Bolące kolana

19 października 2017 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
No tak najlepiej na bolące kolana to pomaga zgaga a na zgagę wódka...ciekawe połączenie...
04 stycznia 2018 16:03
W temacie bólu kolan warto zaznajomić się  z artykułem bóle mięśni i stawów przyczyny. Najczęściej są to - przeciążenia, urazy fizyczne czy zakażenia wirusowe. Warto wtedy odciążyć nasze stawy, zastosować okłady, żele czy plastry łagodzące ból oraz znaleźć dopbrego fizjoterapeutę. Mi właśnie to pomogło.
04 stycznia 2018 16:17 / 5 osobom podoba się ten post
ilona93

W temacie bólu kolan warto zaznajomić się  z artykułem bóle mięśni i stawów przyczyny. Najczęściej są to - przeciążenia, urazy fizyczne czy zakażenia wirusowe. Warto wtedy odciążyć nasze stawy, zastosować okłady, żele czy plastry łagodzące ból oraz znaleźć dopbrego fizjoterapeutę. Mi właśnie to pomogło.

Najpierw wizyta u lekarza, a potem terapia. Nie radze zmieniac kolejnosci i leczyc sie samemu.
04 stycznia 2018 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

No tak najlepiej na bolące kolana to pomaga zgaga a na zgagę wódka...ciekawe połączenie...:-)

Jeśli się ma zgagę to najlepiej wyjść z domu,ale wódki nie pić bo potem mogą boleć kolana od klęczenia na karnym jeżyku
23 stycznia 2018 17:59
Moim zdaniem nie ma co tego lekceważyć, trzeba wybrać się na konsulacje do specjalisty. Jak ktoś z Was jest ze stolicy to polecam Rex Medica Sport. Można u nich też od razu wykonać całą diagnostykę, która i tak pewnie będzie niezbędna. Trzeba znaleźć przyczynę tych bólów.
03 lutego 2018 15:37
Mi na bóle kolan pomaga arcalen maść, składniki maści działają przeciwzapalnie, przeciwkrzepliwie, zmniejszają przepuszczalność ścian naczyń włosowatych i wywierają korzystny wpływ na krążenie obwodowe. Warto po nią sięgnąć, jest dość tania.
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.