Kalendarz świąt nietypowych

07 grudnia 2013 13:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dla zabawy, kalendarz Świąt Nietypowych
 
Uwaga!!!
 
9 Grudnia 2013 - Dzień Dziewic 
07 grudnia 2013 13:11 / 3 osobom podoba się ten post
No to nas nie dotyczy(raczej) Swięto z głowy:))
07 grudnia 2013 15:04
wiewiorka

No to nas nie dotyczy(raczej) Swięto z głowy:))

Dobre hahahahah:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nas to swieto juz nie dotyczy:D:D:D:D:D:D:D:D:D
07 grudnia 2013 20:22 / 4 osobom podoba się ten post
5 grudnia za nami czyli Miedzynarodowy Dzień Wolontarisza - czyli chyba dzień tych opiekunek co to w umowie np mycia okien nie mają a myja , gotowania dla całej rodziny nie mają a gotują itd :
uwaga na 17 Grudnia - dzień bez przekleństw :)
21 grudnia - dzień orgazmu ;) ------ hihi a ja juz na urlopie w domku :)
a dla tych co na bale sylwestrowe się wybieraja lub nie - pamietac nalezy , że 31 grudnia to dzień bez bielizny !!!
07 grudnia 2013 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
A ten dzien bez bielizny mogli latem zrobic.w Sylwestra przy tancach to niebezpiecznie:))
07 grudnia 2013 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
Usunięty

5 grudnia za nami czyli Miedzynarodowy Dzień Wolontarisza - czyli chyba dzień tych opiekunek co to w umowie np mycia okien nie mają a myja , gotowania dla całej rodziny nie mają a gotują itd :
uwaga na 17 Grudnia - dzień bez przekleństw :)
21 grudnia - dzień orgazmu ;) ------ hihi a ja juz na urlopie w domku :)
a dla tych co na bale sylwestrowe się wybieraja lub nie - pamietac nalezy , że 31 grudnia to dzień bez bielizny !!!

Te dwie ostatnie daty najbardzoej mi sie podobają - 21.12 wiadomo:) i 31.12 -urodziny mojego męża i w dodatku bez bielizny ,no no no podoba mi sie:):):)
07 grudnia 2013 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
wiewiorka

A ten dzien bez bielizny mogli latem zrobic.w Sylwestra przy tancach to niebezpiecznie:))

I przy minusowej temperaturze....wilka można złapać.
07 grudnia 2013 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

I przy minusowej temperaturze....wilka można złapać.

A któż mówi o minusowej-kominek rozgrzany do czerwoności,przed kominkiem ciepła skóra na podłodze i bielizny się pozbywamy z prędkością światła tak jest gorąco:):):)Istne tropiki:):):)Chyba,ze ktoś jest miłośnikiem arktycznej ekstremy......ha ha ha
07 grudnia 2013 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A któż mówi o minusowej-kominek rozgrzany do czerwoności,przed kominkiem ciepła skóra na podłodze i bielizny się pozbywamy z prędkością światła tak jest gorąco:):):)Istne tropiki:):):)Chyba,ze ktoś jest miłośnikiem arktycznej ekstremy......ha ha ha

No ale tylko w domu bez bielizny? A po chleb już w majteczkach? No ty chyba nie zrozumiałam tego święta...:)
07 grudnia 2013 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

I przy minusowej temperaturze....wilka można złapać.

no ale wszystko zalezy od tego jaki to tez ten " wilk " :))))) bedzie :)))) jednej pasuje Wilk a drugiej " Misiek " :)))
07 grudnia 2013 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
Usunięty

no ale wszystko zalezy od tego jaki to tez ten " wilk " :))))) bedzie :)))) jednej pasuje Wilk a drugiej " Misiek " :)))

....a innej króliczek....:)
07 grudnia 2013 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

....a innej króliczek....:)

A najlepiej 3 w 1:):):):)
07 grudnia 2013 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

A najlepiej 3 w 1:):):):)

Ales zachłanna.Nieładnie,trzeba sie dzielic:))
07 grudnia 2013 21:22
wiewiorka

Ales zachłanna.Nieładnie,trzeba sie dzielic:))

No ale jak można podzielić króliczka? Chyba najlepszy w całości:)
07 grudnia 2013 21:23 / 4 osobom podoba się ten post
wiewiorka

Ales zachłanna.Nieładnie,trzeba sie dzielic:))

A ty Wiewióra juz taka napalona ,że nie kumasz:):)3 w 1 czyli miękki jak Kroliczek,troszke agresywny jak Wilk i przytulasny jak Misiek:) To jest 3 w 1:):):):):)