Centrum Opieki EPROCO

18 października 2011 17:15

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Centrum Opieki Eproco z Ostrowa Wielkopolskiego. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.

10 maja 2013 17:11
Witam:) całkiem niedawno natknęłam się na tę mało popularną firmę. Centrum oferuje umowę o pracę i wynagrodzenie w granicach 670-1300 euro netto. Dolna granica jest dość niska jednak ta forma współpracy bardziej mi odpowiada niż zlecenie. Proszę o opinie Pań które również preferują umowy o pracę, co myślicie o takim wynagrodzeniu.Firma istnieje od 2006 roku więc świadczy to o dużym zainteresowaniu i chętnej współpracy opiekunek.Co o tym myslicie? Pozdrawiam
10 maja 2013 17:15
nie mialam okazji blizej poznac ani wspopracowac z ta firma ale dla mnie jak dla opiekunki z 9-letnim stazem (moze malym jeszcze) pieniazki male ta dolna granica zupelnie nie wchodzi w rachube, gorna powyzej 1200-1300 i owszem umowa o prace jak najbardziej
11 maja 2013 16:38
Ewelinko, firma Eproco jest z mojego miasta. Ja obecnie zaczęłam kurs dla opiekunek w UP i wiem, że jedna z pań była na wyjeździe z tą firmą. Jak w poniedziałek na kursie z nią pogadam, to Ci opiszę wszystko dokładnie. Pa
13 maja 2013 20:21
Ewelinko, tak jak CI obiecałam opisuję co się dowiedziałam.

Firma jest pewna i wypłacalna, wypłaty są regularnie.
Trochę mało płacą, ta pani przy komunikatywnym niemieckim miała 400 Eur podstawy i 16 E diety dziennie, tj ok.880 E.

Firma jej kupiła bilet na Sindbada.
Narzekała trochę, bo trafiła jej sie na pierwszy wyjazd wyjątkowo wredna /95 lat/ podopieczna.
Ale dała radę.

Jak się jeszcze coś dowiem, to napiszę.
24 maja 2013 13:28 / 2 osobom podoba się ten post
W firmie Eproco możesz pracować na umowę o pracę(ZUS odprowadzany od średniej krajowej)lub na umowę zlecenie(ZUs odprowadzany od 400euro).Pieniądze wypłacane w euro lub złotówkach jak sobie życzysz ale zawsze są na koncie do 10tego każdego m/ca.Bilet na autokar kupuje firma.Organizowane są bezpłatne kursy j.niemieckiego oraz szkolenia opieki nad seniorami.Dla początkujących opiekunek zarobki nie są rewelacyjne ale od czegoś trzeba zacząć i małymi kroczkami dojść do kwoty zadowalającej opiekunkę.
24 maja 2013 13:31
A wiesz, jaka jest górna granica w tej firmie?
24 maja 2013 13:43
Jeśli sobie życzysz rozliczają też PIT do U.S oraz po przepracowanych 183 dniach robią rozliczenie do niemieckiego Finanzantu bo to niestety obowiązuje nie firmę a opiekunkę.Mogę dodać jeszcze że współpraca z pracownikami jest bardzo dobra w razie kłopotów można zawsze liczyć na ich pomoc.Z tego co wiem to pracują tutaj opiekunki z całego kraju.
24 maja 2013 13:45
Do Wichura Było 1200euro ale nie wiem czy nie zmienili
24 maja 2013 13:59
uhum - dzięks:)
24 maja 2013 18:46
kristina

W firmie Eproco możesz pracować na umowę o pracę(ZUS odprowadzany od średniej krajowej)lub na umowę zlecenie(ZUs odprowadzany od 400euro).Pieniądze wypłacane w euro lub złotówkach jak sobie życzysz ale zawsze są na koncie do 10tego każdego m/ca.Bilet na autokar kupuje firma.Organizowane są bezpłatne kursy j.niemieckiego oraz szkolenia opieki nad seniorami.Dla początkujących opiekunek zarobki nie są rewelacyjne ale od czegoś trzeba zacząć i małymi kroczkami dojść do kwoty zadowalającej opiekunkę.

Zgadzam się Kristina z Tobą - od czegoś trzeba zacząć. Jak skończę kurs to te do nich wystartuję.
25 maja 2013 12:53
Dziś wysłałam do nich dokumenty:) ciekawe kiedy się odezwią:) dziękuje za wpisy rzeczywiście na poczatku nie można wiele wymagać tylko cieszyć się tym co oferują;)
16 stycznia 2014 17:04
Czy która z Was z tą firmą teraz współpracuje?bo dostałam dziś informacje własnie ,że umowa o prace albo zlecenie o prace składki ponad 3746,a zlecenie od 1600 czy róznia sie duzo zarobi?czy jest ktoś kto pracuje z nimi na umowę o pracę?
16 stycznia 2014 17:06
scarlet

Zgadzam się Kristina z Tobą - od czegoś trzeba zacząć. Jak skończę kurs to te do nich wystartuję.

Czy nadal pracujesz z ta firmą?
16 stycznia 2014 19:09
Semi66

Czy nadal pracujesz z ta firmą?

Nawet nie zajrzałam, wylądowałm w innej.
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.