MODA dla Opiekunek

01 września 2014 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
Jak się ubieracie? Ja szukam kurtki na zime, ta parka kosztuje 36€, jaka jest Wasza opinia? Jakie Wy macie na tę zimę?
01 września 2014 13:49
Uwilbiam Parki,mam i zimową i tz.przejściówkę.Tutaj też preferuje,to co się nie gniecie i jest proste w obsłudze,oczywiście galowe ciuchy też wzięłam,ale użyłam tylko raz.
01 września 2014 13:58 / 2 osobom podoba się ten post
Zainwestowałam zeszłej zimy w kurtkę firmy Khujo,też chyba ten fason to parka.Miałam na początku poczucie winy,że dośc droga,chociaż w promocji ją kupiłam.Ale jest własnie taka jaką chciałam mieć.Baaardzo ciepła.Podczas mrozu i wiatru nie marznę i ma ogromniasty kaptur.Synowi kupiłam dwa lata temu zimową z tej samej firmy,i po praniach dalej jak nowa jest.
01 września 2014 14:13 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mojej nie wstawie,bo przyjechałam bez kurtki,, jestem tu do 2 pażdziernika i stwierdziłam,że jeszcze będzie cieplo...heheh taka torba ze mnie..wyjeżdzałam z Polski to były upały...a co tam .mam gruby sweter,może śniegu jeszcze nie bedzie...hehehe..raczej jestem sportowa dziewucha...
01 września 2014 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
iwunia

Ja mojej nie wstawie,bo przyjechałam bez kurtki,, jestem tu do 2 pażdziernika i stwierdziłam,że jeszcze będzie cieplo...heheh taka torba ze mnie..wyjeżdzałam z Polski to były upały...a co tam .mam gruby sweter,może śniegu jeszcze nie bedzie...hehehe..raczej jestem sportowa dziewucha...

Wzięłąm zdjęcie ze sklepu internetowego,ale taką samą mam.I też bez zimowej kurtki przyjechałam.
Wzięłam cieńsze jakieś,mam nadzieję,że zimno nie będzie:)
01 września 2014 14:19 / 2 osobom podoba się ten post
A ten mantel jesienny albo na mild zimowe dni?
01 września 2014 14:22
Magdalena_Sewicka

Jak się ubieracie? Ja szukam kurtki na zime, ta parka kosztuje 36€, jaka jest Wasza opinia? Jakie Wy macie na tę zimę?

szczerze?
miałam ją, ale od razu sprzedałam dalej....
jestem niska, wyglądałam w niej tragikomicznie, jak w jakimś worku.
I ona nie jest na zimę! To futro to dobry żart.
01 września 2014 14:22
ale ogólnie też szukam kurtałki na zimę.
Też parki, ale ciepłej w normalnej cenie.
01 września 2014 14:26
Magdalena_Sewicka

A ten mantel jesienny albo na mild zimowe dni?

Super:) śliczny jest.Jaka cena?
01 września 2014 14:27
Magdalena_Sewicka

A ten mantel jesienny albo na mild zimowe dni?

Ładny,elegancki taki.
Wysokiej osobie byłoby w nim dobrze,ma fantazyjny krój.
01 września 2014 14:35
Magdalena_Sewicka

A ten mantel jesienny albo na mild zimowe dni?

Bardzo ladny i oryginalny.
01 września 2014 14:40
Magdalena_Sewicka

A ten mantel jesienny albo na mild zimowe dni?

Fajna, ciekawy krój i daje po oczach.Mnie sie podobaja inne kolory.Do tego fajne buty,torebka i rękawiczki.Fajne.
01 września 2014 16:03
Magdalena_Sewicka

A ten mantel jesienny albo na mild zimowe dni?

To coś dla mnie, oj jak mi się podoba. Gdzie to można kupić ?
 
01 września 2014 16:12
Oj sorki,ale byłam na poczcie, No to ten mantel kosztuje 21€ , z HK także dłużej idzie, http://www.ebay.de/itm/201157185514?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=500318999849&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
01 września 2014 16:12 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Jak się ubieracie? Ja szukam kurtki na zime, ta parka kosztuje 36€, jaka jest Wasza opinia? Jakie Wy macie na tę zimę?

Bez wyrazu, taka byle jaka. Może w niej wygodnie, ale jakos tak, jak wszystkie baby tutaj w DE