Tutaj pracowaliśmy i zwiedzaliśmy

05 sierpnia 2019 11:27
tina 100%

W Berlinie jest co oglądać i gdzie spacerować. Jak będziesz miała czas to wybierz się do Hundewald na Spandau. Piękna okolica kojąco wpływająca na duszę.

Pięknie <3 
26 listopada 2019 17:33
Yhm jak zwykle problem
13 grudnia 2019 17:52 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Yhm jak zwykle problem

Obrazek ma nie więcej jak 500 kb?
13 grudnia 2019 17:54
Werska

Obrazek ma nie więcej jak 500 kb?

Pewnie tak. Zaladowac sie zalodowywuje ale nie idzie. To zwykle zdj z apar w tel. 
13 grudnia 2019 18:00

 


Odpowiadam kolejny raz. W celu dodania grafiki, proszę najpierw ją zmniejszyć na tej stronie http://www.zmniejszacz.pl/


 


Proszę nie robić zamieszania na forum. Na tę chwilę, nie jesteśmy całkowicie przystosowani do urządzeń mobilnych. Jeżeli kiedyś będziemy, poinformujemy o tym. Proszę również nie pisać posta pod postem, tylko edytować ostatnio napisany post i uzupełnić go o dodatkową treść. Z tego co mi wiadomo, błąd z publikacją postów został już naprawiony. Jeżeli nie, proszę zgłosić koniecznie na: biuro @ opiekunki24.pl Dziękuję.

13 grudnia 2019 19:15 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Pewnie tak. Zaladowac sie zalodowywuje ale nie idzie. To zwykle zdj z apar w tel. 

Zwykłe zdjęcie z aparatu w telefonie ma przeważnie od trzech do sześciu razy więcej niż te 500 kb, które tu można wstawić. Bez zmniejszenia to się nie uda.
15 lutego 2020 12:41 / 7 osobom podoba się ten post

 

 
Statek na Łabie (Elbe), płynący z Hamburga do Morza Północnego. Armator chiński.
 
Miasteczko niedaleko mnie (Steinkirchen). 
Charakterystyczna zabudowa dla tej części kraju. 
28 lutego 2020 16:58 / 4 osobom podoba się ten post

 

 
Statek na Łabie i plaża nad Łabą w Stade
28 lutego 2020 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
Luke


 

 
Statek na Łabie (Elbe), płynący z Hamburga do Morza Północnego. Armator chiński.
 
Miasteczko niedaleko mnie (Steinkirchen). 
Charakterystyczna zabudowa dla tej części kraju. 

No tam to tłoku nie ma,... bardzo ruigowa okolica, nie lubię takich miejsc, no chyba, że na urlopie, nad jeziorkiem na skraju lasu, gdzie można bez krempacji w piżamce na pomoście z kawą w dłoni posiedzieć i nogi w wodzie zamoczyć 
07 marca 2020 18:08 / 6 osobom podoba się ten post

 
Ktoś powie... słup jak słup... 
Ale to duuuży słup... Inne są mniejsze. Tędy przepływa do Szlezwiku prąd z Bawarii, akurat słup zlokalizowany jest jakiś kilometr stąd. To jest główna linia przesyłowa nad morze i w głąb landu.
Źródło:WikiKlaus 
czyli mój podopieczny
11 maja 2020 21:05 / 5 osobom podoba się ten post




 
Oberhausen. 
 
Główny deptak miasta. Oceanarium i Trampolinpark. Port jachtowy. Rhein-Herne-Kanal.
 
To typowa aglomeracja przemysłowa w Zagłębiu Ruhry. Gdzieniegdzie jeszcze pozostałości po kopalniach. Coś w rodzaju naszego "czarnego Śląska".
Za miesiąc wstawię fotki z centrum, tam też coś ciekawego znajdę
11 maja 2020 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
Luke





 
Oberhausen. 
 
Główny deptak miasta. Oceanarium i Trampolinpark. Port jachtowy. Rhein-Herne-Kanal.
 
To typowa aglomeracja przemysłowa w Zagłębiu Ruhry. Gdzieniegdzie jeszcze pozostałości po kopalniach. Coś w rodzaju naszego "czarnego Śląska".
Za miesiąc wstawię fotki z centrum, tam też coś ciekawego znajdę:-)

Do "Gdańskiej "zajrzyj 
11 maja 2020 21:18 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Do "Gdańskiej "zajrzyj :-)

Chyba od dziś funkcjonują już knajpki.. Gdańska otwiera od 17ej, w niedzielę od 12ej, więc tylko niedziela zostaje. Zajrzę, zajrzę I może jakiś Polak zrobi mi fotkę, jak wcinam talerz mięs, golonek, pierogów , żeby Wam smaka zrobić
11 maja 2020 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Chyba od dziś funkcjonują już knajpki.. Gdańska otwiera od 17ej, w niedzielę od 12ej, więc tylko niedziela zostaje. Zajrzę, zajrzę:-) I może jakiś Polak zrobi mi fotkę, jak wcinam talerz mięs, golonek, pierogów :mniam:, żeby Wam smaka zrobić :smiech3:

A może jakiś Niemiec fotkę Ci cyknie, bo dużo ich tam przychodzi na rosół 
11 maja 2020 23:24 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Chyba od dziś funkcjonują już knajpki.. Gdańska otwiera od 17ej, w niedzielę od 12ej, więc tylko niedziela zostaje. Zajrzę, zajrzę:-) I może jakiś Polak zrobi mi fotkę, jak wcinam talerz mięs, golonek, pierogów :mniam:, żeby Wam smaka zrobić :smiech3:

a masz Ty niedobry za to golonko