Jak to robi facet

18 grudnia 2014 10:55 / 27 osobom podoba się ten post
Coś mnie jednak pokusiło aby zacząć pisać bloga.To chyba z nudów,a może próżność zaczyna się wkradać hihi.O czym będę pisał ? Zobaczymy ! Założenie jednak jest takie,ze o tym jak sobie radzi facet w roli opiekuna osób starszych w Niemczech.Oczywiście nie bede sie trzymał tematu kurczowo i jestem otwarty na inne tematy i pytania z Waszej strony.Postaram sie rowniez swoje "wypociny" popierać zdjeciami,a może i uda sie wrzucić jakieś filmiki.Pożyjemy zobaczymy.To do później,jak mnie Kalliope nadchnie ha ha
18 grudnia 2014 10:56
ORIM

Coś mnie jednak pokusiło aby zacząć pisać bloga.To chyba z nudów,a może próżność zaczyna się wkradać hihi.O czym będę pisał ? Zobaczymy ! Założenie jednak jest takie,ze o tym jak sobie radzi facet w roli opiekuna osób starszych w Niemczech.Oczywiście nie bede sie trzymał tematu kurczowo i jestem otwarty na inne tematy i pytania z Waszej strony.Postaram sie rowniez swoje "wypociny" popierać zdjeciami,a może i uda sie wrzucić jakieś filmiki.Pożyjemy zobaczymy.To do później,jak mnie Kalliope nadchnie ha ha

no no swietny pomysl...
18 grudnia 2014 11:49 / 6 osobom podoba się ten post
Brawo ORIM, o momencie kiedy zaczna Ci sie podobac Niemki tez napisz.
18 grudnia 2014 11:50 / 1 osobie podoba się ten post
Orim - świetny tytuł ,dwuznaczny i nie tylko,zależy jakie kto ma skojarzenia. Ja miałam oj,oj brzydkie ...
18 grudnia 2014 11:54
No to pisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 grudnia 2014 12:02 / 2 osobom podoba się ten post
No nareszcie!!!:):):) Juz myslalam, ze nikt nigdy na to nie wpadnie. A temat ciekawy, bo przeciez jako mezczyzna nieco inne spojrzenie na ten swiat masz:)
Pisz, pisz, nie krepuj sie:)
18 grudnia 2014 12:08 / 3 osobom podoba się ten post
Po tak dlugim pobycie to juz mu sie pewnie podobaja, wiec powinien zaczac pisac. :DD
No to wiec napisz jak to robisz :D
18 grudnia 2014 12:15 / 6 osobom podoba się ten post
W dzisiejszych czasach, to różnie z tymi facetami bywa.

18 grudnia 2014 12:18 / 4 osobom podoba się ten post
A ja ciekawa jestem jak odebrałes pierwszy wyjazd do Opiekunkowa-jakie wrażenia,obawy,obserwacje.Punkt widzenia faceta przeciez jest zupełnie inny niz nasz,babski.Widzi mi sie ,że to będzie ciekawy blog:)
18 grudnia 2014 12:21 / 13 osobom podoba się ten post
Bardzo sie ciesze ze podoba Wam sie moj pomysl pisania bloga i jego tytuł.Tytuł moze i jest dwuznaczny,.....a moze nie haha
Nie bede trzymal sie jakiejs specjalnej hronologi i pisal wszystkiego po kolei.Czyli jak to sie stalo ze trafilem do tego zawodu,a pozniej co nastepowalo.Bede pisal co w danym momencie przyjdzie mi do glowy i o tym z czym sie chce z Wami podzielic.Wiec czasami bede odpowiadal na pytania,a czasami .......nie powiem co robie jak mi sie Niemki zaczynaja podobac hihi.A moze i powiem.To przeciez zadna tajemnica.
Dzis troszke o tym na co zwracam uwage jak jestem w DE.Dzis wiec o warunkach mieszkaniowych
18 grudnia 2014 12:27
Mnie się nie wyswietliło.
Co to jest?
18 grudnia 2014 12:28
Ona_Lisa

Mnie się nie wyswietliło.
Co to jest?

Aha, już tego nie ma OK.
18 grudnia 2014 12:32 / 1 osobie podoba się ten post
Ojjjjj gdy zobaczylam tytul pomyslalaaaaaam co ten nasz Miro wymyslil!myslalam i pozniej doczytalalam
18 grudnia 2014 12:37 / 6 osobom podoba się ten post
18 grudnia 2014 12:38
Ona_Lisa

W dzisiejszych czasach, to różnie z tymi facetami bywa.

nie wazna plec wazne uczucie ha ha Kobiety jesli chodzi o orietacje bi bija nas na glowe
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.