Posadził po mistrzowsku!

02 listopada 2011 08:15 / 2 osobom podoba się ten post

Polska ma chyba nowego bohatera. Tadeusz Wrona wykazał się wczoraj wielkim kunsztem i umiejętnościami, ratując życie ponad 200 pasażerów Boeinga. Udało mu się wylądować bez wysuniętych kół w taki sposób, że lądowanie przebiegło w 100% bezpiecznie i pomyślnie. Dla tych, którzy wczorajszy dzień spędzili na cmentarzach i spotkaniach rodzinnych daję linka do filmu:

02 listopada 2011 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Brawo dla pilota. Mogła być znowu katastrofa lotnicza i wiele ofiar.
04 listopada 2011 08:30 / 1 osobie podoba się ten post
"Lataj jak orzeł, ląduj jak wrona" - nowe powiedzenie wśród polskich pilotów, w wyraz uznania, dla Kapitana Tadeusza Wrony.
05 listopada 2011 17:22 / 1 osobie podoba się ten post
Grunt że się udało. Brawa dla całej załogi i dla pasażerów!
19 lutego 2014 08:41 / 2 osobom podoba się ten post
Weżmiesz Ty się za robotę !!!!....Co Ci się jeszcze przypomni?....Człowiek (to ja ) czyta,czyta bo "cóś" nowego a tu z przed kilku lat :))))).....Andi, Anielico Ty nasza co nam jeszcze wygrzebiesz.....?:))))))))))
19 lutego 2014 08:48 / 2 osobom podoba się ten post
Ja otworzyłam laptopa i myślałam,że dziś przespałam jakaś burzliwą,obfita w wydarzenia noc-a to Andrea szaleje:))))
Ale masz całkowita rację,Przeszukać forum to sporo roboty i jednym sie chce a inni idą na Łatwiznę i tak się porobiło.
19 lutego 2014 08:49 / 3 osobom podoba się ten post
Już zrozumiałam o co chodzi :)))).....W pierwszej chwili (zaspana jestem) czytam i myślę ,czy czasem znów się cosik podobnego nie wydarzyło:)))))...Aaaaa,to takie jaja,aaaa!:))))
19 lutego 2014 08:59
Andrea ty naprawde bez słodzenia jestes niesamowita osoba ,wszystko znajdzie wyszukasz z najdalszych zakamarkow wyciagniesz super a nawet ty wiesz gdzie co znales masz niesamowita pamiec!!!
19 lutego 2014 08:58 / 1 osobie podoba się ten post
wiewiorka

Ja otworzyłam laptopa i myślałam,że dziś przespałam jakaś burzliwą,obfita w wydarzenia noc-a to Andrea szaleje:))))
Ale masz całkowita rację,Przeszukać forum to sporo roboty i jednym sie chce a inni idą na Łatwiznę i tak się porobiło.

Forum posiada wyszukiwarkę, z której można korzystać. Jak coś jest niejasnego w związku z jej działaniem, to pytaj śmiało - wytłumaczę.

19 lutego 2014 09:03 / 1 osobie podoba się ten post
Moderator

Forum posiada wyszukiwarkę, z której można korzystać. Jak coś jest niejasnego w związku z jej działaniem, to pytaj śmiało - wytłumaczę.

Moderatorze,ja sobie radzę,ale niektórzy najwidoczniej nie bardzo i dlatego tematów mamy całe multum:))))
24 października 2017 19:01 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Już zrozumiałam o co chodzi :)))).....W pierwszej chwili (zaspana jestem) czytam i myślę ,czy czasem znów się cosik podobnego nie wydarzyło:)))))...Aaaaa,to takie jaja,aaaa!:))))

No jaja , jaja jak berety))
24 października 2017 19:08 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

No jaja , jaja jak berety))

A tak się ładnie zapowiadał ten tytuł , a tu znowu odgrzewane kotlety na kolację
24 października 2017 20:14 / 5 osobom podoba się ten post
Ładnie po-sadzone jajko. Wyszukiwarka zawsze była problematyczna.
I tylko sprawni oraz zaangażowani trafiali do ukrytych perełek.
24 października 2017 21:05
Moderator

26 października 2017 12:41
Brawo :D
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.