Urlop - opiekunka odpoczywa

17 lutego 2014 18:16 / 1 osobie podoba się ten post
Czy w kraju, czy poza nim?
Samolotem czy samochodem?
Czy lubicie Bałkany?
Czy cena za tydzień 1060 zł. z przelotem, transfrem lotnisko-apartament-lotnisko, zakwaterowaniem bez wyżywinia (ale w apartamencie czyli nie hotel ) w Czarnogórze zachęca do wykupienia takich wakacji na tydzień?, ale.. ale dwa tygodnie to już od 1520 zł./os - co sądzicie?
17 lutego 2014 18:32 / 2 osobom podoba się ten post
Mamy tutaj już temat o podróżach.
17 lutego 2014 18:49
Wichura wez wyciagnij dziewczynie ten temat na Glowna.

Ola , nie wiem az tak drogo sie nie wygaje . Ja planuje USA i tez bedzie 1060 ale € i to chyba tylko 5dni :(
Pozatym chcialabym do Egiptu :) Te pustynie :) :)
17 lutego 2014 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
17 lutego 2014 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
och jaka Ty pozyteczna widzisz :) Dam Ci plusika w nagrodach :)
17 lutego 2014 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
Też takie wrażenie miałam, że to może ktoś z biura podróży.
17 lutego 2014 22:01
A mi się zdaje ,że dziewczyna ma w planie otworzyc takie biuro i bada sobie rynek na naszym forum:)
18 lutego 2014 06:51
Co to sa Loty czarterowe ? Lot+Hotel ?
Znalazlam Egipt za ~1500 - 2 tygodnie.

18 lutego 2014 08:01 / 1 osobie podoba się ten post
Loty czarterowe to loty zamawiane przez biuro podróży.
W przeciwieństwie do lotów rejsowych, które latają według grafików i tutaj klienci indywidualni kupują bilety.

Też mi się wydaje, że Czarnogóra za tą cenę to bez szału. Wprawdzie to też niedrogo, ale za tą cenę można mieć wczasy w Tunezji czy Egipcie. Wprawdzie są niby trochę droższe, ale za to z wyżywieniem i w hotelu.
18 lutego 2014 09:33
Acha Wichurra plusik :=)w tym roku chce raz jechac na prawdziwe wakacje!
i sie rozgladam . Planuje jechac na Jesien
18 lutego 2014 17:47 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też pojadę ale do sanatorium, żeby mi moje gnaty i stawy posklejali ;-)) Zaparłam się na sanatorium, w życiu jeszcze nie byłam ale chyba wszystko z wiekiem przychodzi ;-))) Doszłam do wniosku, że to mi się bardziej przyda.
18 lutego 2014 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
No no - nabierz wyjściowych ciuchów na "fajfy" :)
18 lutego 2014 18:57
wichurra

No no - nabierz wyjściowych ciuchów na "fajfy" :)

Wihurko ja dzikus jestem, prędzej pójdę na grzyby albo pod jakąś brzózką dumać niż na jakikolwiek "fajf" ;-))   Jak jest za dużo ludzi w jednym miejscu to czuję się pobudzona ... ale negatywnie ;-))
18 lutego 2014 19:03
Aaa - no chyba, ze tak.
Ale i tak uważaj, bo na pewno i Ty się nasłuchałaś, jak życie miłosne w tych sanatoriach kwitnie:)
18 lutego 2014 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Aaa - no chyba, ze tak.
Ale i tak uważaj, bo na pewno i Ty się nasłuchałaś, jak życie miłosne w tych sanatoriach kwitnie:)

Wcześniej napisałam Wihura - jak widac z dwoma bykami, daruj mi proszę.
 
Nasłuchałam się o imprezach itd. ale dam sobie spokojnie radę. Skoro z PDP sobie radzę to co tam jurni kuracjusze ;-))) Pestka !!!!