Dokończ zdanie - gra

08 sierpnia 2014 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
i froterować ją na klęczkach ku uciesze 95 - letniego Pdp - go , który tylko czeka aż się schylę , żeby .....
08 sierpnia 2014 14:46 / 2 osobom podoba się ten post
...wskoczyć mi na barana, wszak wiadomo że...
08 sierpnia 2014 15:14 / 2 osobom podoba się ten post
Sówka

...wskoczyć mi na barana, wszak wiadomo że...

chociaż nie ma takiego zapisu w umowie, robienie za konia, należy do obowiązków opiekunki.
 
Czasami zastanawiam się, czy...
08 sierpnia 2014 15:23 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

chociaż nie ma takiego zapisu w umowie, robienie za konia, należy do obowiązków opiekunki.
 
Czasami zastanawiam się, czy...

nie otworzyć spółki z o.o " Ja i koń" i nie kasować podwójnie,ale jestem uczciwą osobą i niech się te "Miemcy" uczą ode mnie.
Poza tym nie wiem,jak dietę dla konia obliczyć,a ta upierdliwa skarbówka...
08 sierpnia 2014 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

nie otworzyć spółki z o.o " Ja i koń" i nie kasować podwójnie,ale jestem uczciwą osobą i niech się te "Miemcy" uczą ode mnie.
Poza tym nie wiem,jak dietę dla konia obliczyć,a ta upierdliwa skarbówka...

...zaczyna dodatkowo naliczać podatek od owsa, ale Polak zawsze znajdzie sposób...
08 sierpnia 2014 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
żeby ominąć wszystkie bariery ---- chociaz nie zawsze , kucharki w stołówkach też muszą płacić podatek za próbowanie ---- bo to połykaja i przekracza to ryczałt wyżywienia dziennego ! podatek się należy bo .........
08 sierpnia 2014 16:47 / 2 osobom podoba się ten post
fiber39

żeby ominąć wszystkie bariery ---- chociaz nie zawsze , kucharki w stołówkach też muszą płacić podatek za próbowanie ---- bo to połykaja i przekracza to ryczałt wyżywienia dziennego ! podatek się należy bo .........

Jaki koń jest każdy widzi.
Schodząc z tematu konia wejdę na...
08 sierpnia 2014 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
barana , gdyż jest on ......
08 sierpnia 2014 17:09
Barbara niepowtarzalna

barana , gdyż jest on ......

...ten "stworzak" oczywiscie , b.skoczny :) , jest to rowniez dogodna pozycja  :) w przenoszeniu dziadka z łóżka  do ....
08 sierpnia 2014 17:09
Barbara niepowtarzalna

barana , gdyż jest on ......

najlepszy długo moczony w czerwonym winie.
No ale ile można alkoholu wypić?
To...
08 sierpnia 2014 17:12
nomka

najlepszy długo moczony w czerwonym winie.
No ale ile można alkoholu wypić?
To...

...zawsze mnie nurtowało,bo próbując ustalić granicę swoich mozliwości nigdy się do nich nawet nie zbliżyłam.
Ciekawa jestem...
08 sierpnia 2014 17:12 / 1 osobie podoba się ten post
ciekawa jestem, czy jest jakaś opiekunka która potrafi wypić 8 piw i spojrzeć pdp prosto w oczy, co...
08 sierpnia 2014 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
romana

ciekawa jestem, czy jest jakaś opiekunka która potrafi wypić 8 piw i spojrzeć pdp prosto w oczy, co...

mnie osobiscie sie wydaje mozliwe pod warunkiem ze pdp, ma mozcnorozbieznego zeza. W innym...
08 sierpnia 2014 17:32
nomka

mnie osobiscie sie wydaje mozliwe pod warunkiem ze pdp, ma mozcnorozbieznego zeza. W innym...

wypadku ktoś może stracić orientację przestrzenną,ale niekoniecznie to muszę być ja.
W końcu posiadam...
08 sierpnia 2014 17:35
tina 100%

wypadku ktoś może stracić orientację przestrzenną,ale niekoniecznie to muszę być ja.
W końcu posiadam...

2 euro na koncie w razie konieczności wypłacenia komuś odszkodowania.
Niestety...