04 listopada 2014 11:44

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Winckler Personal Warszawy. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.

04 listopada 2014 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
Ja nie mam zadnych zastrzezen. Od początku do końca dobrze mi się z nimi wspolpracowalo. Mila obsluga, zapłacili ile chciałam, terminowo. Jak miałam problemy z PDP to interweniowali. Jeśli będę jeszcze wyjezdzac to w pierwszej kolejności będę sprawdzać co maja mi do zaoferowania. Chociaz pewnie pojade z firma, która zapłaci mi tyle, ile będę chcieć i znajdzie mi jak najszybciej stelle, która mi będzie odpowiadać- tak jak teraz z Wincklerem wlasnie było. Bilety sami mi kupowali, jak potrzebowałam zaliczki jakiejś czy cos- wystarczyl tylko mail z numerem konta. Raz w tygodniu byl telefon z Pl czy wszystko u mnie w porzadku.W  momentach mojej slabosci i terapeutyczne rozmowy mialam ;) Z terminami platnosci/ wyjazdu/ powrotu tez nie było zadnych problemów. Firma, która z czystym sumieniem mogę polecić!
04 listopada 2014 19:29
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Ja nie mam zadnych zastrzezen. Od początku do końca dobrze mi się z nimi wspolpracowalo. Mila obsluga, zapłacili ile chciałam, terminowo. Jak miałam problemy z PDP to interweniowali. Jeśli będę jeszcze wyjezdzac to w pierwszej kolejności będę sprawdzać co maja mi do zaoferowania. Chociaz pewnie pojade z firma, która zapłaci mi tyle, ile będę chcieć i znajdzie mi jak najszybciej stelle, która mi będzie odpowiadać- tak jak teraz z Wincklerem wlasnie było. Bilety sami mi kupowali, jak potrzebowałam zaliczki jakiejś czy cos- wystarczyl tylko mail z numerem konta. Raz w tygodniu byl telefon z Pl czy wszystko u mnie w porzadku.W  momentach mojej slabosci i terapeutyczne rozmowy mialam ;) Z terminami platnosci/ wyjazdu/ powrotu tez nie było zadnych problemów. Firma, która z czystym sumieniem mogę polecić!

w jakiej walucie placa i jaki termin wyplaty jest?
04 listopada 2014 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
W lato dzwonili do mnie i po zapytaniu o podstawe wyplaty ,padlo 1000zl ,czy tak jest ...?
05 listopada 2014 22:28
ania52

w jakiej walucie placa i jaki termin wyplaty jest?

czesc kasy placa w zlotowkach, wiekszosc w euro. zlotowki cos kolo 10-go( podstawa), a eurasy ok. 15-go(diety za delegacje)
06 listopada 2014 06:10
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

czesc kasy placa w zlotowkach, wiekszosc w euro. zlotowki cos kolo 10-go( podstawa), a eurasy ok. 15-go(diety za delegacje)

Co z podstawa wyplaty?
24 marca 2015 17:23 / 1 osobie podoba się ten post
Witam jadę z tą firmą pierwszy raz 31 marca także dam znać czy wszystko OK jest , ale fakt panie bardzo miłe ,skrupulatne .Pozdrawiam
05 kwietnia 2015 21:55
Polin81 możesz coś napisać jak się Tobie z ta firmą współpracuję. Wiem ze jesteś krótko ale jak pierwsze wrażenia? ???????
17 kwietnia 2015 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj moni73 TAK firma jak najbardziej profesjonalna tak jak i panie w niej pracujące ,dzwonią , dowiadują sie czy wszystko w porządku, zlecenie takie jak mówiły mi panie z firmy ,Także jak najbardziej polecam !!
24 kwietnia 2015 10:36

Witam wszystkie koleżanki, Jestem nowa i po raz pierwszy startuję na wyjażd do DE. Mam pytanie odnosnie doboru firmy i zlecenia. Czytając opinie o firmach mam już totalny zamęt w głowie. Opinie są tak różne ile osób je pisze. Bądź człowieku teraz mądry. Przeszłam testy w 8 firmach i teraz czekam na oferty. Chcę wyjechac na początku maja. Dostałam wczoraj ofertę z jednej firmy. Po niedzieli podobno z pozostałych firm mogą dzwonić jak będą coś mieli z moim poziomem języka niemieckiego. Jak teraz to wygląda w praktyce, jak wybieracie- dobieracie zlecenie i firmę. Proszę Was o pomoc i razjaśnienie w temacie moje dobre duszki plisssss. Pozdrawiam cieplutko

24 kwietnia 2015 10:46 / 1 osobie podoba się ten post
Marcysia.

Witam wszystkie koleżanki, Jestem nowa i po raz pierwszy startuję na wyjażd do DE. Mam pytanie odnosnie doboru firmy i zlecenia. Czytając opinie o firmach mam już totalny zamęt w głowie. Opinie są tak różne ile osób je pisze. Bądź człowieku teraz mądry. Przeszłam testy w 8 firmach i teraz czekam na oferty. Chcę wyjechac na początku maja. Dostałam wczoraj ofertę z jednej firmy. Po niedzieli podobno z pozostałych firm mogą dzwonić jak będą coś mieli z moim poziomem języka niemieckiego. Jak teraz to wygląda w praktyce, jak wybieracie- dobieracie zlecenie i firmę. Proszę Was o pomoc i razjaśnienie w temacie moje dobre duszki plisssss. Pozdrawiam cieplutko

Musisz sie sama okreslic czego oczekujesz.Nie zawsze jest tak ze wszystko bedzie ci pasowalo.Jak kasa sie zgadza to moze byc tak ze praca dla ciebie moze byc za ciezka ( transfer,choroby itp)
Wybieraj oferte taka w jakiej uwazasz ze dasz rade.
28 kwietnia 2015 22:16 / 3 osobom podoba się ten post
Marcysia.

Witam wszystkie koleżanki, Jestem nowa i po raz pierwszy startuję na wyjażd do DE. Mam pytanie odnosnie doboru firmy i zlecenia. Czytając opinie o firmach mam już totalny zamęt w głowie. Opinie są tak różne ile osób je pisze. Bądź człowieku teraz mądry. Przeszłam testy w 8 firmach i teraz czekam na oferty. Chcę wyjechac na początku maja. Dostałam wczoraj ofertę z jednej firmy. Po niedzieli podobno z pozostałych firm mogą dzwonić jak będą coś mieli z moim poziomem języka niemieckiego. Jak teraz to wygląda w praktyce, jak wybieracie- dobieracie zlecenie i firmę. Proszę Was o pomoc i razjaśnienie w temacie moje dobre duszki plisssss. Pozdrawiam cieplutko

tez jak debiutowalam; zlozylam cv-ki i przeszlam testy jezykowe w kilku firmach. pozniej czekalam na propozycje zlecen. wszystkim firmom otwarcie mowilam, ze pojade z ta, ktora jak najszybciej znajdzie mi odpowiadajace mi zlecenie ( bylam ograniczona terminami) i zaplaci mi najwiecej. doszlo do tego ze sie targowalam i wytargowalam o ponad 200 euraskow wiecej niz zaproponowano mi na samym poczatku w jednej z firm ;) bylam poczatkujaca... padlo na Wincklera i jestem bardzo zadowolona. w tym roku tez juz jestem z nimi w kontakcie i pewnie z nimi wyjade ;) a ofert pracy jest teraz pod dostatkiem- telefon mi dzwoni, mimo, ze wiedza, ze ja jestem tylko wakacyjnym skoczkiem. sprawdzaja, czy jednak nie moge teraz wyjechac ;) POWODZENIA!!!
29 kwietnia 2015 05:24 / 1 osobie podoba się ten post
Nie znam tej firmy ,ale daze ja sympatia ze wzgledu na nazwe,a moze to moja rodzina ?? Hihi
29 kwietnia 2015 05:55 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Nie znam tej firmy ,ale daze ja sympatia ze wzgledu na nazwe,a moze to moja rodzina ?? Hihi

Ja też , ja też !.....już sobie tak kiedyś myslałam , że Ty to żadna opiekunka , tylko wiesz )))))))))))
29 kwietnia 2015 06:05 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja też , ja też !.....już sobie tak kiedyś myslałam , że Ty to żadna opiekunka , tylko wiesz :-))))))))))))

Miej oczy szeroko otwarte,i uszy czyste -