Czy niemiecki po kursie dla opiekunek mi wystarczy?

12 lipca 2019 12:56 / 2 osobom podoba się ten post
lodzia67

Języka szybko można się nauczyć. Wiesz, nikt nie będzie od ciebie oczekiwał, żebyś nie wiem ile potrafiła, najważniejsze żeby być komunikatywnym. Ja pamiętam jak zayczynałam (usunięte). Też miałam takie obawy, a w zasadzie w miesiąc mój język był już na bardzo fajnym poziomie, a nie spodziewałam się. Cieszę się też, że mogłam liczyć na duże wsparciem biura. 

Jesli można to chciałąbym wiedzieć na czym polegało wsparcie biura,bo to interesujące dla mnie bardzo jest.
12 lipca 2019 18:37 / 3 osobom podoba się ten post
Lodzia67-rozpuściłaś się z gorąca????hi hi hi.Laurkę to każda potrafi napisac ,ale już opowiedzi na konkretne pytania to unika:(Takie to "rzetelne " opinie,ha ha ha
13 lipca 2019 07:31 / 4 osobom podoba się ten post
lodzia67

Języka szybko można się nauczyć. Wiesz, nikt nie będzie od ciebie oczekiwał, żebyś nie wiem ile potrafiła, najważniejsze żeby być komunikatywnym. Ja pamiętam jak zayczynałam (usunięte). Też miałam takie obawy, a w zasadzie w miesiąc mój język był już na bardzo fajnym poziomie, a nie spodziewałam się. Cieszę się też, że mogłam liczyć na duże wsparciem biura. 

Komunikatywny to już jakiś poziom, ale po miesiącu nauki to jedynie podstawy można ,,liznąć"pisze to z pełną świadomością bo sama w żadnej szkole nie miałam niemieckiego i musiałam się go zacząć uczyć od podstaw mając już 50-tke na karku i chęci do nauki co jest dużym plusem (chęć mam na myśli)