Tutaj pracowaliśmy i zwiedzaliśmy

21 listopada 2018 15:42 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Teraz jak zima idzie to człowiek, by poleżał gdzieś na plaży i się wygrzał :) 

Właśnie zmieniłam awatara bo leżałam na plaży, i aż zamarzłam jak to zobaczyłam. Czekamy do lata, i będziemy się opalać za zarobione euro!
04 kwietnia 2019 18:30 / 2 osobom podoba się ten post
Chciałam coś wkleić ale nie umiem bo plik niby za duży szkoda .Ustroili dziś pięknie fontannę w mieście gdzie teraz pracuje cała jest w kolorowych jajeczkach, ślicznie to wyglada
04 kwietnia 2019 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Wierzę Ci na słowo, u mnie sąsiedzi już dwa tygodnie temu stroili. Mój dziadek olewa to, haha. No, chyba że córka choineczkę ustroi
10 kwietnia 2019 08:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chciałam coś wkleić ale nie umiem bo plik niby za duży szkoda .Ustroili dziś pięknie fontannę w mieście gdzie teraz pracuje cała jest w kolorowych jajeczkach, ślicznie to wyglada:-)

Zawsze możesz przyciąć :) Ciekawa jestem tego zdjęcia :) 
27 maja 2019 21:45 / 5 osobom podoba się ten post
W sobotę spotkałyśmy się z Franczeską i Beatą na Zoologische Garten. W pierwszej wersji miałyśmy pozwiedzać trochę centrum Berlina, ale jedna z nas wpadła w amok zakupowy i potem we dwie powłóczyłyśmy się. Nie zdążyłyśmy wszystkiego zobaczyć, bo czas pauzy nam się zbyt szybko skończył. Dziękuję dziewczyny za super spędzony dzień. Berlin pozdrawia resztę świata.
27 maja 2019 21:57 / 3 osobom podoba się ten post
Berlin c.d.
28 maja 2019 06:28 / 2 osobom podoba się ten post
Wyciągam temat z otchłani, bo wpadł mi tam wczoraj wieczorem...
28 maja 2019 07:20 / 3 osobom podoba się ten post
Fajnie, lubię, jak jest co zwiedzać.
06 czerwca 2019 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
06 czerwca 2019 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
To są te ruiny. Jedna ściana właściwie, ale jaki widok! Nazywa się to Rosenstein obok Heubach.
A tam, gdzie te buty- to jestem na tej "leżakowej" ławce i zjadam obiad złożony z jajek i pomidorów. Wiało, zimno było, ale bardzo przyjemnie.
06 czerwca 2019 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Fajnie, lubię, jak jest co zwiedzać.

Fajnie jak jest na to odpowiednio długa pauza u mnie niet
06 czerwca 2019 19:05 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Fotki b.fajne
06 czerwca 2019 19:30 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Fajnie jak jest na to odpowiednio długa pauza :-( u mnie niet

Tutaj też nie było, ale jak otwierano tu przedszkole, to wszystkie powiedziałyśmy o tym naszym pdp. I chodzą! Jeden nawet od pn. do pt. do obiadu, a reszta po jednym dniu w tygodniu. Weronika mówi, że jeden dzień tak, ale więcej nie chce. To korzystam i w różne kierunki się wyruszam. Dziś rowerem. Ale jest tu pociąg, i często do Aalen, albo w drugą stronę- Schwabisch- Gmund jeździ. To się wybiorę w kolejne czwartki.
Pauza za krótka, ale jak się ma parę godzin, to szkoda na miejscu siedzieć.
06 czerwca 2019 21:59 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

To są te ruiny. Jedna ściana właściwie, ale jaki widok! Nazywa się to Rosenstein obok Heubach.
A tam, gdzie te buty- to jestem na tej "leżakowej" ławce i zjadam obiad złożony z jajek i pomidorów. Wiało, zimno było, ale bardzo przyjemnie.

Ale Kolezanka jest podobna do mojej wieloletniej przyjaciolki raz  z daleka a jak powieksze zdjecie do drugiej  fajne buty , moj kolorszukam takich, jakas podpowiedz?
06 czerwca 2019 22:05 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale Kolezanka jest podobna do mojej wieloletniej przyjaciolki raz  z daleka:-) a jak powieksze zdjecie do drugiej :-) fajne buty , moj kolor:-)szukam takich, jakas podpowiedz?

Też mi się te butki podobają