Czy agencje powinny mieć zdjęcia podopiecznych przy rekrutacji?

16 maja 2014 19:08
Poszukuje opiekunki z dobra znajomoscia jezyka, prawem jazdy, referencjami. Praca na min. rok. Opieka nad Pania (94 lata), ktora mieszka z synem w jednym domu. Pielegnacja (Pflegestufe1) i gotowanie. Przyjazd do pracy probnej na 2-3 dni. Zatrudnienie u pracodawcy, zarobki netto 1200.-?, zwrot kosztow podrozy Takie cos jest na Poloniuszu , :) .czy oni mysla ???? ,.Chec zysku zaslepila im mozgiiiiiiii.Kto sie pisze na "jazde probna" ?? ,telefon tylko komorkowy ,do kontaktu  ,"legalna "agencja .:):)
16 maja 2014 19:13
zosia_samosia

Poszukuje opiekunki z dobra znajomoscia jezyka, prawem jazdy, referencjami. Praca na min. rok. Opieka nad Pania (94 lata), ktora mieszka z synem w jednym domu. Pielegnacja (Pflegestufe1) i gotowanie. Przyjazd do pracy probnej na 2-3 dni. Zatrudnienie u pracodawcy, zarobki netto 1200.-?, zwrot kosztow podrozy Takie cos jest na Poloniuszu , :) .czy oni mysla ???? ,.Chec zysku zaslepila im mozgiiiiiiii.Kto sie pisze na "jazde probna" ?? ,telefon tylko komorkowy ,do kontaktu  ,"legalna "agencja .:):)

A ciekawe na rok bez zjazdów? Ich chyba już pogięło całkowicie?
16 maja 2014 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

Poszukuje opiekunki z dobra znajomoscia jezyka, prawem jazdy, referencjami. Praca na min. rok. Opieka nad Pania (94 lata), ktora mieszka z synem w jednym domu. Pielegnacja (Pflegestufe1) i gotowanie. Przyjazd do pracy probnej na 2-3 dni. Zatrudnienie u pracodawcy, zarobki netto 1200.-?, zwrot kosztow podrozy Takie cos jest na Poloniuszu , :) .czy oni mysla ???? ,.Chec zysku zaslepila im mozgiiiiiiii.Kto sie pisze na "jazde probna" ?? ,telefon tylko komorkowy ,do kontaktu  ,"legalna "agencja .:):)

Ciekawe, przy 94-letniej babci na rok. Chyba, że to syn potrzebuje "opieki"....
Jak dają na podróż to ja pojechałabym na próbę- płatną oczywiście :)))
16 maja 2014 19:23
emi

Ciekawe, przy 94-letniej babci na rok. Chyba, że to syn potrzebuje "opieki"....
Jak dają na podróż to ja pojechałabym na próbę- płatną oczywiście :)))

szukaj na Poloniuszu ," jazda probna " zagwarantowana" .
16 maja 2014 19:26
emi

Ciekawe, przy 94-letniej babci na rok. Chyba, że to syn potrzebuje "opieki"....
Jak dają na podróż to ja pojechałabym na próbę- płatną oczywiście :)))

Gorzej, jak Ci za "wikt i opierunek" - ten dwudniowy policzy....
Jeszcze będziesz musiała dopłacić? ;-)
16 maja 2014 19:33 / 7 osobom podoba się ten post
Malgi

Gorzej, jak Ci za "wikt i opierunek" - ten dwudniowy policzy....
Jeszcze będziesz musiała dopłacić? ;-)

..... w naturze, .......zonkowi pdp-nej. Zonek moze byc uber 70, jak babci pierwszy numer w czasie II wojny wyszedl.
16 maja 2014 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

szukaj na Poloniuszu ," jazda probna " zagwarantowana" .

no teraz mam pracę, więc się nie skuszę ;)
 
16 maja 2014 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
emi

no teraz mam pracę, więc się nie skuszę ;)
 

Kupić nie kupić , ale potargować warto .:)))))))
16 maja 2014 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ja nie jestem fotogeniczna ;-// a w naturze śliczna ( hahaha ..... )

Mycha w styczniu to jeszcze byłas skromna,czego teraz nie mogę powiedzieć.
16 maja 2014 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Mycha w styczniu to jeszcze byłas skromna,czego teraz nie mogę powiedzieć.

Bo ja się "rozwijam" ;-))))))))))))))))
24 lutego 2015 17:43
Nie zawsze jest tak jak w opisach
24 lutego 2015 20:02
Mycha

Ja nie jestem fotogeniczna ;-// a w naturze śliczna ( hahaha ..... )

Mycha Ty po tyvh kuracjach to to bedziesz jeszcze bardziej wooooow:)))
24 lutego 2015 20:30
lidia54

Nie zawsze jest tak jak w opisach

Lidia, jakoś nie zrozumiałam Twojego wpisu:" Nie zawsze tak jest jak w opisach"- ale kogo, czy czego?
24 lutego 2015 20:37 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Lidia, jakoś nie zrozumiałam Twojego wpisu:" Nie zawsze tak jest jak w opisach"- ale kogo, czy czego?

Myslę,że chodzi o zgodność stanu zdrowia Pdp zawartego w opisie agencji, a stanem zdrowia rzeczywistym.
Ale jak to zauważyć na zdjęciu-to już szczegół ;-))
25 lutego 2015 08:35 / 8 osobom podoba się ten post
amelka

Myslę,że chodzi o zgodność stanu zdrowia Pdp zawartego w opisie agencji, a stanem zdrowia rzeczywistym.
Ale jak to zauważyć na zdjęciu-to już szczegół ;-))

Według mnie zdjęcia nam nic nie powiedzą , bo to co napiszę , może i nie najlepsze porównanie będzie , aleeeeee........czy to będa zdjęcia aktualne , czy takie naj, naj wybrane z albumu ? ...bo chodzi mi o to , że jak jestem na urlopie zawsze odwoiedzam grób moich rodziców , później spaceruję , odwiedzam groby znajomych i zawsze , ale to zawsze nie mogę powstrzymać się od uśmiechu jak na swojej drodze napotkam grób i pisze np. : " żyła 87 lat " a na zdjęciu ? a na zdjęciu " rycząca czterdzistka " ......tak samo może być ze zdjęciami naszych PDP-nych - rodzina wybierze najsympatyczniejsze zdjęcie z przed wielu lat , popatrzymy , pomyślimy , e , całkiem sympatyczna babinka i jeszcze jaka fit !.....przyjeżdżamy a tu siedzi skulona babciunia z wrednym uśmieszkiem na facjacie , oczka świdrujące nas na wylot i jeszcze jak będzie w miarę " nowoczesna " to dyskretnie , za plecami swojej rodzinki  facka albo język nam  pokaże ......i co nam dadzą zdjęcia , które oglądniemy przed wyjazdem ??? ))))))))