Wysyłanie paczki - ceny

30 sierpnia 2015 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
Impala

Na odwrocie tego awizo powinnaś mieć miejsce na wpisanie nazwiska osoby  upoważnionej do odbioru przesyłki.Dobra siostra musi tam wpisać twoje nazwisko, podpisać i wtedy nie masz  zadnego problebu z odbiorem.

Piszę to z własnego doswiadczenia-kilka lat temu zdarzyło mi sie cos takiego.

E,no Impala ! myślę , że od 30 kwietnia to już Andreyka tą przesyłkę odebrała
30 sierpnia 2015 18:31 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

E,no Impala ! myślę , że od 30 kwietnia to już Andreyka tą przesyłkę odebrała :-):-):-)

Rzeczywiscie takie gapiostwo wywinełam????
Dobre to--ale to z goracości.Na moim poddaszu siedzę niemal bez ruchu a zlana potem jestem.Nie mam czym oddychać.
I tak w ogóle mam zły dzień dzisiaj.Sama sie dziwię,bo zazwyczaj nie pozwalam sobie na takie stany.Sorry.
30 sierpnia 2015 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
Impala

Rzeczywiscie takie gapiostwo wywinełam????
Dobre to--ale to z goracości.Na moim poddaszu siedzę niemal bez ruchu a zlana potem jestem.Nie mam czym oddychać.
I tak w ogóle mam zły dzień dzisiaj.Sama sie dziwię,bo zazwyczaj nie pozwalam sobie na takie stany.Sorry.

A tam ! po co zaraz " sorry" ....przyznam Ci się , że ja też zwróciłam najpierw uwagę na " 30 " , tylko później coś mi nie pasowało i dopiero dojrzałam miesiąc
30 sierpnia 2015 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nie zawsze dają pokwitowanie-czasem się zostawia tylko namiary na osobę,która ma odebrac i zapłacić-zasada jest nie płacić z góry za przesyłkę -płaci ten kto odbieRa i nawet bez pokwitowania nic nie zginie, ani walizka ani kasa w kopercie,bo i tak podają z D do PL.

Kasia ja nie mowie o firmach typu 'krzak'tylko o profesionalnych firmach przewozowych typu PeRiBa tam nic nie ma bez pokwitowania.
30 sierpnia 2015 22:09
Mazury

Kasia ja nie mowie o firmach typu 'krzak'tylko o profesionalnych firmach przewozowych typu PeRiBa tam nic nie ma bez pokwitowania.

A ja o busach-to też nie są firmy krzak:)Ludzie nawet telewizor kiedyś podawali i dojechał:)
31 sierpnia 2015 16:08
kasia63

Nie zawsze dają pokwitowanie-czasem się zostawia tylko namiary na osobę,która ma odebrac i zapłacić-zasada jest nie płacić z góry za przesyłkę -płaci ten kto odbieRa i nawet bez pokwitowania nic nie zginie, ani walizka ani kasa w kopercie,bo i tak podają z D do PL.

dzis dzwonilam do jednej z firm ktora ogarnia moj rejon okazuje sie ze potwierdzena

nie daja ale wysla sms  i platne moze byc w polsce znaczy sie chyba sie zalapie na ta propozycje
07 września 2015 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
No to wyslalam paczke i wszytko dotarlo na miejsce moja radosc jest wielka
07 września 2015 10:51
Brzozahej

No to wyslalam paczke i wszytko dotarlo na miejsce moja radosc jest wielka

A jaką firmą?
07 września 2015 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
interbus
13 października 2016 14:27 / 1 osobie podoba się ten post
Witam.
Jeśli mogę polecić to z chęcią polecam naszą firmę Perfect Tour.
Jako firma świadczymy usługi w zakresie przewozu osób oraz paczek na terenie Polski oraz Niemiec. W szczególności rejony Monachium oraz Stuttgartu.

Każdy z naszych klientów otrzymuje pokwitowanie na odbiór paczki, a płatności można dokonać przy odbiorze paczki przez naszego pracownika jak i przy dostarczeniu paczki.

Ceny paczek zaczynają się od 100 PLN

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 784-334-918 lub 32 333-20-14.
09 listopada 2016 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
Zawsze kiedy mam coś wysłać kurierem, porównuję cenę przesyłki u różnych firm na portalu http://www.epaka.pl/ i wybieram tego kuriera, który będzie najtańszy. Kurier może odebrać przesyłkę ze wskazanego adresu w Polsce i dowożą też za granicę (można nadać też z dowolnego kraju, ale wtedy przesyłka może być dostarczona tylko do Polski). Wydaje mi się, że nie opłaca się przywiązywać do konkretnej firmy i zawsze wysyłać tą samą, jeśli inna może być tańsza, prawda?
09 listopada 2016 16:40 / 7 osobom podoba się ten post
madison245

Zawsze kiedy mam coś wysłać kurierem, porównuję cenę przesyłki u różnych firm na portalu http://www.epaka.pl/ i wybieram tego kuriera, który będzie najtańszy. Kurier może odebrać przesyłkę ze wskazanego adresu w Polsce i dowożą też za granicę (można nadać też z dowolnego kraju, ale wtedy przesyłka może być dostarczona tylko do Polski). Wydaje mi się, że nie opłaca się przywiązywać do konkretnej firmy i zawsze wysyłać tą samą, jeśli inna może być tańsza, prawda?

Prawda 
09 listopada 2016 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
madison245

Zawsze kiedy mam coś wysłać kurierem, porównuję cenę przesyłki u różnych firm na portalu http://www.epaka.pl/ i wybieram tego kuriera, który będzie najtańszy. Kurier może odebrać przesyłkę ze wskazanego adresu w Polsce i dowożą też za granicę (można nadać też z dowolnego kraju, ale wtedy przesyłka może być dostarczona tylko do Polski). Wydaje mi się, że nie opłaca się przywiązywać do konkretnej firmy i zawsze wysyłać tą samą, jeśli inna może być tańsza, prawda?

no jasne Madison 245 , Twoja firma jest najlepsza Elfinko, trzeba zrobic dzial z reklamami i sprawa zalatwiona, bez zbednego kombinowania
09 listopada 2016 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
Perfecttour

Witam.
Jeśli mogę polecić to z chęcią polecam naszą firmę Perfect Tour.
Jako firma świadczymy usługi w zakresie przewozu osób oraz paczek na terenie Polski oraz Niemiec. W szczególności rejony Monachium oraz Stuttgartu.

Każdy z naszych klientów otrzymuje pokwitowanie na odbiór paczki, a płatności można dokonać przy odbiorze paczki przez naszego pracownika jak i przy dostarczeniu paczki.

Ceny paczek zaczynają się od 100 PLN

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 784-334-918 lub 32 333-20-14.

A rower z de do pl przewieziecie? Rower waży 20 kg.
25 stycznia 2017 16:35
Spytam tutaj jeszcze (w temacie mniej więcej)

Orientuje się ktoś, jak długo idzie paczka z De do Polski? Muszę trafić z datą.