Urlop - opiekunka odpoczywa

18 lutego 2014 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja też pojadę ale do sanatorium, żeby mi moje gnaty i stawy posklejali ;-)) Zaparłam się na sanatorium, w życiu jeszcze nie byłam ale chyba wszystko z wiekiem przychodzi ;-))) Doszłam do wniosku, że to mi się bardziej przyda.

Jakieś 5 lat temu byłam na wczasach leczniczych - to były bardzo dobre wczasy... Pierwszy raz w życiu czułam się nie tylko bardzo dobrze odżywiona, ale też mieszkałam luksusowo i fachowców od różnych bajerów też mieli dobrych ... Czułam sie bardzo dobrze zaopiekowana.... Teraz też marzę o takich wczasach i myślę, że gdzieś kopnę się w kwietniu.....)))))
18 lutego 2014 19:13
nowadanuta

Jakieś 5 lat temu byłam na wczasach leczniczych - to były bardzo dobre wczasy... Pierwszy raz w życiu czułam się nie tylko bardzo dobrze odżywiona, ale też mieszkałam luksusowo i fachowców od różnych bajerów też mieli dobrych ... Czułam sie bardzo dobrze zaopiekowana.... Teraz też marzę o takich wczasach i myślę, że gdzieś kopnę się w kwietniu.....)))))

Ja chcę poczciwego masażystę i chcę sie potaplać w jakichś dziwnych maziach ;-)))  Nie będę sobie żałowała, o nie !!! 
18 lutego 2014 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Jakieś 5 lat temu byłam na wczasach leczniczych - to były bardzo dobre wczasy... Pierwszy raz w życiu czułam się nie tylko bardzo dobrze odżywiona, ale też mieszkałam luksusowo i fachowców od różnych bajerów też mieli dobrych ... Czułam sie bardzo dobrze zaopiekowana.... Teraz też marzę o takich wczasach i myślę, że gdzieś kopnę się w kwietniu.....)))))

Danusiu poczytałam dzisiaj forum - wyrazy współczucia.
 
Jak wybierasz sie odpocząć to polecam Jarosławiec. Ci do rożnych bajerów też dobrzy. P o l e c a m.
 
 
18 lutego 2014 19:21
Mycha

Ja chcę poczciwego masażystę i chcę sie potaplać w jakichś dziwnych maziach ;-)))  Nie będę sobie żałowała, o nie !!! 

Ja mam tak dobrego masażystę, że nie korzystam z innych... zresztą w sanatoriach masują tylko wybrane części ciała, a ja tego nie lubię... , ale maja inne fajne rzeczy.... Chciałabym też żeby mnie ktoś zagonił do jakiejś gimnastyki - na ćoś takiego napewno się zapiszę....))))
18 lutego 2014 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Danusiu poczytałam dzisiaj forum - wyrazy współczucia.
 
Jak wybierasz sie odpocząć to polecam Jarosławiec. Ci do rożnych bajerów też dobrzy. P o l e c a m.
 
 

Jarosławiec dość dobrze znam - jeżdziłam tam na wczasy rodzinne (jako dziecko) z "Mera-Elwro".... Tylko ja chyba nie lubię morza - albo ono mnie nie lubi...., ale pomyślę bo dla dobrych fachowców warto przymknąć oko na resztę....))))
18 lutego 2014 20:17
OlaWakacje

Czy w kraju, czy poza nim?
Samolotem czy samochodem?
Czy lubicie Bałkany?
Czy cena za tydzień 1060 zł. z przelotem, transfrem lotnisko-apartament-lotnisko, zakwaterowaniem bez wyżywinia (ale w apartamencie czyli nie hotel ) w Czarnogórze zachęca do wykupienia takich wakacji na tydzień?, ale.. ale dwa tygodnie to już od 1520 zł./os - co sądzicie?

Ja wolałabym coś takiego. Koszt od osoby 1185 PLN. Fakt, że w marcu ale i tak jest tam pięknie o tej porze. Też szukam wakacji ale niestety muszę jeszcze popracować. 
Odkryj Turcję na wiosnę -Kapadocja Wspaniała wycieczka, dzięki której będą mieli Państwo okazję do poznania tureckiego dziedzictwa i kultury poza sezonem turystycznym, w przyjemnym wiosennym klimacie. Program wycieczki obejmuje zwiedzanie, wypoczynek i zakupy.
DZIEń 1
Przylot Przylot do Antalyi. Powitanie przez rezydenta, zakwaterowanie w 5* hotelu w Antalyi.
DZIEń 2
Orientacja i czas wolny Po śniadaniu spotkanie z rezydentem, koktajl powitalny i omówienie obowiązkowego programu wycieczki oraz dodatkowych opcji. Po południu czas wolny w hotelu.
DZIEń 3
Antalya-Kapadocia Wczesnym rankiem wyjazd do Kapadocji. Przejazd malowniczymi terenami przez góry Taurus do miasta Konya, gdzie odwiedzimy muzeum Mevlany, dawny klasztor Zakonu Wirujących Derwiszy, którzy wyrażali modlitwy poprzez ruch i taniec. Po obiedzie przejazd do Kapadocji. Zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu w Kapadocji.
DZIEń 4
Kapadocja Po śniadaniu krótki przejazd do muzeum na powietrzu - Goreme z zabytkowymi kościołami i wspaniałymi freskami na ścianach. Tego dnia będzie również kilka foto-przystanków, aby mieli Państwo możliwość zrobienia pięknych zdjęć z tego niewiarygodnego obszaru. Odwiedzimy jedno z najstarszych miast podziemnych, gdzie chrześcijanie ukrywali się przed inwazją arabską. Ostatnią atrakcją będzie wizyta w centrum tkania dywanów, gdzie można zobaczyć, jak produkowane są światowej sławy tureckie dywany. Nocleg w Kapadocji.
DZIEń 5
Kapadocja -Antalya Po śniadaniu przejazd do Antalyi. Po drodze odwiedzimy zabytkowy karawanseraj (miejsce postoju karawan) wybudowany w 1229 roku. Nocleg w Antalyi.
DZIEń 6
Antalya City Tour Dziś odwiedzimy najpiękniejsze miasto na Riwierze Tureckiej. Wschodnia część miasta zbudowana jest na wysokich klifach, gdzie urwisko opada pionowo 35 metrów do morza. Zobaczymy bramę Hadriana, wieżę zegarową, Minaret Yivli i stare miasto. Następnie będzie okazja do zakupów w dużym centrum skór i biżuterii. Po południu przejazd do nadmorskiego hotelu w rejonie Alanyi, w którym spędzimy dwa ostatnie dni wycieczki.
DZIEń 7
Dzień wolny Czas wolny. Wypoczynek w hotelu lub opcjonalne wycieczki fakultatywne.
DZIEń 8
Wylot Transfer na lotnisko i powrót do Polski.
CENA ZAWIERA
Przelot Transfery lotnisko - hotel - lotnisko 7 noclegów ze śniadaniami w pokojach dwuosobowych w 4* i 5* hotelach (3 noce w Antalyi, 2 noce w Kapadocji, 2 noce w rejonie Alanyi) 3-dniowa wycieczka do Kapadocji 1-dniowa wycieczka po Antalyi Opieka polskojęzycznego przewodnika Koktail powitalny
CENA NIE ZAWIERA
Klienci są zobowiązani do opłaty w wysokości 199 euro na miejscu do rezydenta, która obejmuje: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, 5 obiadów, codzienne kolacje, wieczór turecki, 1 dzień w opcji all inclusive, Alanya city tour.
UWAGA
Program jest obowiązkowy! Każdy uczestnik musi brać udział we wszystkich wycieczkach przewidzianych w programie. Osoby, które nie uczestniczą w wycieczkach obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 100 euro/os.
18 lutego 2014 20:24
Moja siora była na Erasmusie pół roku w Turcji i mówiła, że w marcu to tam jeszcze zimno.
18 lutego 2014 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
A tam jakies Turcje,Egipty i fiordy:)Opiekunka na żadne wczasy nie wyjeżdża,opiekunka ma wczasy w D:)Często przedłuzone turnusy,niektóre nawet dobrze płatne:)Do domu jedzie tylko ciuchy zmienic ,okna pomyc ,chłopa nawrócic na krótko na drogę cnoty i porządku i znów hulaj dusza na wczasy!!!!:):)
18 lutego 2014 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
A tam jakies Turcje,Egipty i fiordy:)Opiekunka na żadne wczasy nie wyjeżdża,opiekunka ma wczasy w D:)Często przedłuzone turnusy,niektóre nawet dobrze płatne:)Do domu jedzie tylko ciuchy zmienic ,okna pomyc ,chłopa nawrócic na krótko na drogę cnoty i porządku i znów hulaj dusza na wczasy!!!!:):)
18 lutego 2014 20:26 / 4 osobom podoba się ten post
A tam jakies Turcje,Egipty i fiordy:)Opiekunka na żadne wczasy nie wyjeżdża,opiekunka ma wczasy w D:)Często przedłuzone turnusy,niektóre nawet dobrze płatne:)Do domu jedzie tylko ciuchy zmienic ,okna pomyc ,chłopa nawrócic na krótko na drogę cnoty i porządku i znów hulaj dusza na wczasy!!!!:):) A co to nie stać opiekunki?!:):):)
18 lutego 2014 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ja chcę poczciwego masażystę i chcę sie potaplać w jakichś dziwnych maziach ;-)))  Nie będę sobie żałowała, o nie !!! 

Mycha a kiedy masz urlop ? To może wpadniesz do poczciwej masażystki albo ja wpadnę do Ciebie, bo do Katowic niedaleczko ;-)
18 lutego 2014 20:35
wichurra

Moja siora była na Erasmusie pół roku w Turcji i mówiła, że w marcu to tam jeszcze zimno.

Byłam pod koniec marca i było cieplutko. Zwróć uwagę, że program obejmuje przede wszystkim tereny w pobliżu Alanyi czyli odgrodzone od reszty kraju partią gór Taurus, które zatrzymują zimne masy powietrza napływające z północy. Góry zatrzymują też ciepłe powietrze wiejące od Afryki. Byłam pod koniec marca tak w Turcji jak i Tunezji. Sama byłam zaskoczona tym, że w Turcji było cieplej mimo, że Tunezja to Afryka. Na pustyni spałam w skarpetkach. Pewnie, że latem jest cieplej ale wtedy trzeba za to samo zapłacić 100% więcej.Przy zwiedzaniu wysokie temperatury raczej przeszkadzają niż pomagają.
18 lutego 2014 20:35
judora

Mycha a kiedy masz urlop ? To może wpadniesz do poczciwej masażystki albo ja wpadnę do Ciebie, bo do Katowic niedaleczko ;-)

A co planujecie w Katowicach jakiś zlot....????
18 lutego 2014 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
judora

Mycha a kiedy masz urlop ? To może wpadniesz do poczciwej masażystki albo ja wpadnę do Ciebie, bo do Katowic niedaleczko ;-)

Kocham wrzesień i początek października. Będę się bardzo starała a wpaść możesz kiedy chcesz ;-)))  Albo się umówimy ale już priv ;-)))
18 lutego 2014 20:38
Oj ,czemu mi sie 3x aż wbiło to nie znaju:(