Active-Intercare Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
1 / 5
13 listopada 2017 15:58
Polecam pracę w tej firmie.Sprawdzona, uczciwa i terminowo płacą. Świetna organizacja
13 listopada 2017 16:04 / 1 osobie podoba się ten post
AnnYa

Polecam pracę w tej firmie.Sprawdzona, uczciwa i terminowo płacą. Świetna organizacja

Super ....terminowo płacą ...uczciwi .
13 listopada 2017 16:07 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Chciałabym żeby ktoś ,coś napisał konkretnego .Same laurki ktoś wstawia. Wydzwaniają do mnie i kuszą z tej firmy.Może nie kuszą,tyle co pytają jakie mam oczekiwania.No to poleciałam z koncertem życzeń.A co?Pożyjem,uwidim nikt w gębę przez telefon nie da.:strzela z bicza:

Laurki faktycznie sa a odpowiedzi na konkretne pytanie: od jakiej kwoty ZUS nie ma. A to istotne, bo jeden chce od duzej kwoty a drugi od malej.
13 listopada 2017 16:09 / 2 osobom podoba się ten post
AnnYa

Polecam pracę w tej firmie.Sprawdzona, uczciwa i terminowo płacą. Świetna organizacja

Zadzwon, zeby napisali od jakiej kwoty ZUS oplacaja.
06 stycznia 2018 16:14
Polecam firmę Active Intercare. Jeżdzę z nimi już dłuższy czas. Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami. 
06 stycznia 2018 16:32
grazyna1788

Polecam firmę Active Intercare. Jeżdzę z nimi już dłuższy czas. Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami. 

A składki od jakiej kwoty płacą?
06 stycznia 2018 16:42 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

A składki od jakiej kwoty płacą?

Po zadaniu tego niewygodnego pytania opiekunki milkna.Widocznie powoduje amnezje.
06 stycznia 2018 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Po zadaniu tego niewygodnego pytania opiekunki milkna.Widocznie powoduje amnezje.

Na 10 zapytanych czasem odpowie jedna......A takie super hiper te ich agenturki,ha h ah a
06 stycznia 2018 17:53 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Na 10 zapytanych czasem odpowie jedna......A takie super hiper te ich agenturki,ha h ah a

Gdyby agentura byla powazna, to by dala  normalna odpowiedz i znalazla do pracy konkretnych i odpowiedzialnych ludzi. Jesli woli byc widmem ,  jej sprawa.
15 marca 2018 10:24
Również współpracuję od dłuższego czasu z firma ACTIVE INTERCARE i jestem bardzo zadowolona. Cała współpraca układa się od ponad 3 lat bez zastrzeżeń. Mila i pomocna obsługa w biurze w Polsce, wynagrodzenie zawsze zgodne i w terminie. Polecam zadzwonić i przedstawić swoje oczekiwania, a na pewno coś uda sie znaleźć, zeby obie strony były zadowolone.
15 marca 2018 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
basiam32

Również współpracuję od dłuższego czasu z firma ACTIVE INTERCARE i jestem bardzo zadowolona. Cała współpraca układa się od ponad 3 lat bez zastrzeżeń. Mila i pomocna obsługa w biurze w Polsce, wynagrodzenie zawsze zgodne i w terminie. Polecam zadzwonić i przedstawić swoje oczekiwania, a na pewno coś uda sie znaleźć, zeby obie strony były zadowolone.

26 marca 2018 14:54 / 1 osobie podoba się ten post
Szanowne Panie, jeśli chcecie otrzymać szczegóły dotyczące naszej pracy, zapraszamy do kontaktu z nami, poprzez stronę internetową, gdzie działa nasz czat bądź też telefonicznie pod numerem telefonu: 22 100 31 51. Jesteśmy dalecy od tego aby zatajać warunki współpracy. Działamy absolutnie legalnie już od 12lat. Zapraszamy
26 marca 2018 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
Tak się zastanawiam gdzie te dobre agencje bo ja już z dwoma agencjami i przy każdym były jakieś niespodzianki o których to niby nikt z agencji nie był poinformowany albo niby mowili tylko ja taka nieroztropna .najlepsze było ostatnio niby nowa stella a okazało się ze juz było 10 innych agencji .kobieta była straszna nienawidziła polskich opiekunek .teraz szukam nowej agencji ale przeraza mnie podejście do opiekunek agencji 
07 października 2018 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
Marhall

Tak się zastanawiam gdzie te dobre agencje bo ja już z dwoma agencjami i przy każdym były jakieś niespodzianki o których to niby nikt z agencji nie był poinformowany albo niby mowili tylko ja taka nieroztropna .najlepsze było ostatnio niby nowa stella a okazało się ze juz było 10 innych agencji .kobieta była straszna nienawidziła polskich opiekunek .teraz szukam nowej agencji ale przeraza mnie podejście do opiekunek agencji :bije2:

Marhall,już trochę czasu minęło. Możesz napisać jaką agencję wybrałaś? Ja sama chcę zmienić firmę.
24 grudnia 2018 16:23 / 1 osobie podoba się ten post
witam:)
cztery lata wspolpracy z firma active-intercare obecnie serana
dobre miejsca pracy,firma pewna,solidna nie mam powodu do narzekan
oczywiscie polecam innym Paniom szukajacym:)
Bogusia H.