Jak to robi facet

18 grudnia 2014 12:42
ORIM świetny pomysł!!!! :)))))
pisz,pisz o różnych sprawach :)
18 grudnia 2014 12:44
ORIM

nie wazna plec wazne uczucie ha ha Kobiety jesli chodzi o orietacje bi bija nas na glowe

,,,, To dobrze że nie po główkach, tylko po głowach hiiiił
18 grudnia 2014 12:45
Nie wiem jak to bedzie z filmami i czy beda dla was widoczne i czytelne.Nie mam nic innego do dyspozycji jak tylko telefon i laptop.Dajcie znac czy to da sie ogladac.
18 grudnia 2014 12:46 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Bardzo sie ciesze ze podoba Wam sie moj pomysl pisania bloga i jego tytuł.Tytuł moze i jest dwuznaczny,.....a moze nie haha
Nie bede trzymal sie jakiejs specjalnej hronologi i pisal wszystkiego po kolei.Czyli jak to sie stalo ze trafilem do tego zawodu,a pozniej co nastepowalo.Bede pisal co w danym momencie przyjdzie mi do glowy i o tym z czym sie chce z Wami podzielic.Wiec czasami bede odpowiadal na pytania,a czasami .......nie powiem co robie jak mi sie Niemki zaczynaja podobac hihi.A moze i powiem.To przeciez zadna tajemnica.
Dzis troszke o tym na co zwracam uwage jak jestem w DE.Dzis wiec o warunkach mieszkaniowych

Orimku, wreszcie!!

Co do tytułu to świtny, odbiór będzie zależał  od toku myślenia czytajacego ha...ha...  

Zapisuję sie już na prenumeratę bloga.  

:))))))))))))
18 grudnia 2014 12:51
Jak to robi Facet hmm
Szczerze, to mnie się kojarzy z seksem....Ten temat.
18 grudnia 2014 13:10 / 7 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Jak to robi Facet hmm
Szczerze, to mnie się kojarzy z seksem....Ten temat.

No coz ! Na tej zasadzie to i rabanie drewna bedzie sie kojarzylo z sexem.Jak i rowniez malowanie jajek na Wielkanoc ha ha
18 grudnia 2014 13:21 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

http://youtu.be/_3w9kfIgSx4

Narrator ma zmysłowy głos ....................
Widziałam ..... słyszałam
18 grudnia 2014 13:28 / 5 osobom podoba się ten post
Gosiap

Narrator ma zmysłowy głos ....................
Widziałam ..... słyszałam

ok czyli dziala ( narrator tez ha ha) mozna wiec w ten sposob troszeczke "upiekszyc" w ten sposb mojego bloga.Poza tym moze mi sie uda za pomoca tych filmików przekazac cos wiecej dla tych co sa wzrokowcami
18 grudnia 2014 13:31 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

ok czyli dziala ( narrator tez ha ha) mozna wiec w ten sposob troszeczke "upiekszyc" w ten sposb mojego bloga.Poza tym moze mi sie uda za pomoca tych filmików przekazac cos wiecej dla tych co sa wzrokowcami

................... też działa na zmysły .......................hmmm
18 grudnia 2014 13:31 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

nie wazna plec wazne uczucie ha ha Kobiety jesli chodzi o orietacje bi bija nas na glowe

często mam wrażenie ,że we wszystkim jesteśmy lepsze.... ( patrz "Siłaczka" Żeromskiego , "Potęga kobiecości "Andelin , a i "mrówka" czy "pszczółka" symbole pracowitości są rodzaju żeńskiego ) 
18 grudnia 2014 13:32
ORIM

Nie wiem jak to bedzie z filmami i czy beda dla was widoczne i czytelne.Nie mam nic innego do dyspozycji jak tylko telefon i laptop.Dajcie znac czy to da sie ogladac.

u mnie na lezaco sie wyswietla filmik
18 grudnia 2014 13:32
Gosiap

................... też działa na zmysły .......................hmmm

no ja tak nie mam ogladajac kwatere ha ha
18 grudnia 2014 13:33
ania52

u mnie na lezaco sie wyswietla filmik

Tak to blad w trzymaniu telefonu.Juz sie poprawie - obiecuje
18 grudnia 2014 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
tyciek

często mam wrażenie ,że we wszystkim jesteśmy lepsze.... ( patrz "Siłaczka" Żeromskiego , "Potęga kobiecości "Andelin , a i "mrówka" czy "pszczółka" symbole pracowitości są rodzaju żeńskiego ) 

nie kwestjonuje tego.Tylko nie uogolnial bym tego.Moze nie we wszystkim ale w wielu dziedzinach zycia.
18 grudnia 2014 13:35
ORIM

Tak to blad w trzymaniu telefonu.Juz sie poprawie - obiecuje

ok,czekam na ciag dalszy.,,,
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.