Jak to robi facet

18 grudnia 2014 13:36 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM, pobiłeś nas, pozostałe blogerki na głowę :))) Żadna z nas nie ma takiego ...ciepłego i głębokiego głosu :)
Czekam na ciąg dalszy :)))
18 grudnia 2014 13:38 / 7 osobom podoba się ten post
Teraz tak na szybko jak to robi facet - kapiel pdp.Prosze nie mylic z innym rodzajem kapieli i z kims innym w wannie ha ha.Moze rowniez podepre sie filmikiem aby wszyscy ktorzy nie mieli kontaktu z takimi urzadzeniami zobaczyli jak to dziala.

http://youtu.be/m4BLh_vaL2s
18 grudnia 2014 13:38 / 1 osobie podoba się ten post
No nie moge, a ja nie moge obejrzec filmiku i uslyszec tego "cieplego i aksamitnego głosu"

buuuu.
18 grudnia 2014 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
Lili

ORIM, pobiłeś nas, pozostałe blogerki na głowę :))) Żadna z nas nie ma takiego ...ciepłego i głębokiego głosu :)

Lili taki fach ha ha trzeba byc milym i o spokojnym glosie i usposobieniu
18 grudnia 2014 13:44 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

No nie moge, a ja nie moge obejrzec filmiku i uslyszec tego "cieplego i aksamitnego głosu"

buuuu.

......ja taz nieeeeeeeeee
18 grudnia 2014 13:45
Jolek

Po tak dlugim pobycie to juz mu sie pewnie podobaja, wiec powinien zaczac pisac. :DD
No to wiec napisz jak to robisz :D

no własnie:))))napisz nam jak ty to robisz:))))jestesmy bardzo ciekawem,a nóz cos sie nauczymy od ciebie,jakiejs sztuczki hahah
18 grudnia 2014 13:49 / 3 osobom podoba się ten post
kacha25

no własnie:))))napisz nam jak ty to robisz:))))jestesmy bardzo ciekawem,a nóz cos sie nauczymy od ciebie,jakiejs sztuczki hahah

Co jak robie ???? Jestem teraz tu na blogu na etapie kapieli pdp,a na to nie ma wplywu jak dlugo tu jestem.Cały czas kapie pdp tak samo ha ha 
18 grudnia 2014 13:51
ORIM

Nie wiem jak to bedzie z filmami i czy beda dla was widoczne i czytelne.Nie mam nic innego do dyspozycji jak tylko telefon i laptop.Dajcie znac czy to da sie ogladac.

jest widoczne wyraźne da sie ogladac,dzialaj działaj dalej jest super
18 grudnia 2014 13:53 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Lili taki fach ha ha trzeba byc milym i o spokojnym glosie i usposobieniu

orim ty bys sie nadawal na komentatora i dziennikarza radiowego z tym głosem.powaga
18 grudnia 2014 13:54 / 8 osobom podoba się ten post
Lili

Masz rację Lili , że na głowę pobił swim głosem pozostałe blogerki , bo nie dosyć , że miły , męski głos to jeszcze na dodatek facet z ............, blogerki to takie tam baby bez jaj ..... Ja na filmik patrzyłam prosto - przekręciłam se lapka ! -:))))))
18 grudnia 2014 14:03 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz rację Lili , że na głowę pobił swim głosem pozostałe blogerki , bo nie dosyć , że miły , męski głos to jeszcze na dodatek facet z ............, blogerki to takie tam baby bez jaj ..... Ja na filmik patrzyłam prosto - przekręciłam se lapka ! -:))))))

No i z krzesła spadłam :)))))))))))))) Oj Baśka, Baśka... Ty powinnaś być na receptę :)))))))
18 grudnia 2014 14:17 / 5 osobom podoba się ten post
Ja po prostu myślę, ze facet robi to inaczej niż kobieta :D

18 grudnia 2014 14:19
ORIM

Teraz tak na szybko jak to robi facet - kapiel pdp.Prosze nie mylic z innym rodzajem kapieli i z kims innym w wannie ha ha.Moze rowniez podepre sie filmikiem aby wszyscy ktorzy nie mieli kontaktu z takimi urzadzeniami zobaczyli jak to dziala.

http://youtu.be/m4BLh_vaL2s

demonstracja super, dodatkowe plusy ode mnie.
Mam lieft ale na baterię dopiero od miesięca, już jest popękany przewód od pilota.
Mówię rodzinie, że trzeba reklamację składać.
Ten rodzaj lieftu na wodę bardziej mi się podoba.
18 grudnia 2014 14:36 / 1 osobie podoba się ten post
Pokaż nam się trochę na tym filmie... bo tylko głos słyszymy...a chciałybyśmy zobaczyć... taki głos to dar od Boga.. zrobiłbyś karierę w mediach.... bez kitu. Mała uwaga do filmu o lifcie ... wskakuj do wanny.. i pokaż nam jak to robi facet.  
18 grudnia 2014 14:38
Bożenka

Pokaż nam się trochę na tym filmie... bo tylko głos słyszymy...a chciałybyśmy zobaczyć... taki głos to dar od Boga.. zrobiłbyś karierę w mediach.... bez kitu. Mała uwaga do filmu o lifcie ... wskakuj do wanny.. i pokaż nam jak to robi facet.  

orim ja mam pomysł ty niepisz bloga:)) tylko zaprezentuj sie nam ładnie od stóp do głów jak model:))bo dziewczyny ciekawe jak ty wygladasz hahah
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.