Helper24 Zobacz profil firmy

Zarobki
1 / 5
Warunki umowy
1 / 5
Jakośc obsługi
1 / 5
Dopasowanie oferty
1 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
18 października 2011 17:07

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Helper24 z Gliwic. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.


 

13 stycznia 2012 06:28
Powiem tak ,sama z tą firmą nie współpracowałam chociaż miałam chęć.Ale już kilkakrotnie spotkałam kobiety które pracowały z Helper24.Firma reklamuje sie że odprowadza składki od średniej krajowej a kiedy sie dostaje umowe na rękę okazuje sie odprowadzają ale od 1/2 etatu.Więc trzeba uważnie czytać umowe,Zeby sie potem nie rozczarować.
26 lutego 2012 19:19
Ja bym się zastanawiała nad samym kontaktem telefonicznym z nimi. Zadzwoniłam tam ostatnio chciałam przyjśc do biura pani nawet nie podala mi adresu tylko powiedziala ze kontakt mozemy miec telefoniczny lub internetowy ...

a gdy powiedzialam ze jesli mi poda adres e mail to wysle swoje cv a pani mi na to odpowiedziała "aha" i zamilkła....

skoro tak dbają o kontakty ze swoimi pracownikam to stanowczo mówię "nie"

wiecej elokwencji moje panie !
26 lutego 2012 19:50
Witam no nie wiem co ta firma sobie mysli ale mie potraktowano tak podobnie zdalam jezyk przekazano mi wszelkie informacje na temat zatrudnienia powiedzieli mize beda sie ze mna kontaktowac i tyle ich slytszalam wiec po co te umawianie sie zdawanie jezyka ? nie rozumiem
28 lutego 2012 17:35 / 1 osobie podoba się ten post

 Odrobinę szacunku dla regulaminu działu poprosze. Szanując regulamin, szanujesz użytkowników. Nastepnym razem napiszę coś więcej... Moderator

28 maja 2012 06:54
Napiszę tak...zbyt wiele wymagań za zbyt małe pieniądze. 800- 950 euro, nawet przy dwóch osobach, ciężko chorych.
16 października 2012 10:25
Ja tez mogę coś powiedzieć na temat tej firmy.Właśnie dostałam dokumenty dotyczące współpracy z firmą i powiem tak,kasa niska,zwrot kosztów podróży tylko 100e,ale praca musiałaby trwać 3 m-ce(mnie interesują wyjazdy na 2 m-ce).Więc jakbym zarobiła 1000e na m-c,to 75e muszę zapłacić za podróż w jedną stronę więc zarabiam 925e,rachunek prosty.Każdy ma prawo wyboru.Ja zadzwoniłam i zrezygnowałam i firma to zrozumiała.
16 października 2012 13:03
Roznie to bywa, bo mi sie zdazylo ze i ponad 100 zaplacono, tzn pelna kwote biletow, zaleznie od relacji. Kasa jest zalezna od jezyka :>
16 października 2012 21:10
No oczywiście,że kasa jest wyższa,zależy od języka,ja ponoć miałam dostać 1100e,ale w papierach było inaczej,i tak jak mówiłam 100e zwracają,tylko w przypadku wyjazdów powyżej 3 m-ce.
23 października 2012 16:55
W zupełności zgadzam się z hogatą76.Agencja obiecuje większą kasę ale kiedy dzisiaj otrzymałam propozycję za 900eu byłam zaskoczona.Mam wątpliwości co do wiarygodności agencji
30 listopada 2012 14:21
firma JEST BARDZO WIARYGODNA, za to dziwne posty piszecie, otrzymalas propozycje na 900 i bylas zaskoczona, ale czym? A jaka dostalas oferte przy sprawdzeniu jezyka? U mnie sie zgadza. Jak piszesz, ze dostałaś 900 to to informacja bezużyteczna. Bo dla jednej bez doswiadczenia i słabym językiem to będzie mnóstwo pieniędzy a dla drugiej, np pielegniarki z super jezykiem za mało i te panie zarabiają więcej. To nie komunizm, że każdemu po tyle samo :)))))))))))))))
30 listopada 2012 17:46
Susanne75.... nie chce w tam samym tonie pisac co Ty..... wiec zapytam grzecznie.... gdzie mialas stycznosc z komunizmem.... bo chyba nie w Polsce.... choc jestem starsza od Ciebie!!!
Jesli masz odmienne zdanie nie powoluj sie na cos.... czego nie przezylas....
11 grudnia 2012 10:18
Ehh mi zawsze oferta sie zgadza z przedstawiona przed wyjazdem, umowy sa bardzo podobne w najpopularniejszych agencjach i tyle samo platne, no prosze was... sprawdzalam tak jak wy kilkanascie firm i wielkiej roznicy nie bylo, jezyk oceniany podobnie oferty wyceniane podobnie. To wlasnie wole helper ze wzgledu na wyglad i jasność papierów albo samej jakosci obslugi, gdzie sie starają a nie jak w najwiekszych molochach - w droge i zapominamy kim jesteś
11 grudnia 2012 10:37
jolciam a jak się odniesiesz do tego co napisała Mary46:Powiem tak ,sama z tą firmą nie współpracowałam chociaż miałam chęć.Ale już kilkakrotnie spotkałam kobiety które pracowały z Helper24.Firma reklamuje sie że odprowadza składki od średniej krajowej a kiedy sie dostaje umowe na rękę okazuje sie odprowadzają ale od 1/2 etatu.Więc trzeba uważnie czytać umowe,Zeby sie potem nie rozczarować." ?
28 grudnia 2012 09:29
sluchajcie z helper24 to ja jezdze do opieki. wczesniej z inna firma a jeszcze wczesniej pare lat do znajomych rodziny. To co piszecie to tak jest 900 euro dostanie najwyzej nowa dziewczyna bez doswiadczenia albo zna slabo niemiecki. z tego co pisza inne panie tu albo na forum gowork to tez tak mialy w roznych agencjach poczatkujace, albo ostatnio ze w promedice 750 ktos tu napisal.

Kto dostanie lepsza ocene z referencji i jezyka ten na pewno oferte ponad 1000 spokojnie dostanie przeciez ofert jest masa, ja ze swojej strony powiem dobre slowo bo mam odpowiednie warunki i nic nie musialam podpisywac w ciemno jak u innych firm