Telewizja

09 lipca 2017 15:10 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mi tam Ewcia nie chce się se oglądać . Wolę nie patrzeć .:smiech3:

Cos trza z czasem robic hahaha!!! 
09 lipca 2017 15:36 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Cos trza z czasem robic hahaha!!! :smiech2:

No mnie się też pomysły na nudę kończą!  
09 lipca 2017 19:47 / 4 osobom podoba się ten post
Słuchajcie! Do tej pory oglądałam yoy.pl. Płacilam miesięcznie 20 zł. Ale oglądanie było koszmarne. Co chwila przycina, albo powtarzaja się sceny jak zarysowana płyta. Wczoraj znalazłam i zainstalowałam Delta Media Player. Miesiąc za darmo. Odbiór extra. Ale i tak się nie nudze mam swoją pasję
10 lipca 2017 08:50 / 1 osobie podoba się ten post
Asik1

Słuchajcie! Do tej pory oglądałam yoy.pl. Płacilam miesięcznie 20 zł. Ale oglądanie było koszmarne. Co chwila przycina, albo powtarzaja się sceny jak zarysowana płyta. Wczoraj znalazłam i zainstalowałam Delta Media Player. Miesiąc za darmo. Odbiór extra. Ale i tak się nie nudze:-) mam swoją pasję :-)

Też korzystałam z yoy.tv i też klnęłam w głos przy oglądaniu. Dobrze,ze nie tak duże pieniądze, bo praktycznie wyrzucone w błoto.
10 lipca 2017 09:03 / 3 osobom podoba się ten post
Ja korzystam z tej strony,nie wszystkie kanały można otworzyć,ale podstawowe jak najbardziej :https://www.darmowetv.pl/tele.php
10 lipca 2017 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
W sumie ,to na telewizji jako takiej nie zależy mi.Wszystkie filmy ( seriale polskie) na VOD.tvp ,a inne seriale ,filmy na CDA .,zalukaj,efilmy ,alltube.
Jedne płatne ,inne nie.
12 lipca 2017 22:04
Kto oglądał dzisiaj "Die Frau in Gold'?
No coś pięknego. Dawno tak dobrego filmu w niemieckiej telewizji nie widziałam. No rewelacja po prostu jak dla mnie. Naprawdę polecam.
28 sierpnia 2017 19:29 / 6 osobom podoba się ten post
Uwaga! Uwaga!
Dzis w nocy będzie Umstellung w telewizji kablowej i Unitymedia. Trzeba cos tam zrobiś żeby móc ogladać TV. Ja się nie znam i Pan Jegomość fachmana na jutro załatwia. Tak więc
29.08. - in Nordrhein-Westfalen
05.09. - in Hessen
12.09. - Baden - Wurttemberg ("u" umlaut")
Dziękuję za uwagę
30 sierpnia 2017 10:13 / 1 osobie podoba się ten post
https://www.mypolacy.de/niemcy,0/newsy/wysoka-kara-za-nieplacenie-abonamentu-radiowotelewizyjnego


Wyszukiwarka wciąż do bani-po wpisaniu tytułu topiku wyskakuje wszystko ,tylko nie to czego szukałam:(
30 sierpnia 2017 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
No i kużwa mam tylko dwa kanały !Ileż mozna ogladać to samo.Powiedziałam córce synowej,mieli przyjsc wieczorem,ale widocznie maja to w dupie.Przecież opiekunka nie musi ogladać telewizji !Ale jezdem wściekła
30 sierpnia 2017 21:46
Kruszynka64

No i kużwa mam tylko dwa kanały !Ileż mozna ogladać to samo.Powiedziałam córce synowej,mieli przyjsc wieczorem,ale widocznie maja to w dupie.Przecież opiekunka nie musi ogladać telewizji !Ale jezdem wściekła :diabelek:

Zobacz wyzej -Asik podawala,że będą jakiś przestrojenia kanałów.Może dlatego nie masz więcej.
30 sierpnia 2017 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Zobacz wyzej -Asik podawala,że będą jakiś przestrojenia kanałów.Może dlatego nie masz więcej.

Patrzyłam ale doopa,sama nic nie zrobie,a oni maja to głeboko gdzieś.
30 sierpnia 2017 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

No i kużwa mam tylko dwa kanały !Ileż mozna ogladać to samo.Powiedziałam córce synowej,mieli przyjsc wieczorem,ale widocznie maja to w dupie.Przecież opiekunka nie musi ogladać telewizji !Ale jezdem wściekła :diabelek:

Kruszynko - luzik proszę ! Ja tu nie mam  tv w pokoju, tylko w kuchni i zerkam tylko kiedy coś tam pichcę, albo...spożywam bo jakoś zwykle wieczorem, kiedy czasu więcej lubię sobie popatrzeć, a w kuchni siedzieć mi nie pasi...a nie tak dawno nie wyobrażałabym sobie czegoś takiego
30 sierpnia 2017 21:51
Kruszynka64

Patrzyłam ale doopa,sama nic nie zrobie,a oni maja to głeboko gdzieś.

Te ustawienia to można chyba z pilota samemu zrobić,spróbuj.
30 sierpnia 2017 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Te ustawienia to można chyba z pilota samemu zrobić,spróbuj.

Próbowałam czterema,finał taki,ze w kuchni mam wszędzie niebieski monitor,w jadalni dwa lokalne,a w salonie wogóle nie mogę włączyć,zdolna jezdem niesłychanie .