Urlop - opiekunka odpoczywa

18 lutego 2014 20:39
MeryKy

A co planujecie w Katowicach jakiś zlot....????

Jakby się udało to czemu nie :) Ja jestem od około 5.03 w PL :) i pewnie około 4 lub 5 tygodni się pobyczę :)
18 lutego 2014 20:40 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

A tam jakies Turcje,Egipty i fiordy:)Opiekunka na żadne wczasy nie wyjeżdża,opiekunka ma wczasy w D:)Często przedłuzone turnusy,niektóre nawet dobrze płatne:)Do domu jedzie tylko ciuchy zmienic ,okna pomyc ,chłopa nawrócic na krótko na drogę cnoty i porządku i znów hulaj dusza na wczasy!!!!:):)

A co tam, pomarzyć sobie można. Ja w de faktycznie jestem jak na wczasach. Mieszkam w największym niemieckim ośrodku wypoczynkowym nad Morzem Północnym, na drugim piętrze  starej kamienicy z widokiem na morze, marinę i latarnię morską. Lepiej chyba trudno trafić. Mimo to chciałabym jeszcze coś w życiu zobaczyć dopóki mogę się ruszać sama bez pomocy balkonika.  
18 lutego 2014 20:42
judora

Jakby się udało to czemu nie :) Ja jestem od około 5.03 w PL :) i pewnie około 4 lub 5 tygodni się pobyczę :)

Ja jestem aktualnie w PL a na 100% nie wiem do kiedy bedę? :(
18 lutego 2014 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
judora

Jakby się udało to czemu nie :) Ja jestem od około 5.03 w PL :) i pewnie około 4 lub 5 tygodni się pobyczę :)

Ja w DE będę do ok 16 kwietnia ;-// potem nie wiem jak i gdzie. Ale planuję jesienią potaplać się w błotkach, basenach itp. 
12 marca 2014 11:02
Kolezanki, gdzie jedziecie na URLOP w tym roku ???
12 marca 2014 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zapewne do Kołobrzegu:)
12 marca 2014 11:10 / 2 osobom podoba się ten post
Ja napewno czas wolny spędzę w domu tu tez odpoczywam i jestem blisko tych z ktorymi mi najlepiej.Zwiedziłam juz kawał swiata i wystarczy.Wszystko zależy od tego co kto lubi.Odwiedze napewno swoja bliska i dalszą rodzinę z obawy,że zapomną jak wygladam.
12 marca 2014 11:25 / 3 osobom podoba się ten post

a może by tak tutaj ???????

http://youtu.be/2QuEshtumuQ


12 marca 2014 11:31 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Ja napewno czas wolny spędzę w domu tu tez odpoczywam i jestem blisko tych z ktorymi mi najlepiej.Zwiedziłam juz kawał swiata i wystarczy.Wszystko zależy od tego co kto lubi.Odwiedze napewno swoja bliska i dalszą rodzinę z obawy,że zapomną jak wygladam.

U mnie będzie całkiem podobnie jak u ciebie . Najlepiej czuje się w domku z dziecmi i rodzinką . I też napewno odwiedze moje rodzinne strony , czyli Śląsk , bo tam mieszka cała moja rodzinka i ani się człowiek obejrzy znów będzie trzeba wracac do de.
12 marca 2014 12:30 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

Kolezanki, gdzie jedziecie na URLOP w tym roku ???

Ja się urlopuje w tym roku w domu.W pracy jestem ponad 9miesięcy w roku,to marzy mi się tylko mój domek,i nacieszenie się bliskimi.
12 marca 2014 12:36 / 1 osobie podoba się ten post
Na wsi....
12 marca 2014 13:07 / 2 osobom podoba się ten post
Ja bym do Turcji chciała, albo jeszcze raz do Maroko, albo już w ostateczności nawet Egipt - ale wtedy dopiero w grudniu. Mogłyby też Wyspy Kanaryjskie być, w szczególności Gran Canaria.
Mam tylko problem z mężem, który po ostatnim lądowaniu podczas orkanu Ksawery, odmawia kategorycznie wejścia kiedykolwiek na pokład samolotu. Urabiam go, ale rezultaty na razie marne.
A sama to na pewno pojadę w Tatry.
12 marca 2014 13:38 / 1 osobie podoba się ten post
Dziekuje za odpowiedzi - sypnelam plusikami :)


A tak w ogole to taniej z niemieckim czy polskim biurem podrozy leciec ? zaraz sobie porownam nieco... !
12 marca 2014 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

Dziekuje za odpowiedzi - sypnelam plusikami :)


A tak w ogole to taniej z niemieckim czy polskim biurem podrozy leciec ? zaraz sobie porownam nieco... !

Jak tak patrzę na oferty w Niemczech, to jest mniej więcej tak samo.
Ale kilka lat temu korzystniej było w Niemczech.
 
A najkorztsniej jest samemu sobie pojechać. 
Tanie linie lotnicze lub polowanie na wolne miejsca w samolotach czarterowych - czasami się zdarzają za np. 300zł na Wyspy Kanaryjskie.
I resztę samemu sobie zorganizować. 
 
Wiem, że ludzie robili też tak, że spakowani jechali do Niemiec na lotnisko Berlin Schonefeld i tam polowali na przecenę przeceny last minute. I przeważnie w ciągu 1-2 dni coś wyszukali i lecieli za śmieszne pieniądze. 
 
 
 
12 marca 2014 14:33
ja postawie chyba jednak na USA. Kalifornia od 1100€ z Biurem i to tylko 4 dni .

A jak sama sobie "zorganizuje " to 4 dni hotel powiedzmy 4x50$ , 200$ plus lot 750 € lot . Och duzo nie zaoszczedze wg moich wyliczen Och Och !