Czy niemiecki po kursie dla opiekunek mi wystarczy?

07 grudnia 2013 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
Popieram Hogatkę :) Siedzę i już nie mogę ze śmiechu, musiałam stamtąd choć na chwilę wyjść i kurczę blade-mam problem z normalnym bezbłędnym pisaniem :) Katarzynko, nie przejmuj się, jestem na Bawarii i tu też jadą gwarą, a moja znajomość języka jest opłakana... Nie wiem jakim cudem oni rozumieją mnie a ja ich, ale to chyba kwestia dobrej woli ;) Trzymam za Ciebie kciuki!
07 grudnia 2013 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Temat wraca na forum czesto i wcale sie nie dziwie.Moze to ci pomoze :
http://youtu.be/myHYbLiaxQI
Poza tym tak jak pisza kolezanki Świeta to braki opiekunow i latwiej o prace.Poza tym dam Ci jeszcze jedna rade.Wiecej pewnosci i wiary w siebie.Przy rozmowach z firmami pokazuj swoje dobre strony : doswiadczenie,umiejetnosc tego czy tamtego.Nie daj sie zagadac i zbyc.Powodzenia i mam nadzieje ze bedziesz pisac o swoich postepach na forum.Tu tez zawsze chetnie ktos udzieli rady.Są tu "stare wyjadaczki" (zaraz mi sie dostanie za stare ha ha) byly na roznych zleceniach i spotkaly sie z roznymi przypadkami.

Ja stara wyjadaczka? A ja Ci kapturek na drutach dziergam,ale co tam,wydziergam:)
07 grudnia 2013 16:19 / 3 osobom podoba się ten post
A czy Pana Orima mozna zaliczyc do starych wyjadaczek????????????
07 grudnia 2013 16:19 / 1 osobie podoba się ten post
Haneczka47

A czy Pana Orima mozna zaliczyc do starych wyjadaczek????????????

Tysiac plusikow za pytanie,buahahahahahahahaha-dobre:D:D:D:D:D
07 grudnia 2013 16:28 / 2 osobom podoba się ten post
Haneczka47

A czy Pana Orima mozna zaliczyc do starych wyjadaczek????????????

dlaczego PANA i tylko nie starych,no tylko nie starych hihi
Pracuje w tym zawodzie w niemczech od czerwca ubieglego roku wiec mlodziutki jak szczypiorek na wiosne ha ha 
07 grudnia 2013 16:33
hogata76

Ja stara wyjadaczka? A ja Ci kapturek na drutach dziergam,ale co tam,wydziergam:)

Jak kapturek Hogata to rozumiem ,że nie na głowę????:):):):Dziergaj ,dziergaj:):):)
07 grudnia 2013 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jak kapturek Hogata to rozumiem ,że nie na głowę????:):):):Dziergaj ,dziergaj:):):)

Nawet dwa:)Na jedna glowe i na druga tez :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Bo wiesz,Oni maja dwie glowy:)
07 grudnia 2013 16:37 / 3 osobom podoba się ten post
A to juz wiem dlaczego sie mowi co dwie glowy to nie jedna hihi
07 grudnia 2013 16:39 / 2 osobom podoba się ten post
Haneczka47

A czy Pana Orima mozna zaliczyc do starych wyjadaczek????????????

Jaki on tam Pan???To nasz Orim - forumowe "ciacho",jak to któras z koleżanek z wielką łaskawością określiła:):):):)trochę pyskaty,troche prowokator ,ale generalnie swojak i być może dobry organizator ,o czym przekonamy sie po styczniowej sesji w SPA:):):):):)A stary wyjadacz z niego za chwile będzie,jeszcze rok,dwa :):):) Takich męskich "ciasteczek" mamy tu więcej:):):)
07 grudnia 2013 16:45 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Nawet dwa:)Na jedna glowe i na druga tez :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Bo wiesz,Oni maja dwie glowy:)

i szaliczki tez 2 poprosze ha ha ha Ty dziergasz ????? akurat hihihi na drutach ????? to juz nic mnie nie zdziwi hihihihi
07 grudnia 2013 16:48 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

i szaliczki tez 2 poprosze ha ha ha Ty dziergasz ????? akurat hihihi na drutach ????? to juz nic mnie nie zdziwi hihihihi

szliczek dla ciebie to akurat ja mialam dziergac , ale jak wolisz od Hogaty to ok ......
07 grudnia 2013 16:52
alinka1339

szliczek dla ciebie to akurat ja mialam dziergac , ale jak wolisz od Hogaty to ok ......

Ok podzielcie sobie same ktora co !! ha ha Ma byc i juz hihihi
07 grudnia 2013 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

i szaliczki tez 2 poprosze ha ha ha Ty dziergasz ????? akurat hihihi na drutach ????? to juz nic mnie nie zdziwi hihihihi

A wlasnie ,ze wydziergalam pierwszy szal dla mojej mamy i co?A teraz zabieram sie za kapturki:)Bo dziewczyny w sumie za mnie zdecydowaly:D:D:D:D:D:D
07 grudnia 2013 16:57
alinka1339

szliczek dla ciebie to akurat ja mialam dziergac , ale jak wolisz od Hogaty to ok ......

Kochana ja tylko kapturki,tym bardziej ,ze ja hutowe ilosci tych kapturkow mam wydziergac:D:D:D:D:D:D
07 grudnia 2013 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
katarzynka

witam serdecznie drogie forumowiczki. jestem pelna obaw, bo podjelam decyzje o wyjezdzie i choc zrobilam kurs jezykowy to pojawiaja sie obawy czy to napewno wystarczy. pracowalam kiedys we wloszech nieznajac wloskiego prawie wcale i bylo ok ale teraz nie wiem czemu, jak juz liznelam troche niemieckiego to zaczynam sie stresowac. mam jechac do pani, ktora jest na chodzie i calkiem sprawna tylko trzeba pomoc przy kapieli, wchodzenie i wychodzenie do brodzika itp pomoc w domu i wozic autem, bo sama juz nie moze. poradzcie jak pokonac ta treme :) slucham troche niemieckiej telewizji ale wiem ze potrzeba czasu zeby sie poczuc pewnie...

No proszę i  imienniczka i rocznik ten sam,:):):):)Oczywiscie ,że sobie rade dasz.Jak wyjedzie zmienniczka i zostaniesz sama z PDP to juz kochana nie będziesz miała wyjscia ,tylko sobie poradzić:):):)Przerabiałm ten scenariusz i ja i wiele z nas tutaj,na forum- i co?dałysmy radę!Dlaczego z Tobą ma byc inaczej???W praniu uczy sie najszybciej ,a nasz rocznik wyjątkowy -same zdolne i inteligentne egzemplarze:):):)Trzymam kciuki:)