojkacik od nosa po kaciki ust, ale mysle sobie ze to od czestego usmiechania sie ....
Mam fajne zielone oczy, calkiem "calusne" nie za duze usta, i male uszy. 
Podobno mam figure klepsydry.... ktos musial byc chyba bez okularow ... 
Wbrew codziennosci opiekunki uwielbiam byc damulka w spodniach na kant, wysokich szpilkach i eleganckiej koszuli ( co mi sie niestety teraz rzadko zdaza...) 
Zewryfikowac moga to Opiekunki, ktore mnie widzialy lub tez znaja osobiscie - bardzo prosze - piszcie !!! jak to Wy widzicie 
 
 Ciekawa jestem jak Wy widzicie siebie , podzielicie sie ?

Ja dzisiaj siebie widzę dużo lepej niz wczoraj.
05 listopada 2013 09:14 / 3 osobom podoba się ten post
Ide wziąć prysznic, zrobić sobie włoski, makijaż i powiem WAM jak wyglądam. Bo teraz to tak jakbym dopiero wstała:))
05 listopada 2013 09:31
hagia

Wsiądź do wlaściwego pociągu :))  Dobrej drogi Margaretka!  :)

dopiero teraz zaczaiłam :)
Ja nie wyjeżdzam ,ja szłam spać hahahaa :)
 
05 listopada 2013 09:37 / 2 osobom podoba się ten post
Ach,ja jeszcze na świeżo po powrocie nie pamiętam kto ma pociąg do łóżka, a kto ten realny :))))
05 listopada 2013 09:48 / 7 osobom podoba się ten post
182 cm wzrostu (z czego 115 to nogi)tato sie napracowal mial 210 cm ; )
wlosy przez cale zycie blond ale od roku czekoladowe, dlllugie
waga hmmm... ladna dzis pogoda w Manachium,slonce swieci, chyba szykuje sie spacer a PDP jeszcze spi ; )
biust mieszczacy sie w dloni ; )
tylek... przyzwyczailam sie,ze go nie ma
oczy zielone
palce u dloni tak dlugie,ze mam juz dosyc pytan czy gram na pianinie... NIE GRAM! w kosza i siatkowke tez NIE GRAM!ale spokojnie dlonia lapie i podnosze pilke do koszykowki ; )
brwi tak krzaczaste ze kazdy dzien zaczynam od walki z nimi! ale daje rady ; )
 
05 listopada 2013 09:59 / 9 osobom podoba się ten post
O,jaki fajny temat :)
Ja jeszcze 11 lat temu widziałam siebie,brzydką,samotną,nikomu niepotrzebną,bez szansy na lepsze życie.Byłam taką sierotką ,matką-Polką,wdeptaną w ziemię i bojącą się własnego cienia.
Od kilku lat,jestem pewna siebie,wszystkim potrzebna,nikogo i niczego się nie boję.Często inni czują respekt do mnie i mnie to się bardzo podoba he,he.Znam swoja wartość :)
05 listopada 2013 09:59 / 1 osobie podoba się ten post
No to tak , mam 165 cm wzrostu ok 70 kg wagi ( inne wymiary jak ktos będzie obie życzył to może podam) , niebieskie oczy , na które już nie jeden się złapał, teraz brązowe włosy i już ochotę powrotu do domu.
05 listopada 2013 09:59 / 3 osobom podoba się ten post
A ja mała, krępa niewywrotna brunetka ( często z siwymi odrostami ), oczka ciemne, nos zadarty, usta za wąskie. Najchętniej chodzę w dresie i sportowych butach, nie maluję się i ku wielkiej rozpaczy mojej Mamy krem do twarzy używam tylko w razie wielkich mrozów. Generalnie siebie lubię ale urodą nie powalam :)
05 listopada 2013 10:04
kurczę Wy wstajecie o 9-tej?? wow zazdraszczam. kiedy mi się trafi podopieczna, która będzie spać do 9-tej??? :)