Ruch to zdrowie - propozycje ćwiczeń

18 lutego 2019 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
Basen to po powrocie do domu. Ale dziś spory spacer z koleżanką zrobiłyśmy. Jak świeci słońce, to się chce! Miejsce piękne, jest gdzie chodzić. I tak lubię, inne wysiłkowe w grę nie wchodzą.
26 marca 2019 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Brzuszki ćwiczę , skakankę mam w walizce też uzywam ale z nią gorzej.Jak jestem w kraju staram się wychodzić na godzinny wieczorny ,szybki marsz (jak nie pada)
11 grudnia 2019 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
2019.12
Proponuje lezec ogladajac tv w rece z tel na portalu tymze nogi do gory i se pomachac pozginac i tak 3serie po 5min  haha
11 grudnia 2019 19:17 / 4 osobom podoba się ten post
2019.12
Jedli chodzi o pobyt w domu najleosze co moze byc to minimum podstawowy zestaw ćwiczeń z kamasutry we dwoje
11 grudnia 2019 19:25 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

2019.12
Jedli chodzi o pobyt w domu najleosze co moze byc to minimum podstawowy zestaw ćwiczeń z kamasutry we dwoje:yo::skacze:

No żeby potem nie było że trza po sąsiada dzwonić(jak fon pod ręką) żeby splątane członki odplątal mam tu na myśli Kamasutre dla zaawansowanych
12 grudnia 2019 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Pierdu pierdu polecam konkretne cwiczenie i przylozcie sie. 
Nalezy znaleźć w okolicy jakies większe wzniesienie do tego miec  pdp   i proponuje tak z 10razy wlezc pod górkę 3x w tyg  cwiczymy:miesnie ud, mięśnie pośladków, efekt cwiczen gwarantowNy
13 grudnia 2019 08:50 / 2 osobom podoba się ten post
Mam aplikację Zdrowy Kręgosłup i codzinnie 10 minut ćwiczę. Wiem, że to mało, ale lepszy rydz niż nic.
13 grudnia 2019 08:59 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Pierdu pierdu polecam konkretne cwiczenie i przylozcie sie. 
Nalezy znaleźć w okolicy jakies większe wzniesienie do tego miec  pdp :na wozku1:  i proponuje tak z 10razy wlezc pod górkę 3x w tyg  :super: cwiczymy:miesnie ud, mięśnie pośladków, efekt cwiczen gwarantowNy:tak:

Namachałam się z takim wózkiem przez 3 lata co prawda nie pod górę ale na spacerach i pod rampę.Pdp.sredniej budowy ciała ,wysoki.Czy mi się uda i pośladki wyrobiły?Nie wiem ,biceps może.Za to wysiadł mi bark i nadgarstki ha .Poza tym Ty młodsza jesteś na pewno, więc se tak ćwicz Mnie jeszcze pośladki do pół uda z tyłu nie wiszą czyli nie jest żle
13 grudnia 2019 09:16 / 3 osobom podoba się ten post
Kawa w dloni il ciacho w drugiej tak przez godzine wystarczy
Aaaaa i jeszcze piesior czeka a nich czeka może Luke  z nim pójdzie
13 grudnia 2019 09:27 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Kawa w dloni:-) il ciacho w drugiej:-) tak przez godzine:-) wystarczy
Aaaaa i jeszcze piesior czeka:smiech2: a nich czeka może Luke  z nim pójdzie:smiech3:

Jeśli Luke z nim pójdzie , to będziesz go potem w schronisku szukać, albo w malinach 
13 grudnia 2019 09:35 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jeśli Luke z nim pójdzie , to będziesz go potem w schronisku szukać, albo w malinach :hihi:

Jego pies i maliny
13 grudnia 2019 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Jego pies i maliny:smiech3:

A to próbował Ci podrzucić...Cały Luke 
13 grudnia 2019 09:42 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Namachałam się z takim wózkiem przez 3 lata co prawda nie pod górę ale na spacerach i pod rampę.Pdp.sredniej budowy ciała ,wysoki.Czy mi się uda i pośladki wyrobiły?Nie wiem ,biceps może.Za to wysiadł mi bark i nadgarstki ha .Poza tym Ty młodsza jesteś na pewno, więc se tak ćwicz :smiech3:Mnie jeszcze pośladki do pół uda z tyłu nie wiszą czyli nie jest żle:oklaski:

Aaa czyli ja mlodsza i mnie wisza?!   to jest cwiczenie jakby nie patrzec  
15 grudnia 2019 17:57 / 2 osobom podoba się ten post
Ruch to zdrowie: bierz psa i na spacer heja a jak lubi to  pileczki porzucac niech sie cieszy ze komus sie chcce mu wogole rzucać   a jak dobry niemiecki hund  to zaaawsze przyniesie i tak wkolko  no my sie musimy poschylac by je podnieść te pileczki.
Taki zestaw ćwiczeń