Jak to robi facet

01 października 2017 13:31
EwaR65

Mojej corce by sie podobalo to jest stylowe i na czasie!!! :bravo:

Orim nasz rycerzu ja to pokazalam corce i mowila,ze jak tys to sam robil to ona by nosila bos sie postaral i nie wazne jak wyglada,a jej sie podoba. Tera bedzie chodzic za chlopakiem niech jej tyz cos recznie zrobi w prezencie.
01 października 2017 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Może nie w temacie, ale przebija wielki brak tolerancji dla inności z tej wypowiedzi. I co z tego, że jakiejś kobiecie podoba się styl męski w ubiorze. Co z tego, że ktoś jest czy tam był illeś tam lat ze starszym impotentem.
Na świecie i pięknej planecie jest miejsce dla każdego. Nie koniecznie każdy odpowiadać musi Twoim kanonom normalności. Tak w ogóle, to lubimy chyba zbytnio zaglądać w życie innych i je krytykować. Może warto byłoby wpierw przyjrzeć się swojemu idealnemu profilowi?
I co z tego, że ktoś ma niewielu znajomych? Gorszy jest dlatego? Od kogo ten ktoś tu opisywany jest gorszy?
O co tak naprawdę chodzi? Czyż nie o to, aby pokazać jakim to wspaniałym się jest?
No bo koniecznie trzeba seks uprawiać, koniecznie kobieta powinna w sukienkach i po damsku chodzić, a facet w spodniach, partnerzy koniecznie muszą być w zbliżonym do siebie wieku. Koniecznie trzeba tylko w jednego Boga wierzyć. 
A wszysktko to po to, aby maluczcy nie mieli się do czego doczepiać. Raz już tu przeczytałem, że jakimś obojniakiem ktoś drugiego nazywa.
"Dziwny jest ten świat, i dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek" Cz. Niemen.

Dobrze to ująłeś :D W internecie łatwo zmyślać. Na ulicy się boją :D
01 października 2017 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Orim nasz rycerzu ja to pokazalam corce i mowila,ze jak tys to sam robil to ona by nosila bos sie postaral i nie wazne jak wyglada,a jej sie podoba. Tera bedzie chodzic za chlopakiem niech jej tyz cos recznie zrobi w prezencie.

nie wiem czy recznie ico jej zrobi 
01 października 2017 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

nie wiem czy recznie ico jej zrobi :-)

Nie interesuj się
02 października 2017 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Nie interesuj się :nie wolno1:

Moje zainteresowania odbiegaja dość daleko od tego gdzie kto palce wkłada i czy ma reczne "robótki" 
Staram sie aby samemu nie obudzić sie z reką w nocniku 
25 lutego 2018 10:28 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.
Dzis troszkę zimy,piwa i ciekawostek z mojej okolicy.Gdzie wszystkich serdecznie zapraszam.

Schronisko koło Wałbrzycha.

Pałac i browar Jedlinka.Warzą tu piwo według starej receptury.
Replika samolotu niemieckiego asa lotnictwa i wojny światowej
Manfreda von Richthofen. Urodził się we Wrocławiu a mieszkał w Świdnicy.Jego dom stoi do dziś.
Wagon pociągu America,w którym zapadały ważne decyzje Hitlera podczas II wojny światowej
25 lutego 2018 10:50 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Witam.
Dzis troszkę zimy,piwa i ciekawostek z mojej okolicy.Gdzie wszystkich serdecznie zapraszam.

Schronisko koło Wałbrzycha.

Pałac i browar Jedlinka.Warzą tu piwo według starej receptury.
Replika samolotu niemieckiego asa lotnictwa i wojny światowej
Manfreda von Richthofen. Urodził się we Wrocławiu a mieszkał w Świdnicy.Jego dom stoi do dziś.
Wagon pociągu America,w którym zapadały ważne decyzje Hitlera podczas II wojny światowej

O. Fajne zdjecia. To sobie pozwiedzales. Ja tym razem nie dysponowalam zbyt duza iloscia czasu, ale w ostatniej chwili udalo mi sie zerknac na ciutke zrujnowany budynek bylego GS.

Jest to stara mleczarnia. Nic spektakularnego w sumie, taki przyklad designu w stylu PRL.
25 lutego 2018 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

O. Fajne zdjecia. To sobie pozwiedzales. Ja tym razem nie dysponowalam zbyt duza iloscia czasu, ale w ostatniej chwili udalo mi sie zerknac na ciutke zrujnowany budynek bylego GS.

Jest to stara mleczarnia. Nic spektakularnego w sumie, taki przyklad designu w stylu PRL.

U mnie tez były podobne ruiny,ale na szczęście wywalono je na wysypisko,bo były w strasznym stanie i nikt ich nie chciał
25 lutego 2018 10:57 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

U mnie tez były podobne ruiny,ale na szczęście wywalono je na wysypisko,bo były w strasznym stanie i nikt ich nie chciał

Tak upadaja legendy. Zepchniete na margines historii.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.