18 października 2011 17:16

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie CareWork z Poznania. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.


 

27 października 2011 10:48
Chciałam podzielić się swoją opinią na temat firmy carework. Moim zdaniem jest to firma przyjazna opiekunkom. Oferują jasnej treści, przejrzystą i konkretną umowę. Nie zaniedbują swoich opiekunek po wysłaniu ich za granicę.
04 lutego 2012 20:21
Paula czy miałaś styczność osobiście z ta firmą ? Proszę o więcej informacji na jej temat ..jak np z wypłatą jest u nich , umową itd...
28 sierpnia 2012 11:17
Koleżanka wyjechała z tą firmą,ale trafiła na kiepską pacjentkę z ktora trudno bylo sie porozumieć. Niestety takie ryzyko jest zawsze,bo jedna dobra i uczciwa firma to jedno a przyjazny i otwarty pacjent to drugie.
10 stycznia 2013 11:50
Oferują chyba najniższe wynagrodzenie obecnie na rynku w związku z tym uważam że nie warto
10 stycznia 2013 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Swego czasu tam mnie zakwalifikowano -nawet za niezłą stawkę .Co z tego skoro nie mieli dla mnie nic przez 3,5 miesiąca , a dowiadywałam się regularnie przez pierwsze tygodnie .Dodam że moje oczekiwania nie były wygórowane .Łaskawie przysłali list przed świętami informując o możliwości zastępstw świątecznych .Dobrze że po kilku tygodniach czekania i kilku rozmowach które coraz mniej mi się podobały zaczęłam szukać innych firm .W każdej następnej gdzie się zwróciłam otrzymywałam propozycję współpracy i to ,,od ręki'' .Wybrałam firmę gdzie pracuję do teraz i jestem zadowolona . Może Carework nie potrzebuje ludzi z doświadczeniem i płynnym niemieckim bo musi przyzwoicie zapłacić ,a może cienko u nich z ofertami pracy .
12 lutego 2013 17:18
Witam koleżanki, Dziwne że agencja ma mało ofert pracy a "werbuje" pracownice ulotkami rozdawanymi podczas przesiadek do Niemiec np w Gliwicach. Ulotki pięknie wydane, wiele wspaniałych obietnic na nich itd.... tylko widać wielki szum... a realia są inne...
14 lutego 2013 11:32
Dzwoniłam do nich żeby podpytać o oferty i w sumie nie ma w czym wybierać.
14 lutego 2013 16:45
Tak, tak robią tylko wielki szum...
13 marca 2013 13:51
Hey

ja zgłosiłam swoją kandydaturę wczoraj. Dzisiaj do mnie zadzwonionio, podczs rozmowy sprawdzono moją znajomość niemieckiego. W kolejnym kroku dostałam na maila formularz do wypełnienia i jeszcze dzisiaj zadzwoniła Pani do mnie z ofertą pracy. Czekam teraz na decyzję od rodziny. Jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
10 maja 2013 22:26
Z tego co sie doinformowalam CareWork wspolpracuje z firma GTK serwis wiec owe 2 firmy powinny zatrudniac na tych samych warunkach.....
10 maja 2013 22:40
arcziksówna

Hey

ja zgłosiłam swoją kandydaturę wczoraj. Dzisiaj do mnie zadzwonionio, podczs rozmowy sprawdzono moją znajomość niemieckiego. W kolejnym kroku dostałam na maila formularz do wypełnienia i jeszcze dzisiaj zadzwoniła Pani do mnie z ofertą pracy. Czekam teraz na decyzję od rodziny. Jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.

U mnie bylo podobnie szybko z rekrutacja i oferta tez w miare szybko:)tylko nie przyjelam bo mialam juz inna firme,gdy bylam juz w Niemczech,znow mialam od nich propozycje pracy,wiec chyba ofert maja duzo tak mi sie wydaje:)
06 sierpnia 2013 20:37
Właśnie znalazłam koleżankę która jest zatrudnona z tej firmy i jest zadowolona właśnie po powrocie do domu chcę się do nich zaaplikować odprowadzają zus
10 września 2013 12:51 / 1 osobie podoba się ten post
Swego czasu aplikowałam do tej firmy - jakiś rok temu ale bez skutku .Ofert nie mieli - mimo mojego doświadczenia i bardzo dobrego niemieckiego a ja nie chciałam w nieskończonosc czekać .Mają mnie w bazie danych , przysłali maila z nowym systemem aplikacji przez neta , pełno ofert a za ile - zobaczcie sami. Trzeba wejść na ich stronę , dalej już wszystko wyjaśnione . To dla tych , którzy pilnie coś potrzebują .
10 września 2013 15:10 / 2 osobom podoba się ten post
mozah, przez zwykłą ciekawość "weszłam" na stronę tej firmy.
Zarobki jakie proponują, to wielka katastrofa !
Dobrze, że współpracuję z inną firmą.