Kalendarz świąt nietypowych

04 lipca 2019 13:30
Nie jadam na mieście,ani w PL ani w D.Żadnych fast foodów,córka pracowała w kebabie i w knajpie swego czasu.Od samych opowieści niedobrze się robiło ,a ja nie jestem jakaś obrzydliwa na ogół.Zamiast na ff to już wolę do dobrej knajpki pójśc na obiad i często tak robimy z moim.
04 lipca 2019 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
Z synami na wycieczce jakaś knajpka oznacza bardzo szybko topniejący budżet Jeździłam z nimi co roku, za naprawdę małe pieniądze. Nie słucham z zasady tych wszystkich historii o tym, co jak jest robione (chyba, że chodzi o jakieś przekręty, wady, niezgodności związane z przepisem- ale to co innego). Generalnie od zawsze gotujemy sami, gotowców prawie nie jadamy. Podobnie z przetworami. To zamierzam delektować się od czasu do czasu fast foodami- tam, gdzie mi smakuje. Na wycieczkach to oni zawsze wybierali, co jemy na obiad- byle nie przy głównych deptakach- tam najdrożej. Te najszybsze- jakieś zapiekanki, oprócz dzisiaj świętujących Hot Dogów też się zdarzają czasem.
04 lipca 2019 17:54 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Z synami na wycieczce jakaś knajpka oznacza bardzo szybko topniejący budżet:-) Jeździłam z nimi co roku, za naprawdę małe pieniądze. Nie słucham z zasady tych wszystkich historii o tym, co jak jest robione (chyba, że chodzi o jakieś przekręty, wady, niezgodności związane z przepisem- ale to co innego). Generalnie od zawsze gotujemy sami, gotowców prawie nie jadamy. Podobnie z przetworami. To zamierzam delektować się od czasu do czasu fast foodami- tam, gdzie mi smakuje. Na wycieczkach to oni zawsze wybierali, co jemy na obiad- byle nie przy głównych deptakach- tam najdrożej. Te najszybsze- jakieś zapiekanki, oprócz dzisiaj świętujących Hot Dogów też się zdarzają czasem.

Nie ma co dać się zwariować. Kupowanie np.jakiejś golony w puszce też jest z załozenia ryzykowne (cały proces produkcyjny z różnymi przygodami plus mnóstwo tłuszczu i konserwantów). Hot dogów nie lubię, ale dobrze pamietam z czasów medyka zapiekanki z pieczarkami i serem- pychota, zwłaszcza jak się było na menu z internatu 
05 lipca 2019 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też za hot dogami tak średnio ale zapiekanki domowe, właśnie z pieczarkami jak mówisz, serem i świeżymi warzywami to lubię. 
06 lipca 2019 19:39 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś

Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości

Światowy Dzień Pocałunku

Dzień Radcy Prawnego
07 lipca 2019 10:10 / 3 osobom podoba się ten post
Oj wczoraj zgapiłam dzień pocałunku :(
07 lipca 2019 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Oj wczoraj zgapiłam dzień pocałunku :(

No to dziś nie przegap:)
 
Światowy Dzień Czekolady
08 lipca 2019 14:15 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

No to dziś nie przegap:)
 
Światowy Dzień Czekolady

Takiego święta to w życiu nie przegapię :) Już jedną taliczkę dzisiaj zjadłam ;) 
28 listopada 2019 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj jest Dzien Pocałunku. Myślę, za kazdy ma taką osobę, której przyda się takie o to przesłanie. Nikogo nie chce urazić z Was tym obrazkiem. Jeśli by się tak stało to PRZEPRASZAM!!! 
28 listopada 2019 13:21 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dzisiaj jest Dzien Pocałunku. Myślę, za kazdy ma taką osobę, której przyda się takie o to przesłanie. Nikogo nie chce urazić z Was tym obrazkiem. Jeśli by się tak stało to PRZEPRASZAM!!!:-) 

Mnie nie musisz przepraszać
No to wirtualnie
28 listopada 2019 13:24 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Mnie nie musisz przepraszać:-)
No to wirtualnie:buziaki1:

28 listopada 2019 13:30 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzisiaj jest Dzien Pocałunku. Myślę, za kazdy ma taką osobę, której przyda się takie o to przesłanie. Nikogo nie chce urazić z Was tym obrazkiem. Jeśli by się tak stało to PRZEPRASZAM!!!:-) 

Spoko Dusia znam Cię trochę wszystko gra i bucyA co do całowania w pupe to ja jestem za tylko w jednym wypadkupupa słodkiego malucha + stópki Żadna inna i mojej też nie poświęcę dla ideii .Są ciekawsze miejsca do całowania.
03 lipca 2020 08:52 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj Dzień Czerwonej Ostrej Papryczki Chili - lubicie ostre smaki i przyprawy?
 
03 lipca 2020 10:47 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Dzisiaj Dzień Czerwonej Ostrej Papryczki Chili - lubicie ostre smaki i przyprawy?
 

Ja ,bardzo 
03 lipca 2020 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też lubię mniam