Bolące kolana

19 października 2017 10:38 / 4 osobom podoba się ten post
No tak najlepiej na bolące kolana to pomaga zgaga a na zgagę wódka...ciekawe połączenie...
04 stycznia 2018 16:03
W temacie bólu kolan warto zaznajomić się  z artykułem bóle mięśni i stawów przyczyny. Najczęściej są to - przeciążenia, urazy fizyczne czy zakażenia wirusowe. Warto wtedy odciążyć nasze stawy, zastosować okłady, żele czy plastry łagodzące ból oraz znaleźć dopbrego fizjoterapeutę. Mi właśnie to pomogło.
04 stycznia 2018 16:17 / 5 osobom podoba się ten post
ilona93

W temacie bólu kolan warto zaznajomić się  z artykułem bóle mięśni i stawów przyczyny. Najczęściej są to - przeciążenia, urazy fizyczne czy zakażenia wirusowe. Warto wtedy odciążyć nasze stawy, zastosować okłady, żele czy plastry łagodzące ból oraz znaleźć dopbrego fizjoterapeutę. Mi właśnie to pomogło.

Najpierw wizyta u lekarza, a potem terapia. Nie radze zmieniac kolejnosci i leczyc sie samemu.
04 stycznia 2018 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

No tak najlepiej na bolące kolana to pomaga zgaga a na zgagę wódka...ciekawe połączenie...:-)

Jeśli się ma zgagę to najlepiej wyjść z domu,ale wódki nie pić bo potem mogą boleć kolana od klęczenia na karnym jeżyku
23 stycznia 2018 17:59
Moim zdaniem nie ma co tego lekceważyć, trzeba wybrać się na konsulacje do specjalisty. Jak ktoś z Was jest ze stolicy to polecam Rex Medica Sport. Można u nich też od razu wykonać całą diagnostykę, która i tak pewnie będzie niezbędna. Trzeba znaleźć przyczynę tych bólów.
03 lutego 2018 15:37
Mi na bóle kolan pomaga arcalen maść, składniki maści działają przeciwzapalnie, przeciwkrzepliwie, zmniejszają przepuszczalność ścian naczyń włosowatych i wywierają korzystny wpływ na krążenie obwodowe. Warto po nią sięgnąć, jest dość tania.
02 sierpnia 2018 13:15
Najważniejsze jest wykrycie przyczyny problemu .Tak więc jesli odczuwamy bóle powinniśmy od razu wybrać się do ortopedy albo lekarza rehabilitanta. Zrobi Wam prześwietlenie i zdiagnozuje. O stawy warto jest dbac bo nie jest łatwe ich odbudowanie.O ile w ogóle jest to możliwe....
Dobrze jest również zastanowić się nad ochrona i stabilizacja stawu. Polecam poczytać sobie na przykład o opasce kompresyjnej: https://www.os1st.pl/produkty/ks7-staw-kolanowy
02 sierpnia 2018 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

No tak najlepiej na bolące kolana to pomaga zgaga a na zgagę wódka...ciekawe połączenie...:-)

A na kaca sok z pomidorów.
11 września 2018 07:03 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry jestem nowa na forum. Temat jest mi dobrze znany. Moja Mama cierpiała na bóle kolan. Prześwietlenia itp i nic...reumatyzm też nie. W końcu trafiła do dobrego podologa i co się okazało, że miała bardzo dużą pronację stóp i to podowało skręcenie całej łydki i nadwyrężenie stawu kolanowego. Na samo kolano zalecił opaski kompresyjne, ale najważniejsze były stopy. Mama nie rozstaje się z dynamicznymi wkładkami ortopedycznymi marki footwave, które jej zalecił ten podolog. Warto o tym poczytać https://pl.footwave.com/blog/neka-cie-uporczywy-bol-kolana
dodatkowo parę wizyt u rehabilitanta
i problem z bólem kolan minął!
11 września 2018 07:03
Dzień dobry jestem nowa na forum. Temat jest mi dobrze znany. Moja Mama cierpiała na bóle kolan. Prześwietlenia itp i nic...reumatyzm też nie. W końcu trafiła do dobrego podologa i co się okazało, że miała bardzo dużą pronację stóp i to podowało skręcenie całej łydki i nadwyrężenie stawu kolanowego. Na samo kolano zalecił opaski kompresyjne, ale najważniejsze były stopy. Mama nie rozstaje się z dynamicznymi wkładkami ortopedycznymi marki footwave, które jej zalecił ten podolog. Warto o tym poczytać https://pl.footwave.com/blog/neka-cie-uporczywy-bol-kolana
11 września 2018 11:50
karolinaAA

Pozdrowienia dla mamy . 
11 września 2018 15:50 / 1 osobie podoba się ten post
W ostatnich miesiącach zaczęły mi dokuczać kolana. Była  to dziwna dolegliwość. Odczuwałam jakieś przciążenie, napięcie, a najbardziej przykurcze pod kolanami. Nie były to dolegliwośći związane z altrozą stawową, ale całe kolano (szczególnie lewe) dawało mi o sobie znać. Sama podejrzewalam, że to są jakieś przykurcze żylne lub ścięgnowe. Już się zaczynałam matrwić. Teraz wszystko przeszło. Jestem pewna, że zawdzięczam to mojej diecie (post Daniela), który podjęłam i dzisiaj jestem już w 34. dniu. W zasadzie z tego powodu zdecydowałam się teraz na ten post. Niech żyje zdrowe żywienie. Teraz śmigam jak sarenka, jestem pełna werwy i energii, jakby ubyło mi 20 lat.
11 września 2018 23:54
moja mama to liście kapusty sobie przykłada, podobno pomaga
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.