Tutaj pracowaliśmy i zwiedzaliśmy

19 lutego 2023 15:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dänischenhagen, siedziba gminy, granicząca z Kiel (Kilonia). 
 

 

 

 
A tu coś w rodzaju Flohmarktu, stare rzeczy i bibeloty do kupienia
 

 

 
22 lutego 2023 22:57 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dänischenhagen, siedziba gminy, granicząca z Kiel (Kilonia). 
 

 

 

 
A tu coś w rodzaju Flohmarktu, stare rzeczy i bibeloty do kupienia
 

 

 

Te koty już by były moje...
 
24 marca 2023 16:19 / 4 osobom podoba się ten post
Neckarsulm, miasteczko graniczące z Heilbronn. W nazwie zawierają się dwie rzeki, Neckar i jego dopływ Sulm.
 



 
Główna ulica, ratusz i rynek z fontanną
24 marca 2023 17:03 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Neckarsulm, miasteczko graniczące z Heilbronn. W nazwie zawierają się dwie rzeki, Neckar i jego dopływ Sulm.
 



 
Główna ulica, ratusz i rynek z fontanną

Fajne, też bylam
22 kwietnia 2023 20:19 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś na pauzie poszłyśmy poobserwować Obserwatorium przy Planetarium w Berlinie.



23 kwietnia 2023 15:07 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dziś na pauzie poszłyśmy poobserwować Obserwatorium przy Planetarium w Berlinie.



Ale mi przypomniałaś ,aż się zaczerwienilam  
Miałam taką durną sytuację w planetarium w Wolfsburgu . Wiesz jak tam się siedzi, w pozycji polezacej . Tak się wypatrzylam w kosmos , że usnęłam .A co tam usnęłam , zachrspalam tak, że się obudziłam 
Dobrze ,że ciemności egipskie panowały do okoła  .
04 maja 2023 09:20 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dänischenhagen, siedziba gminy, granicząca z Kiel (Kilonia). 
 

 

 

 
A tu coś w rodzaju Flohmarktu, stare rzeczy i bibeloty do kupienia
 

 

 

Ich flohmarki lubię najbardziej ale tylko żeby pooglądać. Wszystko ładne, tylko gdzie to trzymać.. Tak więc postanowiłam dać sobie na wstrzymanie. Kusi bardzo nie zaprzeczę, jednak nie kupuję.
31 maja 2023 20:28 / 7 osobom podoba się ten post
Monachium 
 

 

 

 

 
W kolejności... 
 
Stadion Olimpijski i w oddali biurowiec o2, operatora telefonii komórkowej, 
hala i pływalnia olimpijska, wieża olimpijska i z prawej biurowiec BMW oraz jedna z alejek w Olympiapark
31 maja 2023 23:18 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Monachium 
 

 

 

 

 
W kolejności... 
 
Stadion Olimpijski i w oddali biurowiec o2, operatora telefonii komórkowej, 
hala i pływalnia olimpijska, wieża olimpijska i z prawej biurowiec BMW oraz jedna z alejek w Olympiapark

Super fotki, zazdroszczę aparatu i umiejętności ?
04 czerwca 2023 08:18 / 6 osobom podoba się ten post
Już tylko wspomnienia po wczorajszej wycieczce
04 czerwca 2023 08:20 / 7 osobom podoba się ten post
04 czerwca 2023 08:22 / 7 osobom podoba się ten post
04 czerwca 2023 09:29 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Już tylko wspomnienia po wczorajszej wycieczce

Super kapelusz. 
Dobrze, że zwiedzasz. Ja jestem zła na rodzinę bo tak byłam blisko morza a ani razu mi córka nie zaproponowała żebym auto wziela i pojechała . Trudno . Nie rozumieją , że dobra opiekunka to wypoczęta opiekunka . To są słowa pewnej mądrej starszej ( bez obrazy ) kobiety, która pozdrawiam serdecznie. 
A nieraz wspominałam , że chcialabym pojecjsc nad morze. Trudno ...
04 czerwca 2023 09:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Super kapelusz. :super:
Dobrze, że zwiedzasz. Ja jestem zła na rodzinę bo tak byłam blisko morza a ani razu mi córka nie zaproponowała żebym auto wziela i pojechała . Trudno . Nie rozumieją , że dobra opiekunka to wypoczęta opiekunka . To są słowa pewnej mądrej starszej ( bez obrazy ) kobiety, która pozdrawiam serdecznie. :oczko::aniolki:
A nieraz wspominałam , że chcialabym pojecjsc nad morze. Trudno ...

Dziękuję ?. Lubię kapelusze . Ten akurat w ubiegłym roku w Gdańsku kupiłam,w sklepie z kapeluszami. Pani modystka się śmiała,że mogłabym u niej prezentować modele, bo głowa "do kapelusza". Ja,jako starsza dużo od Ciebie koleżanka po fachu, podpisuję się pod słowami starszej pani,obiema rękami.
Cóż, czasem rodziny cieszą się że opiekunka zajmuje się ich rodzicami i oni mają ich z głowy. Najlepiej żeby opiekunka siedziała w domu non-stop. Na szczęście należą do mniejszości. Mam szczęście do podopiecznych,jeśli chodzi o czas wolny i wykorzystywanie go na poznawanie nowych miejsc. Może dlatego że sami dużo podróżowali i zwiedzali? Nawet na jedynej Steli z której nie byłam zadowolona,pdp sama przypominała mi o dniu wolnym i o tym,żebym go fajnie spędziła i odpoczęła od tej Hexe,czyli od niej 
Dusiu, dojedźcie bezpiecznie do domu, odpoczywaj ,zabaw się w Julię Roberts -"Jedz, módl się,kochaj". Modlić się można na różne sposoby, niekoniecznie w kościele. Wczorajsza radość z wycieczki,zachwycanie się piękną naturą, wdzięczność że mogę to "mieć", to była moja modlitwa.
04 czerwca 2023 10:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję ?. Lubię kapelusze :oczko1:. Ten akurat w ubiegłym roku w Gdańsku kupiłam,w sklepie z kapeluszami. Pani modystka się śmiała,że mogłabym u niej prezentować modele, bo głowa "do kapelusza":-). Ja,jako starsza dużo od Ciebie koleżanka po fachu, podpisuję się pod słowami starszej pani,obiema rękami.
Cóż, czasem rodziny cieszą się że opiekunka zajmuje się ich rodzicami i oni mają ich z głowy. Najlepiej żeby opiekunka siedziała w domu non-stop. Na szczęście należą do mniejszości. Mam szczęście do podopiecznych,jeśli chodzi o czas wolny i wykorzystywanie go na poznawanie nowych miejsc. Może dlatego że sami dużo podróżowali i zwiedzali? Nawet na jedynej Steli z której nie byłam zadowolona,pdp sama przypominała mi o dniu wolnym i o tym,żebym go fajnie spędziła i odpoczęła od tej Hexe,czyli od niej :-)
Dusiu, dojedźcie bezpiecznie do domu, odpoczywaj ,zabaw się w Julię Roberts -"Jedz, módl się,kochaj". Modlić się można na różne sposoby, niekoniecznie w kościele. Wczorajsza radość z wycieczki,zachwycanie się piękną naturą, wdzięczność że mogę to "mieć", to była moja modlitwa.

Zmiana ,która wczoraj przyjechała od razu o dzugn wolny zapytała . Dziadek i babka zdziwieni albo im zaproponowana min 50 euro za brak wolnego. Kopara im opadla. Ja powiedziałam że nadmieniam córce o dniu wolnym i był problem. Ok . Już wiem, że takie rodziny omija się z daleka, które mają tylko to w głowie, że płacą więc opiekunka ma być 24/24. Ma mi dać znać ta pani Sabina jak to się u niej rostrzygnie.